Pluto v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Pluto je jednou ze tří planet moderní astrologie. Planeta je to tajemná, ohnivá a transformační. I když astronomové Pluto před časem vyřadili z planet, jeho vliv na náš horoskop je ohromný.

Jeden cyklus Plutu trvá 243 let, přičemž v jednom znamení setrvá různě 13 - 30 let.

 Pluto v horoskopu

V horoskopu reprezentuje touhu po moci, silnou vůli, soustředění, představivost, bezcitnost, neštěstí, sobectví, bezohlednost, vášnivost, podzemí i zkázu. Velmi úzce souvisí se společností, s tranformací, schopností pracovat s podvědomím, zvraty v životě, nepřátelstvím, kolektivy i masy lidí. Je to naše temné a tajemné já. Pluto na nás vyvíjí tlak a snaží se nás zmanipulovat. V horoskopu vládne znamení Štíra a spoluvládne Beranům.

 Historie planety Pluto

Pluto bylo objeveno 18. 2. 1930 díky vynálezu teleskopu. Odhaleno bylo po po Uranu a Neptunu. Po dlouhém sledování astrologové o Plutu zjistili spoustu zajímavostí. Ví se proto, že Pluto je mýtickým vládcem podsvětí protože vládne tak mocným a tajuplným energiím, které v mnohých vyvolávají strach a obavu. Velmi úzce je spjat s transformací, regenerací, podvědomím, ezoterikou, sexualitou, tajemnem, smrtí, znovuzrozením, mocenskými triky i schopností odhalit vše, co je utajené. Pluto je často spojen s výzvami, změnami v životě, řešením různých problémů. Planeta způsobuje politické třenice a rebélie. Díky němu máme pocity tušení i toho, že není něco v pořádku. Pluto končí vše, co v životech mělo už dávno skončit.

 Pluto ve vztahu

Pluto je úzce spjato s intimitou, intenzivní rozkoší, hlubokého propojení duší i sexuální vášně., ale i mravní zkaženosti a prázdnoty. Touží se vždy dostat k jádru pudla, a to bez ohledu na to, jak moc to bude bolet a jakou ztrátu při tom utrpí. Je velmi úzce spojen s manipulací. Ta však nemusí být vždy jen negativní.

Cítíte se ve svém těle spokojeně a šťastně anebo se trápíte proto, jak vypadáte? Honíte se za krásou a máte z toho mindráky? Kazí vám váš vzhled radost ze života: Pokud ano, nastal ten pravý čas to změnit. Uvědomte si, že ve skutečnosti váš zevnějšek nehraje žádnou roli ani v lásce, ani v tom, zda jste přitažliví. Nehraje dokonce ani žádnou roli v sexu. Přestaňte se proto týrat, kvůli nedostatkům vašeho zjevu, jsou i důležitější věci na světě.

Už v dávné minulosti lidé věřili v to, že drahé kameny mají léčivou sílu. Věřili, že se v nich skrývá zvláštní a tajemná síla. Využívali je proto nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Z tohoto důvodu se z nich začali vyrábět amulety i šperky, které měly ochrannou a posilující moc.

Existuje celá řada výkladových karet, které vám mohou vyřešit váš problém. Jedny z nich jsou i andělské karty, které jsou mezi lidmi všeobecně oblíbené. Jsou totiž pozitivní a na rozdíl od tarotu nepřináší žádné negativní zprávy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Rádi byste poodhalili roušku své budoucnosti? Chcete znát jasně a stručně odpovědi na otázky položené ve stylu ano, ne? I když vám mnohé věštecké metody tuto možnost odmítne, kyvadlo je tolik oblíbené pro svou jednoduchost a fakt, že vám takto stručně na vaše otázky odpoví.