Asteroidy v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.

Západní astrologie se asteroidům věnuje dost výrazně. I když jich existuje opravdu mnoho, aby je dokázali do astrologie začlenit. Je jich prý okolo 10 000, které studuje pro změnu astronomie. My vám přiblížíme ty nejznámější a nejoblíbenější u astrologů.

Chiron

Chiron představuje asteroid, který je spojen s ranami, ať už s fyzickými nebo emocionálními. Představuje léčitele, má sílu transformovat nejhlubší bolesti v něco pozitivního. Má nepravidelnou oběžnou dráhu a může nám ukázat cestu k tomu největšímu zdroji léčivé síly.

Ceres

Je to největší a nejvzdálenější asteroid, jenž se podobá Měsíci. V mytologii ho vystihuje bohyně Demeter, bohyně zemědělství. Jeho umístění v horoskopu napovídá, co potřebujete k tomu, abyste se cítili milovaní.

Pallas

Pallas byl bohem moudrosti a i v astrologii je spojen s inteligencí a uzdravením. Vedou naši intuici a u žen ukazují jejich sílu. Dávají jim schopnost překonat zneužívání muži.

Juno

Asteroid Juno řeší vztahy a manželství. Jeho postavení ve vašem narození může ukázat, jakého partnera potřebujete a jakého partnera přitáhnete. Temná stránka asteroidu ovlivňuje konfliktnost, žárlivost, nevěru, odluku i rozvodovost.

Vesta

Vesta je nejrychlejším asteroidem. Má velmi zvláštní vliv na Panny a Štíry. Určuje vaše koníčky. Ovlivňuje i sexualitu člověka. Má vliv na spiritualitu a kulturní hodnoty.

Matka Meera je v Indii uctívána jako Božská Matka. Tato žena se narodila v Chandepalle v jižní Indii. Nějaký čas žila v Pondicherry až se nakonec usadila v německém Thalheimu. Pozor, nejde o žádnou guru, je to žena, matka, která je schopna pomoci komukoli, kdo její pomoc potřebuje. Jde o bezmezně milující, pečující a nikoho a nic neodsuzující ženu.

Tak už se nám blíží, čas Vánoc odezněl a obchody nelenily a hned na nás vytáhly růžovou a záplavu srdíček. Ano, již brzy bude svatý Valentýn. Zatímco jej však, na rozdíl od Mikuláše, u nás bereme jako komerční svátek, pro vylepšení povánoční poněkud pozastaveného prodeje, jinde jde o velmi oblíbený a tradiční svátek.

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kreslení pravou hemisférou je pro mnohé velký zázrak, který si neumí vysvětlit. Techniku poprvé široké veřejnosti představila Betty Edwards v roce 1979. Jde o velmi efektivní výuku kreslení, která má pomoci kreslit i těm lidem, kteří si mysleli, že kreslit dokáží pouze talentovaní.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy