Asteroidy v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.

Západní astrologie se asteroidům věnuje dost výrazně. I když jich existuje opravdu mnoho, aby je dokázali do astrologie začlenit. Je jich prý okolo 10 000, které studuje pro změnu astronomie. My vám přiblížíme ty nejznámější a nejoblíbenější u astrologů.

Chiron

Chiron představuje asteroid, který je spojen s ranami, ať už s fyzickými nebo emocionálními. Představuje léčitele, má sílu transformovat nejhlubší bolesti v něco pozitivního. Má nepravidelnou oběžnou dráhu a může nám ukázat cestu k tomu největšímu zdroji léčivé síly.

Ceres

Je to největší a nejvzdálenější asteroid, jenž se podobá Měsíci. V mytologii ho vystihuje bohyně Demeter, bohyně zemědělství. Jeho umístění v horoskopu napovídá, co potřebujete k tomu, abyste se cítili milovaní.

Pallas

Pallas byl bohem moudrosti a i v astrologii je spojen s inteligencí a uzdravením. Vedou naši intuici a u žen ukazují jejich sílu. Dávají jim schopnost překonat zneužívání muži.

Juno

Asteroid Juno řeší vztahy a manželství. Jeho postavení ve vašem narození může ukázat, jakého partnera potřebujete a jakého partnera přitáhnete. Temná stránka asteroidu ovlivňuje konfliktnost, žárlivost, nevěru, odluku i rozvodovost.

Vesta

Vesta je nejrychlejším asteroidem. Má velmi zvláštní vliv na Panny a Štíry. Určuje vaše koníčky. Ovlivňuje i sexualitu člověka. Má vliv na spiritualitu a kulturní hodnoty.

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Mužské jméno Martin pochází z latiny je úzce spjat s bohem války. Je to bojovný válečník anebo je to muž oddaný Martovi nebo mu také patřící. V popisu práce má i vítězství nad zimou, příchod jara a nese v sobě neskutečně velkou bojovnou energii. Domácí podobou jména je Marťas, Marťa, Martínek a Marty.

“Největším jedem života je sebelítost.”
  Vladimír Páral

Občas tomu tak je, jednou jdeme nahoru a jindy zas dolů. Někdy si s námi život umí doopravdy pohrát a někdy je i velmi krutý. Jednou za čas máme všichni nárok propadnout skepsi, nikdy by však tento stav neměl probíhat dlouho.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

10. 5. 2017 v 23:42 nastane úplněk ve Štíru, což nás mocně ovlivní. Odhalí naše slabá místa, pomůže nám posunout se dál, někoho ohromí tvrdou realitou a jiný pro změnu zase náhle vystřízliví. Štír jednoduše odhaluje to, co je skryté a ukazuje, kde je jádro pudla. Jde proto o poměrně náročné období, které vyžaduje dostatek vnitřní síly.

 

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti