Asteroidy v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.

Západní astrologie se asteroidům věnuje dost výrazně. I když jich existuje opravdu mnoho, aby je dokázali do astrologie začlenit. Je jich prý okolo 10 000, které studuje pro změnu astronomie. My vám přiblížíme ty nejznámější a nejoblíbenější u astrologů.

Chiron

Chiron představuje asteroid, který je spojen s ranami, ať už s fyzickými nebo emocionálními. Představuje léčitele, má sílu transformovat nejhlubší bolesti v něco pozitivního. Má nepravidelnou oběžnou dráhu a může nám ukázat cestu k tomu největšímu zdroji léčivé síly.

Ceres

Je to největší a nejvzdálenější asteroid, jenž se podobá Měsíci. V mytologii ho vystihuje bohyně Demeter, bohyně zemědělství. Jeho umístění v horoskopu napovídá, co potřebujete k tomu, abyste se cítili milovaní.

Pallas

Pallas byl bohem moudrosti a i v astrologii je spojen s inteligencí a uzdravením. Vedou naši intuici a u žen ukazují jejich sílu. Dávají jim schopnost překonat zneužívání muži.

Juno

Asteroid Juno řeší vztahy a manželství. Jeho postavení ve vašem narození může ukázat, jakého partnera potřebujete a jakého partnera přitáhnete. Temná stránka asteroidu ovlivňuje konfliktnost, žárlivost, nevěru, odluku i rozvodovost.

Vesta

Vesta je nejrychlejším asteroidem. Má velmi zvláštní vliv na Panny a Štíry. Určuje vaše koníčky. Ovlivňuje i sexualitu člověka. Má vliv na spiritualitu a kulturní hodnoty.

Indiáni měli vždy velmi blízko k přírodě a lidem přisuzovali vlastnosti zvířat, které podle nich získali při svém narození. Zvířecí symboly proto najdete nejen na totemech, ale i v jejich obydlích, na špercích a oděvech.

Chiromantie, nebo také čtení z ruky, se praktikuje po celém světě již po řadu století. Důkazy o tom sahají až do staré Číny, Indie nebo Egypta. Středověká Evropa čtení z ruky označovala za důkaz čarodějnictví, a proto tuto metodu věštění zakázala. I přesto se chiromantie prosadila, protože se v 17. století vyučovala na několika německých univerzitách.

Lidská duše je úzce spojena i s tělem. Jsou to dvě vzájemně sloučené nádoby, které není možno brát odděleně.Tento fakt byl zjištěn, že ve velkém počtu případů (nikoliv však ve všech), se stav naší duše odráží do našeho zdraví. V něm se odráží jako v zrcadle.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Už v dávné minulosti lidé věřili v to, že drahé kameny mají léčivou sílu. Věřili, že se v nich skrývá zvláštní a tajemná síla. Využívali je proto nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Z tohoto důvodu se z nich začali vyrábět amulety i šperky, které měly ochrannou a posilující moc.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty