Asteroidy v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.

Západní astrologie se asteroidům věnuje dost výrazně. I když jich existuje opravdu mnoho, aby je dokázali do astrologie začlenit. Je jich prý okolo 10 000, které studuje pro změnu astronomie. My vám přiblížíme ty nejznámější a nejoblíbenější u astrologů.

Chiron

Chiron představuje asteroid, který je spojen s ranami, ať už s fyzickými nebo emocionálními. Představuje léčitele, má sílu transformovat nejhlubší bolesti v něco pozitivního. Má nepravidelnou oběžnou dráhu a může nám ukázat cestu k tomu největšímu zdroji léčivé síly.

Ceres

Je to největší a nejvzdálenější asteroid, jenž se podobá Měsíci. V mytologii ho vystihuje bohyně Demeter, bohyně zemědělství. Jeho umístění v horoskopu napovídá, co potřebujete k tomu, abyste se cítili milovaní.

Pallas

Pallas byl bohem moudrosti a i v astrologii je spojen s inteligencí a uzdravením. Vedou naši intuici a u žen ukazují jejich sílu. Dávají jim schopnost překonat zneužívání muži.

Juno

Asteroid Juno řeší vztahy a manželství. Jeho postavení ve vašem narození může ukázat, jakého partnera potřebujete a jakého partnera přitáhnete. Temná stránka asteroidu ovlivňuje konfliktnost, žárlivost, nevěru, odluku i rozvodovost.

Vesta

Vesta je nejrychlejším asteroidem. Má velmi zvláštní vliv na Panny a Štíry. Určuje vaše koníčky. Ovlivňuje i sexualitu člověka. Má vliv na spiritualitu a kulturní hodnoty.

Na světě existuje spousta symbolů, které spojujeme se štěstím, k těm nejoblíbenějším však patří čtyřlístek. Víte, že spojitost čtyřlístku se štěstím u nás přetrvala od dob, kdy u nás ještě byli Keltové. Dodnes je ostatně jetelový trojlístek národním symbolem Irska.

Chiron představuje klíč k pochopení našeho života. Může symbolicky oživit naši cestu vedoucí k naplnění našich osobních cílů. Naplňuje náš osud i osud nás všech jako společnosti. Pro Chirona v Beranu je typické hledání vlastní identity.

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Pokud chcete něčeho dosáhnout, nestačí vám pouze o tom snít, přát si to, doufat a mít naději, ale důležité je toužit, a to pořádně a horlivě. Slabé touhy totiž přináší pouze malé výsledky.

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Lída - andělské karty