Asteroidy v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.

Západní astrologie se asteroidům věnuje dost výrazně. I když jich existuje opravdu mnoho, aby je dokázali do astrologie začlenit. Je jich prý okolo 10 000, které studuje pro změnu astronomie. My vám přiblížíme ty nejznámější a nejoblíbenější u astrologů.

Chiron

Chiron představuje asteroid, který je spojen s ranami, ať už s fyzickými nebo emocionálními. Představuje léčitele, má sílu transformovat nejhlubší bolesti v něco pozitivního. Má nepravidelnou oběžnou dráhu a může nám ukázat cestu k tomu největšímu zdroji léčivé síly.

Ceres

Je to největší a nejvzdálenější asteroid, jenž se podobá Měsíci. V mytologii ho vystihuje bohyně Demeter, bohyně zemědělství. Jeho umístění v horoskopu napovídá, co potřebujete k tomu, abyste se cítili milovaní.

Pallas

Pallas byl bohem moudrosti a i v astrologii je spojen s inteligencí a uzdravením. Vedou naši intuici a u žen ukazují jejich sílu. Dávají jim schopnost překonat zneužívání muži.

Juno

Asteroid Juno řeší vztahy a manželství. Jeho postavení ve vašem narození může ukázat, jakého partnera potřebujete a jakého partnera přitáhnete. Temná stránka asteroidu ovlivňuje konfliktnost, žárlivost, nevěru, odluku i rozvodovost.

Vesta

Vesta je nejrychlejším asteroidem. Má velmi zvláštní vliv na Panny a Štíry. Určuje vaše koníčky. Ovlivňuje i sexualitu člověka. Má vliv na spiritualitu a kulturní hodnoty.

Už v dávné minulosti lidé věřili v to, že drahé kameny mají léčivou sílu. Věřili, že se v nich skrývá zvláštní a tajemná síla. Využívali je proto nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Z tohoto důvodu se z nich začali vyrábět amulety i šperky, které měly ochrannou a posilující moc.

vstoupíte kamkoliv, bezprostředně vnímáte určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, “jako doma” a jinde cítíte nepříjemné napětí, jistou stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat.

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty