Jak nejlépe využít fáze luny ve svůj prospěch

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy,

Mnohdy dlouze přemýšlíme, jak si ve svém životě polepšit. Uvažujeme, jak svůj život můžeme změnit k lepšímu, kdy je ta nejvhodnější doba, abychom začali s něčím novým anebo skončili to, čemu dle vás již nějakou dobu bije hrana. Jen málo si přitom uvědomujeme, jak moc velký vliv na naše jednání mají fáze měsíce.

Jaký vliv na nás má luna?

Aniž bychom si to uvědomovali, luna ovlivňuje naše jednání, pocity, zdraví, krásu i tělo samotné (menstruaci i metabolismus). Pokud se naučíte s vlivem luny počítat, můžete z toho vytěžit. Luna zemi oběhne v průběhu 28 dní, během toho přitom projde několika fázemi. Jedná se o úplněk, novoluní, ubývající a dorůstající měsíc. Správnou volbou období můžete zvýšit účinnost detoxikace, kvality vlasů, léčby, lepší úrody, hubnutí i nových začátků. Znalost fází luny vám pomůže udržet vztahy harmonii a vyhýbat se hádkám.

Úplněk

V době úplňku nastává nejlepší doba pro očistu i hubnutí. V této době se doporučuje nejen detox, ale i jednodenní půst. Úplněk je naopak absolutně nevhodný pro očkování, operace, holení a jiné zákroky. Těmto aktivitám byste se měli vyhnout již 3 dny před úplňkem. V době úplňku si dávejte na sebe pozor a raději odpočívejte.

Dorůstající luna

Dorůstající Luna představuje dobu regenerace. Měsíc v tomto období nabírá energii, sbírá sílu, vyzývá k opatrnosti, opatrování a odpočinku. Je to období dvou týdnů, kdy je vhodné jet na dovolenou, do lázní i někam na výlet. Jde o období, které je nejvhodnější pro regeneraci po operaci. Jde o období, které prospívá vašim vlasům. Pozor si však dávejte na kila, pokud si budete dopřávat, přiberete dvojnásob!

Novoluní

V době novoluní je schopnost detoxikace těla vůbec největší. Jde o nejlepší dobu pro operace, nové začátky, odstartování podnikání i nastoupení na odvykací léčbu. V době novoluní máte šanci zbavit se všeho, čeho si přejete.

Ubývající luna

Měsíc začne ubývat v době po úplňku. Jde o čtrnáctidenní období, které podporuje pozvolnou očistu těla. Jde o dobu, kdybyste se měli věnovat velkému úklidu, i kdy byste měli podstoupit operaci. Rány v tomto období méně krvácí a netvoří se ohyzdné jizvy. Jde tedy o čas, kdy je vhodné podstupovat operativní zákroky, detoxikovat své tělo, hubnout a zbavovat se všeho nežádaného.

Nepodceňujte řeč svého těla

Neverbální komunikace, řeč těla či soft skills, vytváří obraz naší osobnosti a dojmu, jaký na své okolí zanecháváme. Není radno ji podceňovat, protože jen stěží s ní dokážeme manipulovat.

Kyvadlo patří k těm nejstarším metodám věštění vůbec. Historikové dodnes netuší, kdy a kde se vlastně tato technika vzala. Dodnes však patří k těm nejoblíbenějším.

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Co jste ještě nevěděli o Feng Shui

Feng Shui je přes 1000 let starým známým po celém světě životním stylem, který k nám dorazil až z daleké Číny. V průběhu věků byla obohacena o filozofii, alternativní terapii a o další prvky, které Feng Shui posunulo také i do kategorie ezoteriky. Jedním z pilířů této nauky je totiž i čínská astrologie. Feng Shui se zabývá vztahem člověka v životním prostoru a čase.