Syndrom odkládaného života

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Soudobým velmi častým problémem je život v budoucnosti. Nějak jsme zapomněli žít v současnosti, vše odkládáme na jednou. Sníme, představujeme si, žijeme v naději, že jednou…

..a život nám utíká pod rukama.

Odkládání nám pomáhá zvládat každodenní problémy. Když něco nejde teď, počkám až to půjde a snad jednou...to vyjde. Je to čekání na to, až se jednou sen stane skutečností. Je to pohodlné a také je to i finta, abychom se necítili provinile za to, když nejsme s něčím spokojení, ale ve skutečnosti s tím nemáme v plánu nic udělat. Jenže časem si na toto odkládání zvykneme a začneme odkládat všechno. Přestáváme žít a vše necháváme na budoucnosti. Tento problém je natolik rozšířený, že má dokonce i odborné označení, říká se mu syndrom odkládaného života. Děje se tomu tak z celé řady důvodů - ze strachu ze změny, obyčejné lenosti i nemotivovanosti. Je spojeno s přetrpěním něčeho, co nás neuspokojuje, abychom si počkali na mnohem větší uspokojení v budoucnu. Ano, postit se je zdraví prospěšné, ale hladovět a nejíst, tak to nás může naopak o život připravit.

Měli byste si uvědomit, že budoucnost také nikdy nemusí přijít

Žít v budoucnosti je nereálné. Představy a plánování budoucnosti by nás rozhodně neměly odpojit od současnosti. Přítomnost je totiž jediný čas, kdy si svůj život můžete vychutnat na plno. Odkládat totiž může znamenat i nikdy nerealizovat.

Projevy odkládaného života

Lidé, kteří takto žijí se často vyjadřují s podmínkou. Pokud budu dělat toto, stane se pak toto. Až zhubnu, tak.. Až budu v důchodu, budu konečně žít, budu cestovat, mít více času. Najdu si muže a pak budu šťastná…

Čekáme na něco, co ani nemusí nikdy dorazit. Navíc do té doby nebudeme spokojeni, vděčni za to, co máme teď, natož šťastni. No jo, ale jste si jisti, že budoucnost vám přinese štěstí?

 

Říká se, že boží mlýny melou a na každého jednou dojde, buď teď anebo v příštím životě. Je tomu však doopravdy tak? Má každý čin nějaký následek?

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Frenologie je zajímavým to oborem, který se zaměřoval na hlavu člověka. Zkoumal stavbu lebky, velikost a tvar hlavy, protože předpokládali, že právě toto je spojeno s duševními schopnostmi a charakteristickými rysy. Jde o tzv. pseudovědu, kterou však úspěšně převzala neurověda. Nejoblíbenější byla zejména v 19. století a na začátku 20. století.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty