Syndrom odkládaného života

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Soudobým velmi častým problémem je život v budoucnosti. Nějak jsme zapomněli žít v současnosti, vše odkládáme na jednou. Sníme, představujeme si, žijeme v naději, že jednou…

..a život nám utíká pod rukama.

Odkládání nám pomáhá zvládat každodenní problémy. Když něco nejde teď, počkám až to půjde a snad jednou...to vyjde. Je to čekání na to, až se jednou sen stane skutečností. Je to pohodlné a také je to i finta, abychom se necítili provinile za to, když nejsme s něčím spokojení, ale ve skutečnosti s tím nemáme v plánu nic udělat. Jenže časem si na toto odkládání zvykneme a začneme odkládat všechno. Přestáváme žít a vše necháváme na budoucnosti. Tento problém je natolik rozšířený, že má dokonce i odborné označení, říká se mu syndrom odkládaného života. Děje se tomu tak z celé řady důvodů - ze strachu ze změny, obyčejné lenosti i nemotivovanosti. Je spojeno s přetrpěním něčeho, co nás neuspokojuje, abychom si počkali na mnohem větší uspokojení v budoucnu. Ano, postit se je zdraví prospěšné, ale hladovět a nejíst, tak to nás může naopak o život připravit.

Měli byste si uvědomit, že budoucnost také nikdy nemusí přijít

Žít v budoucnosti je nereálné. Představy a plánování budoucnosti by nás rozhodně neměly odpojit od současnosti. Přítomnost je totiž jediný čas, kdy si svůj život můžete vychutnat na plno. Odkládat totiž může znamenat i nikdy nerealizovat.

Projevy odkládaného života

Lidé, kteří takto žijí se často vyjadřují s podmínkou. Pokud budu dělat toto, stane se pak toto. Až zhubnu, tak.. Až budu v důchodu, budu konečně žít, budu cestovat, mít více času. Najdu si muže a pak budu šťastná…

Čekáme na něco, co ani nemusí nikdy dorazit. Navíc do té doby nebudeme spokojeni, vděčni za to, co máme teď, natož šťastni. No jo, ale jste si jisti, že budoucnost vám přinese štěstí?

 

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Termíny laikům méně známé, leč v astrologii vyskytující. Jde o body, v nichž se protíná dráha nebeského tělesa. Říká se jim i Lunární uzly. Severní je Dračí hlava a jižní je pak Dračí ocas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy