Syndrom odkládaného života

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Soudobým velmi častým problémem je život v budoucnosti. Nějak jsme zapomněli žít v současnosti, vše odkládáme na jednou. Sníme, představujeme si, žijeme v naději, že jednou…

..a život nám utíká pod rukama.

Odkládání nám pomáhá zvládat každodenní problémy. Když něco nejde teď, počkám až to půjde a snad jednou...to vyjde. Je to čekání na to, až se jednou sen stane skutečností. Je to pohodlné a také je to i finta, abychom se necítili provinile za to, když nejsme s něčím spokojení, ale ve skutečnosti s tím nemáme v plánu nic udělat. Jenže časem si na toto odkládání zvykneme a začneme odkládat všechno. Přestáváme žít a vše necháváme na budoucnosti. Tento problém je natolik rozšířený, že má dokonce i odborné označení, říká se mu syndrom odkládaného života. Děje se tomu tak z celé řady důvodů - ze strachu ze změny, obyčejné lenosti i nemotivovanosti. Je spojeno s přetrpěním něčeho, co nás neuspokojuje, abychom si počkali na mnohem větší uspokojení v budoucnu. Ano, postit se je zdraví prospěšné, ale hladovět a nejíst, tak to nás může naopak o život připravit.

Měli byste si uvědomit, že budoucnost také nikdy nemusí přijít

Žít v budoucnosti je nereálné. Představy a plánování budoucnosti by nás rozhodně neměly odpojit od současnosti. Přítomnost je totiž jediný čas, kdy si svůj život můžete vychutnat na plno. Odkládat totiž může znamenat i nikdy nerealizovat.

Projevy odkládaného života

Lidé, kteří takto žijí se často vyjadřují s podmínkou. Pokud budu dělat toto, stane se pak toto. Až zhubnu, tak.. Až budu v důchodu, budu konečně žít, budu cestovat, mít více času. Najdu si muže a pak budu šťastná…

Čekáme na něco, co ani nemusí nikdy dorazit. Navíc do té doby nebudeme spokojeni, vděčni za to, co máme teď, natož šťastni. No jo, ale jste si jisti, že budoucnost vám přinese štěstí?

 

K zenovým kartám mají nejblíže ti, co mají blízko i k myšlenkám indického filozofa Rajneeshe Chandra Mohana Jaina, známého jako Osho. Karty byly totiž vystavěny na jeho výrocích a podobenstvích.

Od dob Sigmunda Freuda vznikla celá řada nejrůznějších teorií o snech. Byly provedeny i fascinující vědecké objevy na poli biologie i neurologie. I když jsme pootevřeli vrátka, stále nám skutečné tajemství snů uniká. Stále nevíme skutečnou podstatu, ani význam.

 

Moderní svět klade na ženu vysoké nároky. Díky docílení rovnoprávnosti jsme přinuceni přebírat za muže i to, co nechceme a přitom nevědomky ztrácíme svou ženskost. Jenže pak se divíme, proč máme problém najít nějakého pořádného chlapa. Vztahy krachují z obdobných důvodů anebo se světem potloukáte bez toho, aby o vás vůbec někdo zakopl. Není se však čemu divit, když jste si nechaly ukrást svou ženskost. Právě ta je totiž pro muže stěžejní. Chápejte, muži chtějí ženu a ne chlapa anebo nějakého hermafrodita.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mandaly jsou v současnosti velice oblíbené a vyhledávané. Jejich příběh se však píše tisíce let, protože ty první, se objevují již v paleolitu. I když mandala, čili magický kruh, pochází ze sanskrtštiny, samotné mandaly se objevují po celém světě, v různých kulturách i v náboženstvích.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti