Proroctví Malachiáše

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Svatý Malachiáš byl irský biskup, který v církvi působil ve 12. století. Během své pouti ze severního Irska do Říma byl tak vyčerpán, že upadl do zvláštní agónie během nichž měl několik tajemných prorockých vizí. Podle nich napsal seznam, na který si poznamenal 112 papežů, po nichž by měl být zničen Řím. Prvním zmíněným papežem na seznamu byl Celestýn II. a posledního papeže nazval Petrem Římským. Každého papeže se přitom snažil blíže popsat a přiblížit (buď za pomocí jeho jména, rodového znaku nebo charakteristických vlastností každého z nich). Šokující na tomto seznamu je to, že takřka doslova sedí na každého definovaného papeže.

Dříve, než přijde konec

  • Tak třeba Jan Pavel II. byl 110. papež v pořadí a Malachiáš jej označil “Z námahy slunce”, což spojili s jeho velkým cestováním do celého světa a také i tím, že se narodil po zatmění Slunce.

  • U 111. papeže Benedikta XVI. si pak poznamenal “Sláva olivy” a ona olivová ratolest je jedním z jeho symbolů.

  • 112. je současný papež František, který se prozatím s Petrem Římským nějak nemůže ztotožnit. I proto se objevují různí pochybovači, kteří proroctví Malachiáše znevažují, a to i přes to, že se v tolika bodech nezmýlil. Jejich argument je silný - jméno Petr se neobjevuje ani v jeho civilním jménu. Jistým pojítkem je však přídomek “di Pietro” a také i příjmení Berg z příjmení papeže, což je hora nebo skála, což je překlad jména skála. Když se však podíváte na prvního papeže Petra, zdá se, že čím to Římě začalo, tím to i skončí. Na ruinách Říma, mučednickou smrtí, pod bazilikou svatého Petra, na jehož hrobu byla bazilika tehdy postavena.

Na to, jak to však nakonec dopadne, si musíme počkat. V tomhle případě by přeci jen bylo lepší rozvalin Říma se nikdy nedočkat.

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Meditace je způsob relaxace, která probíhá při určitém stavu vědomí. V jejím rámci pak dochází k tréninku mysli. V minulosti byla meditace úzce spjata s náboženstvím, v jehož rámci byla rovněž i praktikována. Za meditaci je totiž možné označit i klasické a tolik nám známé modlení. Meditace probíhá napříč všemi vírami a vždy má podobu nějakého duchovního cvičení, které vyžaduje vaši plnou pozornost a koncentraci.

Lapače snů tvořili Indiáni. Vznikly podle pověsti tak, že jednou jedna indiánská matka měla problém se svým dítětem. To celou noc proplakalo a bylo neklidné. Matka už nevěděla, co s ním, a tak šla za šamanem s prosbou o pomoc. Ten vyrobil lapač snů. Jeho úkolem je zachytávat všechny zlé sny.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Symboly nosící štěstí jdou s lidmi snad od vzniku světa. Vždyť už i Eva měla u sebe pro štěstí jetelový čtyřlístek. Ve starověku si pak lidé uchovávali různé zuby a drápy zvířat, protože věřili, že do nich přejde jejich síla. Věříme jim i v 21. století, kdy žijeme ve světě plném techniky a lidé obvykle myslí víc než racionálně.