Proroctví Malachiáše

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Svatý Malachiáš byl irský biskup, který v církvi působil ve 12. století. Během své pouti ze severního Irska do Říma byl tak vyčerpán, že upadl do zvláštní agónie během nichž měl několik tajemných prorockých vizí. Podle nich napsal seznam, na který si poznamenal 112 papežů, po nichž by měl být zničen Řím. Prvním zmíněným papežem na seznamu byl Celestýn II. a posledního papeže nazval Petrem Římským. Každého papeže se přitom snažil blíže popsat a přiblížit (buď za pomocí jeho jména, rodového znaku nebo charakteristických vlastností každého z nich). Šokující na tomto seznamu je to, že takřka doslova sedí na každého definovaného papeže.

Dříve, než přijde konec

  • Tak třeba Jan Pavel II. byl 110. papež v pořadí a Malachiáš jej označil “Z námahy slunce”, což spojili s jeho velkým cestováním do celého světa a také i tím, že se narodil po zatmění Slunce.

  • U 111. papeže Benedikta XVI. si pak poznamenal “Sláva olivy” a ona olivová ratolest je jedním z jeho symbolů.

  • 112. je současný papež František, který se prozatím s Petrem Římským nějak nemůže ztotožnit. I proto se objevují různí pochybovači, kteří proroctví Malachiáše znevažují, a to i přes to, že se v tolika bodech nezmýlil. Jejich argument je silný - jméno Petr se neobjevuje ani v jeho civilním jménu. Jistým pojítkem je však přídomek “di Pietro” a také i příjmení Berg z příjmení papeže, což je hora nebo skála, což je překlad jména skála. Když se však podíváte na prvního papeže Petra, zdá se, že čím to Římě začalo, tím to i skončí. Na ruinách Říma, mučednickou smrtí, pod bazilikou svatého Petra, na jehož hrobu byla bazilika tehdy postavena.

Na to, jak to však nakonec dopadne, si musíme počkat. V tomhle případě by přeci jen bylo lepší rozvalin Říma se nikdy nedočkat.

Pověry jsou úzce spjaty s nepochopením s některými složitostmi života. Pověry přináší řešení tam, kde neznáme odpověď. Známe pověry vysvětlující, zasahující, ochranné i věštící. Velká většina pověr je úzce spjata s nějakou etnickou, geografickou nebo kulturní oblastí.

Možná jste si mysleli, že existuje pouze bílá a černá magie, ale nic není černobílé a tedy ani magie ne. Kromě jednoduchého rozdělení magie na dobrou a zlou, tu máme i další členění. A tak se můžete setkat i se stříbrnou magií, zelenou magií, šedou magií a červenou magií. Každá z nich má určitou roli a svá vlastní kouzla a rituály.

Teze, že člověk neumírá, sahá přinejmenším do doby před 3000 lety, kde je toto téma pevně zakotveno v tradicích Indie, Řecka i keltských druidů. Podle tvrzení z té doby na Zemi člověk může prožít i 8 životů.

Zajímavé, že? Věříte na reinkarnaci a rádi byste se dozvěděli, jaké životy jste v minulosti prožili?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.