Proroctví Malachiáše

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Svatý Malachiáš byl irský biskup, který v církvi působil ve 12. století. Během své pouti ze severního Irska do Říma byl tak vyčerpán, že upadl do zvláštní agónie během nichž měl několik tajemných prorockých vizí. Podle nich napsal seznam, na který si poznamenal 112 papežů, po nichž by měl být zničen Řím. Prvním zmíněným papežem na seznamu byl Celestýn II. a posledního papeže nazval Petrem Římským. Každého papeže se přitom snažil blíže popsat a přiblížit (buď za pomocí jeho jména, rodového znaku nebo charakteristických vlastností každého z nich). Šokující na tomto seznamu je to, že takřka doslova sedí na každého definovaného papeže.

Dříve, než přijde konec

  • Tak třeba Jan Pavel II. byl 110. papež v pořadí a Malachiáš jej označil “Z námahy slunce”, což spojili s jeho velkým cestováním do celého světa a také i tím, že se narodil po zatmění Slunce.

  • U 111. papeže Benedikta XVI. si pak poznamenal “Sláva olivy” a ona olivová ratolest je jedním z jeho symbolů.

  • 112. je současný papež František, který se prozatím s Petrem Římským nějak nemůže ztotožnit. I proto se objevují různí pochybovači, kteří proroctví Malachiáše znevažují, a to i přes to, že se v tolika bodech nezmýlil. Jejich argument je silný - jméno Petr se neobjevuje ani v jeho civilním jménu. Jistým pojítkem je však přídomek “di Pietro” a také i příjmení Berg z příjmení papeže, což je hora nebo skála, což je překlad jména skála. Když se však podíváte na prvního papeže Petra, zdá se, že čím to Římě začalo, tím to i skončí. Na ruinách Říma, mučednickou smrtí, pod bazilikou svatého Petra, na jehož hrobu byla bazilika tehdy postavena.

Na to, jak to však nakonec dopadne, si musíme počkat. V tomhle případě by přeci jen bylo lepší rozvalin Říma se nikdy nedočkat.

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Je to v současnosti takový velký nešvar, zbavovat se své zodpovědnosti a házet ji na jiné. Dobré duše, lidi, kteří nejsou zas až tak pevní v kramflecích, aby ustáli toto nedospělé chování jiných, v jisté míře spojené s citovým vydíráním a manipulováním, často tuto zodpovědnost přeberou.