Proroctví Malachiáše

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Svatý Malachiáš byl irský biskup, který v církvi působil ve 12. století. Během své pouti ze severního Irska do Říma byl tak vyčerpán, že upadl do zvláštní agónie během nichž měl několik tajemných prorockých vizí. Podle nich napsal seznam, na který si poznamenal 112 papežů, po nichž by měl být zničen Řím. Prvním zmíněným papežem na seznamu byl Celestýn II. a posledního papeže nazval Petrem Římským. Každého papeže se přitom snažil blíže popsat a přiblížit (buď za pomocí jeho jména, rodového znaku nebo charakteristických vlastností každého z nich). Šokující na tomto seznamu je to, že takřka doslova sedí na každého definovaného papeže.

Dříve, než přijde konec

  • Tak třeba Jan Pavel II. byl 110. papež v pořadí a Malachiáš jej označil “Z námahy slunce”, což spojili s jeho velkým cestováním do celého světa a také i tím, že se narodil po zatmění Slunce.

  • U 111. papeže Benedikta XVI. si pak poznamenal “Sláva olivy” a ona olivová ratolest je jedním z jeho symbolů.

  • 112. je současný papež František, který se prozatím s Petrem Římským nějak nemůže ztotožnit. I proto se objevují různí pochybovači, kteří proroctví Malachiáše znevažují, a to i přes to, že se v tolika bodech nezmýlil. Jejich argument je silný - jméno Petr se neobjevuje ani v jeho civilním jménu. Jistým pojítkem je však přídomek “di Pietro” a také i příjmení Berg z příjmení papeže, což je hora nebo skála, což je překlad jména skála. Když se však podíváte na prvního papeže Petra, zdá se, že čím to Římě začalo, tím to i skončí. Na ruinách Říma, mučednickou smrtí, pod bazilikou svatého Petra, na jehož hrobu byla bazilika tehdy postavena.

Na to, jak to však nakonec dopadne, si musíme počkat. V tomhle případě by přeci jen bylo lepší rozvalin Říma se nikdy nedočkat.

vstoupíte kamkoliv, bezprostředně vnímáte určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, “jako doma” a jinde cítíte nepříjemné napětí, jistou stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat.

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Máte za to, že tou nejmystičtější hodinou je půlnoc? Tak to vás nejspíše překvapí, když vám teď řekneme, že tomu tak není. Je to třetí hodina ranní. Jak to?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

I když se řada lidí snaží od peněz oprostit a spousta lidí tvrdí, že mít peníze není důležité, jsou vstupenkou ke svobodě a pomáhají realizovat sny. A jelikož je svoboda považována za základní právo pro život každého jedince na Zemi, tak to asi se skutečnou laxností k financím nebude až tak laxní. Ba co víc, u řady lidí je to přesně naopak. Sní o bohatství.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti