Proroctví Malachiáše

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Svatý Malachiáš byl irský biskup, který v církvi působil ve 12. století. Během své pouti ze severního Irska do Říma byl tak vyčerpán, že upadl do zvláštní agónie během nichž měl několik tajemných prorockých vizí. Podle nich napsal seznam, na který si poznamenal 112 papežů, po nichž by měl být zničen Řím. Prvním zmíněným papežem na seznamu byl Celestýn II. a posledního papeže nazval Petrem Římským. Každého papeže se přitom snažil blíže popsat a přiblížit (buď za pomocí jeho jména, rodového znaku nebo charakteristických vlastností každého z nich). Šokující na tomto seznamu je to, že takřka doslova sedí na každého definovaného papeže.

Dříve, než přijde konec

  • Tak třeba Jan Pavel II. byl 110. papež v pořadí a Malachiáš jej označil “Z námahy slunce”, což spojili s jeho velkým cestováním do celého světa a také i tím, že se narodil po zatmění Slunce.

  • U 111. papeže Benedikta XVI. si pak poznamenal “Sláva olivy” a ona olivová ratolest je jedním z jeho symbolů.

  • 112. je současný papež František, který se prozatím s Petrem Římským nějak nemůže ztotožnit. I proto se objevují různí pochybovači, kteří proroctví Malachiáše znevažují, a to i přes to, že se v tolika bodech nezmýlil. Jejich argument je silný - jméno Petr se neobjevuje ani v jeho civilním jménu. Jistým pojítkem je však přídomek “di Pietro” a také i příjmení Berg z příjmení papeže, což je hora nebo skála, což je překlad jména skála. Když se však podíváte na prvního papeže Petra, zdá se, že čím to Římě začalo, tím to i skončí. Na ruinách Říma, mučednickou smrtí, pod bazilikou svatého Petra, na jehož hrobu byla bazilika tehdy postavena.

Na to, jak to však nakonec dopadne, si musíme počkat. V tomhle případě by přeci jen bylo lepší rozvalin Říma se nikdy nedočkat.

Svou budoucnost chtěli lidé znát od nepaměti, a to napříč všemi kulturami. Díky tomu exituje celá řada způsobů věnující se předvídání budoucnosti z hvězd. Cikánský horoskop je neodmyslitelně spjat s předměty, jimiž se obklopovali a v nichž viděli lidi. Zajímavostí je i to, že původně preferovali spíše věštění z ruky anebo užívali karty (později cikánské karty), cikánský horoskop vznikl prý mezi kočovníky na jihu Francie.

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Kyvadlo patří k těm nejstarším metodám věštění vůbec. Historikové dodnes netuší, kdy a kde se vlastně tato technika vzala. Dodnes však patří k těm nejoblíbenějším.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Ve skutečnosti láska a vztah může vyděsit každého muže napříč všemi znameními. Každý z nich se však bojí něčeho jiného. Chcete vědět, čeho se vyvarovat, aby ten váš vysněný nevzal do zaječích? Pokud chcete znát odpověď, čtěte dále.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy