Typy vztahů

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Osud,

Existuje celá řada partnerských vztahů. Některé jsou pozitivní s perspektivou a některé jsou hned odpočátku předurčeni k záhubě. Dnes vám přinášíme definici třech nejzajímavějších typů partnerství, s nimiž se můžete v průběhu života setkat. Jeden je snový vztah, jeden je značka ošidný ideál a jeden je naprosté peklo, jemuž byste se měli obloukem vyhnout.

Duchovní pár

Duchovní partnerství je ten nejúspěšnější a nejhlubší vztah, který je založen na duchovní souhře. Váš společný život je více o radosti a méně bolesti. Pokud tedy toužíte po zdravém a nejlepším partnerství, které je tvůrčí a milující, zapomeňte na osudovou lásku. Pozor, duchovní pár nemusíte vytvořit pouze s potencionálními partnery, ale i se svými přáteli sousedy, spolupracovníky nebo rodinnými příslušníky. Duchovní pár to jsou dvě nedokonalé polovice, které spolu vytváří jeden dokonalý celek. Duchovní pár spojují společné sny o budoucnosti, stejné cíle, a to i přes rozličné zájmy, odlišné sociální postavení a rozdílnou finanční situaci. Tyto vztahy jsou velmi jedinečné a výjimečné, je jich však jako máku. Když už se však objeví, jsou jednou pro vždy. Pozor, nenechte se oklamat tím, že se svým vzhledem často příliš nepodobají. Mohou se jevit i pravým opakem toho druhého, avšak spolu jsou dokonale šťastni, nemají žádné spory, nehádají se a žijí tak, jak život přijde.

 Spřízněný pár

Vedle duchovních partnerů po světě běhá také poměrně dost spřízněných duší. Co je spřízněná duše? To jsou lidi, s nimiž si dokonale rozumíte. Jsou vám na první pohled sympatičtí. Pojí je s vámi hluboký pocit vnitřního porozumění. Nepotřebujete slova k tomu, abyste si rozuměli. Máte stejné hodnoty, stejný vkus, zkrátka jste naladěni na stejnou vlnu. Spřízněné duši můžete naprosto důvěřovat. Nezradíte se. Nedorozumění nemá dlouhého trvání. Jste jednoduše dobrými kamarády. Máte společné zájmy, máte rádi stejné věci, ale vaše sny, touhy a představy o budoucnosti jsou odlišné. To jsou třecí body, které mohou způsobit hádky. Situace se zhoršuje potom, co přijdou děti. Vztah se zde může rozpadnout a často se i rozpadá, protože dnes se lidem nechce na těchto rozporech pracovat, nikdo nechce ustoupit, kompromis je nepřijatelný. Těchto vztahů je hodně, ale nejde o nejhorší variantu vztahu, jaká může být.

 Karmický pár

Vůbec tím nejhorším a nejnáročnějším typem je karmická varianta vztahu. Partnery nejprve spojuje láska, a pak i společná bolest. Jsou to dvě zrcadla. Ve svém partnerovi spatřují to, co jim schází, ale i nedostatky, nedořešené situace, agresi. V konečné fázi jsou de facto jejich nepřáteli a zároveň jsou k sobě přitahováni neviditelnými magnety. Spojují je společné problémy. Pokud se jednomu z nich podaří vyřešit svou bolest, vztah ztrácí svou funkci a rozpadá se. Tyto mučivé vztahy mají vás mají naučit, pomáhají vám zpracovat problémy, které jste si přinesli z minulých životů. Bohužel, vyřešit nesnesitelný problém bývá často velmi náročnou zkouškou života a podaří se to jen málokomu. Karmických párů však po světě běhá mnoho. Když se to však podaří, přecházíte na vyšší úroveň vědomí.

To, co uděláš, se ti vrátí. Základní pravidlo karmy, které funguje a fungovat bude. Kdo v mocnou karmu věří, má vlastně i strach z toho, udělat něco špatně, respektive jedná pokorněji, uvědoměleji a je svědomitější osobou, než ten, kdo na karmu vůbec nevěří.

Po dlouhá léta bylo na sebelásku nahlíženo jako na vadu, nebo něco, co je znakem ješitnosti a velkého sobectví. Výchovně nás odnaučovali se milovat s obavou, abychom snad nepůsobili arogantně nebo egocentricky. A vskutku se jim to povedlo. Na světě žije ohromné procento lidí, kteří se nenávidí, nevěří si a celý svět kvůli tomu vidí černě a negativně. Neuvědomují si, že sebeláska vážně není žádná vada!

Mars je planetou energie a aktivity. Řídí to, co děláme a ovlivňuje i to, jak to uděláme. Stojí za to, jestli jsme vášniví, jaké jsou naše kariérní cíle, jaké máme umělecké ambice anebo jak se chováme v rodině. Jednoduše, Mars dost významně ovlivňuje náš život.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Když spíme, zdají se nám sny. Spoustu z nich si však nepamatujeme. Některé nás vyděsí a jiné nás zaujmou tím, že se opakovaně vrací. Jiných se doslova nemůžeme zbavit. Bohužel často právě tyto opakující sny bývají nejvíc děsivé.