Lunární uzly

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Duchovní mystika, Osud,

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Co jsou tyto uzly?

Jde o průsečíky ekliptiky a dráhy Luny. Severní uzel má jupiterovský charakter a naznačuje příznivé spoje a úspěch, zatímco Jižní uzel patří Saturnu a je spojen se ztrátami a špatným spojením. Někteří odborníci tyto uzly považují za přirozené protipóly. Karmu. Naplnění je možno dosáhnout pouze tehdy, když dosáhnete jejího středu. Jde o spojnici s našimi minulými životy, která nám naznačuje, s čím si v životě máme poradit.

Jižní uzel

Jižní uzel je spojen se zrozencovou minulostí, utrpením, postoji, myšlenkami, zkouškami, zakořeněnými návyky, které si přinesl do současného života. Jde o symbol, který naznačuje, co jsme si do současnosti přinesli k řešení z minulých životů. Jedná se o prostředek, který nám ukazuje, jak dosáhnout svého vysněného cíle.

Severní uzel

Severní uzel pak ukazuje náš životní směr. Odhaluje, co máme v tomto životě za úkol, jakou lekci nám život uchystal, jaká je naše budoucnost, co nám přináší radost, smysl a užitek. Ukazuje nám, kam můžeme postoupit, když za sebou necháme svou minulost. Nutné je však nechat vše negativní za sebou. Odpustit a opustit. A myšleny jsou i návyky. Jinak si vše zopakujeme i tento život. Náš život to je cesta k nalezení sama sebe. Je však jen na nás, co s tím uděláme a jak se rozhodneme. Naše rozhodnutí pak ovlivní stupeň naší karmy, kterou si budeme muset projít, abychom došli svého cíle….nebo nedošli.

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Termíny laikům méně známé, leč v astrologii vyskytující. Jde o body, v nichž se protíná dráha nebeského tělesa. Říká se jim i Lunární uzly. Severní je Dračí hlava a jižní je pak Dračí ocas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti