Lunární uzly

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Duchovní mystika, Osud,

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Co jsou tyto uzly?

Jde o průsečíky ekliptiky a dráhy Luny. Severní uzel má jupiterovský charakter a naznačuje příznivé spoje a úspěch, zatímco Jižní uzel patří Saturnu a je spojen se ztrátami a špatným spojením. Někteří odborníci tyto uzly považují za přirozené protipóly. Karmu. Naplnění je možno dosáhnout pouze tehdy, když dosáhnete jejího středu. Jde o spojnici s našimi minulými životy, která nám naznačuje, s čím si v životě máme poradit.

Jižní uzel

Jižní uzel je spojen se zrozencovou minulostí, utrpením, postoji, myšlenkami, zkouškami, zakořeněnými návyky, které si přinesl do současného života. Jde o symbol, který naznačuje, co jsme si do současnosti přinesli k řešení z minulých životů. Jedná se o prostředek, který nám ukazuje, jak dosáhnout svého vysněného cíle.

Severní uzel

Severní uzel pak ukazuje náš životní směr. Odhaluje, co máme v tomto životě za úkol, jakou lekci nám život uchystal, jaká je naše budoucnost, co nám přináší radost, smysl a užitek. Ukazuje nám, kam můžeme postoupit, když za sebou necháme svou minulost. Nutné je však nechat vše negativní za sebou. Odpustit a opustit. A myšleny jsou i návyky. Jinak si vše zopakujeme i tento život. Náš život to je cesta k nalezení sama sebe. Je však jen na nás, co s tím uděláme a jak se rozhodneme. Naše rozhodnutí pak ovlivní stupeň naší karmy, kterou si budeme muset projít, abychom došli svého cíle….nebo nedošli.

Může se to jevit jako dost přehnané tvrzení, ale pravda je taková, že barvy mají obecně magickou moc a dost ovlivňují chování, dění v životě. Nemocní jistě rádi uslyší, že kombinace různých barev může pomoci v průběhu léčení a obecně lidi nadchne fakt, že každá barva, respektive kombinace může uklidňovat, povzbuzovat, být nápomocná při redukci tělesné váhy, ale i učení a mnoha dalších činnostech.

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

Jitrocel kopinatý patří k frekventovaným českým rostlinám, jež můžete nalézt zcela běžně na polních a lučních cestách a v příkopech. Jitrocel obvykle dorůstá do velikosti 7-30 centimetrů. Jde o typicky evropskou rostlinu, která se však postupně rozšířila do celého světa. Známá byla i ve staré Číně. První zmínka o jitroceli pochází až z 11. století, kde je o ní psáno jako o “matce rostlin”.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti