Měsíční kámen

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Měsíční kámen je již podle názvu spojen s Měsícem. I proto je úzce spjat s intuicí a přitahován láskou. Je to kámen nových počátků. Vytahuje na povrch věci, které dosud byly uzavřené hluboko v našem podvědomí. Vyvolává živé sny. Podporuje empatii. užívá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění.

Vzhled Měsíčního kamene

Měsíční kámen má celou řadu podob. Typické pro něj však je, že když jej nakláníte do různých úhlů, blýská se všemi barvami. Měsíční kámen probleskuje krásnými modrými odstíny až po fialové lesky.

 Historie Měsíčního kamene

Z Měsíčního kamene již před 2000 lety Římané vyráběly šperky. Ještě déle se však užíval v Orientu. V Indii je dodnes posvátným kamenem milenců a šperky s tímto kamenem se dávají jako svatební dar. V období secese šlo o nejoblíbenější kámen pro výrobu šperků. Je ochráncem cestovatele. Pokud milujete a chcete svou milou potěšit a vyznat se jí ze své vášně, darujte jí šperk s tímto kamenem.

 Měsíční kámen a jeho vliv na nás

Kámen Měsíce uklidňuje a povzbuzuje. Pozitivně působí na přirozené rytmy našeho života. Je to kámen naděje. Podporuje sbevědomí i naši osobnost. Rozvíjí věštecké schopnosti, dodává odvahu, uklidňuje přehnané reakce a emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, pasivní ženskou energií. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Je účinnou protilátkou proti šovinistům a agresivním panovačným ženám.

 Léčebné využití

Na tělesné úrovni měsíční kámen ovlivňuje menstruační cyklus, reprodukci a snižuje nerovnováhu s napětím spojenou s menstruací. Udržuje v rovnováze hormonální systém, stabilizuje nerovnováhu tělních tekutin a pomáhá naladit vnitřní biorytmus. Zklidňuje hyperaktivní děti. Pomáhá s šokem. Příznivě působí na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučování jedovatých látek a zadržování tekutin. Kámen přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, oči a některých jiných orgánů (játra, slinivka). Eliminuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod nebo kojení. Tradičně se užívá proti nespavosti a náměsíčnosti.

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?

Mandragora, uvřeštěná rostlina, kterou Harry Potter vytáhl z truhlíku a připomenul světu, že existuje. Jde o na první pohled zcela běžnou bylinu, která však díky svým vlastnostem patřila již od dob Řecka k uctívaným a spojovanou nejen s lékařstvím, ale i s magií.

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Existuje celá řada partnerských vztahů. Některé jsou pozitivní s perspektivou a některé jsou hned odpočátku předurčeni k záhubě. Dnes vám přinášíme definici třech nejzajímavějších typů partnerství, s nimiž se můžete v průběhu života setkat. Jeden je snový vztah, jeden je značka ošidný ideál a jeden je naprosté peklo, jemuž byste se měli obloukem vyhnout.