Měsíční kámen

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Měsíční kámen je již podle názvu spojen s Měsícem. I proto je úzce spjat s intuicí a přitahován láskou. Je to kámen nových počátků. Vytahuje na povrch věci, které dosud byly uzavřené hluboko v našem podvědomí. Vyvolává živé sny. Podporuje empatii. užívá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění.

Vzhled Měsíčního kamene

Měsíční kámen má celou řadu podob. Typické pro něj však je, že když jej nakláníte do různých úhlů, blýská se všemi barvami. Měsíční kámen probleskuje krásnými modrými odstíny až po fialové lesky.

 Historie Měsíčního kamene

Z Měsíčního kamene již před 2000 lety Římané vyráběly šperky. Ještě déle se však užíval v Orientu. V Indii je dodnes posvátným kamenem milenců a šperky s tímto kamenem se dávají jako svatební dar. V období secese šlo o nejoblíbenější kámen pro výrobu šperků. Je ochráncem cestovatele. Pokud milujete a chcete svou milou potěšit a vyznat se jí ze své vášně, darujte jí šperk s tímto kamenem.

 Měsíční kámen a jeho vliv na nás

Kámen Měsíce uklidňuje a povzbuzuje. Pozitivně působí na přirozené rytmy našeho života. Je to kámen naděje. Podporuje sbevědomí i naši osobnost. Rozvíjí věštecké schopnosti, dodává odvahu, uklidňuje přehnané reakce a emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, pasivní ženskou energií. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Je účinnou protilátkou proti šovinistům a agresivním panovačným ženám.

 Léčebné využití

Na tělesné úrovni měsíční kámen ovlivňuje menstruační cyklus, reprodukci a snižuje nerovnováhu s napětím spojenou s menstruací. Udržuje v rovnováze hormonální systém, stabilizuje nerovnováhu tělních tekutin a pomáhá naladit vnitřní biorytmus. Zklidňuje hyperaktivní děti. Pomáhá s šokem. Příznivě působí na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučování jedovatých látek a zadržování tekutin. Kámen přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, oči a některých jiných orgánů (játra, slinivka). Eliminuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod nebo kojení. Tradičně se užívá proti nespavosti a náměsíčnosti.

Původní obyvatelé nového kontinentu, Nového světa, tedy Indiáni, také věřili, že období času a data narození, mají vliv na osobnost, díky čemuž se projeví vlastnosti jedince a na čem tak dále může stavět, co podporovat v rozvoji a v čem zase předem utlumit přirozenou touhu negativismu. Nicméně oproti klasickému znamení zvěrokruhu podle slunečního znamení, mají Indiáni své vlastní, vlastní horoskop.

Tibetská astrologie má zcela jiný pohled na člověka. Přirovnat ji můžeme k indiánskému i čínskému horoskopu. Jde o směs astrologie, numerologie a věštění. Znamení se neřídí měsíci, ale roky narození, jako u čínského horoskopu. Zajímavé na tomto horoskopu je i to, že se odvolává i na minulé životy.

Každá planeta i hvězda má své zázračné léčivé kameny, které mají odpovídající energii. V období od 20. 3. do 19. 4. se Slunce nachází ve znamení Berana. Znamení, které nás dělá více odvážnými. Motivuje nás a učí nás asertivitě. Znamení je navíc považováno za první ve zvěrokruhu. Ovládá ho Mars. Planeta plná ohně. Jde o období, které je začátkem jara a kdy dochází k jarní rovnodennosti. Klíčovými slovy pro toto období je proto o level výš, sebereflexe, nový rok, Pesach, Velikonoce, uvolnění, ukřižování Ježíše, vzkříšení, nový život, svěžest a čerstvost, nový začátek, bojovný duch a pohyb vpřed.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty