Spřízněné duše

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Každý si však spřízněnou duši představuje trochu jinak. Může za to i to, že od ní i něco jiného očekává. Nemusí jít vždy o životní lásku. Nejde o dokonalého člověka.

Kdo je tedy spřízněnou duší?

Spřízněná duše je ta, která vám rozumí, doplňuje vás, souzní s vámi. Nejde pouze o vašeho životního partnera, ale i přítele, který je s vámi v harmonii, rezonuje s vaší energií a s nímž je jedna radost tvořit něco nového. Spřízněná duše umožňuje oboustranný růst, urychluje rozvoj, provází vás na vzestupu a podporuje v hledání nových cest. Jde o skutečný vztah dvou duší.

Jak poznat spřízněnou duši?

  1. Před spřízněnou duší můžete být sami sebou. Na nic si nemusíte hrát. Je vám přitom dobře a nejste přitom na pochybách. Spřízněná duše vás bere takové, jací jste.

  2. I když nemluvíte, není to trapné. Rozumíte si i beze slov. Stačí vám jeden pohled. Cítíte se dobře spolu i když nemluvíte.

  3. Často se spolu smějete a nepotřebujete k tomu ani slova, abyste toho druhého rozesmáli.

  4. Dokážete se bavit spolu, i každý zvlášť. Dovolíte si být i s někým jiným. Nevzdáváte se jiných přátel a zájmů. Není to někdo, kdo vás omezuje a snaží se vás o tohle všechno připravit.

  5. I přesto, že máte rozdílné koníčky a zájmy, chcete od svého života to samé. Chcete mít třeba šťastný rodinný život, chcete spolu cestovat, chcete mít stejný počet dětí, nechcete svatbu apod. Mít stejný životní cíl je důležité, protože jinak vám to spolu neklapne.

  6. I když cítíte vztek, nevyhrožujete si, nevydíráte se, neděláte si naschvály a neubližujete. Spřízněné duše nejsou k sobě ošklivé. Snahou spřízněných duší je touha, aby partner byl šťastný.

  7. Doplňujete se. A tím pádem jste v harmonii. Jing a jang. Je to důkaz toho, že i protiklady se přitahují a mohou spolu zcela bez problémů setrvat ve šťastném manželství. Každý má v tom druhém chybějící kus.

  8. Když je vám bídně, jste unavení, rozvášnění svárem anebo zmátořeni stresem, není lepší podpory než v náručí u své spřízněné duše. Ta vás obejme, vyslechne, uklidní.

Mars je planetou energie a aktivity. Řídí to, co děláme a ovlivňuje i to, jak to uděláme. Stojí za to, jestli jsme vášniví, jaké jsou naše kariérní cíle, jaké máme umělecké ambice anebo jak se chováme v rodině. Jednoduše, Mars dost významně ovlivňuje náš život.

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Duchové nás provází od nepaměti. Všechny kultury po celém světě věděly, že existuje něco mezi nebem a zemí. Je zajímavé, že i přes tuto skutečnost se dnes najdou lidé, kteří na duchy nevěří. A ti, kteří věří, si o nich obvykle nemyslí nic moc dobrého. Jenomže duchové nemusí jen škodit, nemusí být jen zlí, ale mohou nás i chránit a pomáhat. Ano, vedle zlých duchů po světě chodí i dobří duchové.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.