Zrcadla, kde vám mohou uškodit

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Zrcadla má doma téměř každý. Pro někoho je zrcadlo ozdobou, pro jiného praktickou pomůckou a další v něm vidí magický prostředek. Zrcadlům byla vždy přisuzována magická moc.

Této skutečnosti si můžete všimnout kupříkladu i v pohádkách, jako Alenka v říši za zrcadlem anebo třeba Sněhurka. Lidé si nejčastěji mysleli, že zrcadlo je bránou do jiných dimenzí. I proto se nedoporučuje skrze zrcadlo cokoli vyvolávat, protože nikdy nevíte, co nebo kdo na vaše volání odpoví.

Zrcadla blokují energii a odráží ji tam, odkud přišla. Avšak zrcadla mohou fungovat i jako ochranný prostředek, protože odpuzuje vše negativní, tedy i démony. I proto se do dnešních dnů dává do postýlek miminek malé zrcátko. Pozor, není však vhodné, aby dítě mělo v pokoji zrcadlo větších rozměrů.

 Zrcadla v ložnici

Zrcadla v ložnici patří k častým tématům. Velmi oblíbená jsou ta na šatních skříních, avšak pozor, zrcadlo v ložnici předvídá vstup někoho dalšího do vztahu páru. Zrcadlo rovněž ubírá schopnost koncentrace, odvádí pozornost a snižuje soustředění. Pokud se bez zrcadla doopravdy neobejdete, dbejte na to, aby se v něm neodrážela postel, protože ve spánku vám pak může nejvíce ublížit. Navíc zrcadlo naproti posteli zhoršuje spánek. Podle feng-šuej by dále zrcadlo nemělo viset oproti dveřím, ani oproti oknu, protože by do nich nazpět odráželo vstupující energii čchi. Důležité také je, aby jedno zrcadlo neodráželo druhé. Vyhněte se rovněž i zrcadlům sestaveným z malých kousků. Sice tato zrcadla působí zajímavě, ale třepí a krájí život na malé kousky, a to není žádoucí. Zrcadla by vůbec neměla být v pokoji s vážně nemocným a starým člověkem. To proto, aby ho to nelákalo k odchodu. I z těchto důvodů se v této fázi zrcadla zahalovala. To proto, aby lidé neumřeli dříve, než měli a jejich duše neuvázla za zrcadlem.

“Největším jedem života je sebelítost.”
  Vladimír Páral

Občas tomu tak je, jednou jdeme nahoru a jindy zas dolů. Někdy si s námi život umí doopravdy pohrát a někdy je i velmi krutý. Jednou za čas máme všichni nárok propadnout skepsi, nikdy by však tento stav neměl probíhat dlouho.

Frenologie je zajímavým to oborem, který se zaměřoval na hlavu člověka. Zkoumal stavbu lebky, velikost a tvar hlavy, protože předpokládali, že právě toto je spojeno s duševními schopnostmi a charakteristickými rysy. Jde o tzv. pseudovědu, kterou však úspěšně převzala neurověda. Nejoblíbenější byla zejména v 19. století a na začátku 20. století.

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Většinou svou pozornost upínáme k mocnému úplňku, nepodceňujme však sílu novoluní. Již za dva dny, přesně 26. 4. 2017 v 14:16 nastane novoluní ve znamení Býka. Novoluní se navíc skvěle hodí ke kouzlení. Zamyslete se nad svou situací a ujasněte si, jestli nemáte něco, co potřebujete vyřešit, je proto ideální období.