Víno podle horoskopu

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Zpříjemňujete si své chvíle sklenkou lahodného moku? Neděláte nic výjimečného. Vínu holdovali již naši panovníci před několika stovkami let. Každý z nás však má rád něco jiného. Tušili jste však, že naše preference mohou mít na svědomí nejen naše chuťové pohárky, ale i hvězdy? Pojďte se spolu s námi podívat na to, jaké znamení má víno nejraději a jaké byste proto měli daným osobám vybírat.

Beran

Berani jsou originální, a proto potřebují i originální víno. Při volbě vína nesáhnou po ničem nudném a tuctovém. Pokud mohou a budou mít na výběr půjdou do něčeho neotřelého, tedy třeba zvolí oranžové víno. Pokud nemohou mít oranžové, je pro ně ideální volbou Svatovavřinecké, jehož pojítkem je oheň. Chuť vína je ovocná, pikantní, jakoby po třešních, višních nebo po povidlech. Když se berani napijí Svatovavřineckého, promění se v beránky.

 Býk

Býci jsou těžkopádní, pomalí, nikam nespěchají a na úspěch jsou schopni si počkat. Ví, že ty nejlepší věci potřebují čas. I proto jsou pro ně nejlepší vína vyzrálá, archivovaná, plná. A jelikož to jsou ohromní požitkáři, tím nejlepším vínem je pro ně Barolo. Král vín má plnou ovocnou a příjemně pikantní chuť. Pakliže si nemůžete dovolit koupit dobré Barolo, zvolte Cabernet Sauvignon. Pozor, ale kvalitní Sauvignon a vůbec nejlépe nějaký dobře odležený ročník.

 Blíženci

Blíženci jsou živly, kteří by rádi zažili všechno, co jim život nabízí. Nesnáší nudu, a proto potřebují víno, které je živé a univerzální. Takovým skvělým vínem je Chenin Blanc, což je chutné a svěží sladké nebo polosuché bílé víno. Jeho chuť je možno přirovnat k jablkům, pomerančovým květům a medu. Pokud byste náhodou toto víno nesehnali, zkuste to s Tramínem červeným.

 Rak

Raci mají tlustou slupku, pod ní jsou však velmi srdeční, hřejiví a otevření. Podobně chutná pak Zinfadel. Chorvatské víno, které je zapotřebí nejprve nechat vydýchnout a teprve až po odležení poznáte skutečnou chuť. Tělem se vám prohne teplo a na jazyku zůstane chuť bobulí a lékořice. Další skvělou možností je pak Pinot noir, což je jinak také Rulandské modré.

 Lev

Lvi moc dobře ví, jak chutná život a umí si ho vychutnat. Rádi slaví, a proto se neobejdou bez bublinek. Ideálním nápojem je pro ně proto šampaňské. Další variantou je pak Chardonnay, které lvi přitahuje svou barvou, vůní a chutí. Chardonnay voní plně, harmonicky a intenzivně. Chuť je jemně kořeněná, plná, s elegantní kyselinkou. Skvěle se hodí do kuchyně. Chardonnay není možno, stejně jako lva přehlédnout.

 Panna

Panny jsou velice pečlivé, vybíravé a mají vytříbený vkus. Nikdy se nespokojí s něčím nedokonalým. A právě proto je pro ně tou nejlepší volbou. Víno vyniká svou lehkostí a chutí s příchutí malinové marmelády. Dalším vhodným vínem, jímž potěšíte Panny je Ryzlink rýnský. Může chutnat po různém ovoci, jako třeba po broskvi, kdouli, pomeranči, meruňce, ananasu nebo zeleném jablku. Voní pak po citrónové kůře, medu a marcipánu. Je to to nejlepší víno pro skutečného gurmána.

 Váhy

Ryzlink rýnský je skvělou volbou i pro váhy, které ji s oblibou párují s různými jídly. Jsou zřejmě jediní, kteří dokáží ocenit její skutečnou chuť, která dokonale doplňuje pokrmy. Pakliže příliš váháte, zkuste to s Ryzlinkem vlašským, jež se zdají být odrůdy příbuzné, avšak nejsou. Víno je svěžejší a pikantní. Jeho chuť rybízoví, hroznová, medová i jako luční kvítí.

 Štír

Pro Štíry, kteří jsou ztělesněním smyslnosti a vášně, je nejlepším vínem Cabernet Sauvignon. Smyslné a vášnivé víno, které vás rozhodně nezklame. Víno má svou jedinečnou kouřovou chuť s lehkým náznakem třešní. Z bílého vína jim pak chutná Veltlínské zelené. Nemusíte pro něj jezdit příliš daleko, výborné je to z Moravy.

 Střelec

Střelec je společenský tvor, který miluje být obklopen lidmi. Stejně družné je slovinské víno Teran, jež má příjemnou chuť švestek. Staří Římané toto víno považovali za lék, protože je velmi železité. Pokud chcete jiné výstižné víno, zkuste stejně ukecané, jakým je bezesporu Modrý Portugal. Jde o oblíbené víno, které druží a sbližuje.

 Kozoroh

Kozoroh nerad prozrazuje, že je tou rohatou kozou. Jsou to suchaři, klasici a vždy budou v módě, stejně jako Bordeaux. Víno, které je považováno za to nejlepší na svět. Pokud si chcete Kozoroha naklonit, pozvěte ho na jednu skleničku anebo mu ideálně kupte celou flašku. Pakliže si nemůžete takovou investici dovolit. Co si budeme povídat, Bordeaux nepatří zrovna k těm nejlevnějším, zkuste jim koupit Frankovku.

 Vodnář

Vodnáři jsou myslitelé a inovátoři, kteří si potrpí na pokrocích. Rádi zkouší nové věci , a proto je pro ně hodné biodynamické víno, které je vytvořeno bez chemie. Má velmi neobvyklou chuť, která je značně štiplavá a podobná kyselému pivu. Dobrou variantou však je i Neuburské.

 Ryby

Ryby nejsou rády, když jsou považovány za jednu z mnoha. Myslí si proto, že bublinky je dělají výjimečnými. Veskrze se k nim však hodí i bílý Sauvignon, který je rovněž výjimečným vínem. Krásně voní broskvemi a někdy i černým bezem, má lehké kopřivové aroma i lehkou vůni černého rybízu. Hodí se k rybám pro svou lehkou kyselost, sladkost i příjemnou vůni.

Ve skutečnosti je mylné Ogham označovat za keltskou metodu věštění, protože Ogham je ve skutečnosti keltská abeceda, která se k věštění užívá. Systém se velmi podobá věštění runami.

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Většinou svou pozornost upínáme k mocnému úplňku, nepodceňujme však sílu novoluní. Již za dva dny, přesně 26. 4. 2017 v 14:16 nastane novoluní ve znamení Býka. Novoluní se navíc skvěle hodí ke kouzlení. Zamyslete se nad svou situací a ujasněte si, jestli nemáte něco, co potřebujete vyřešit, je proto ideální období.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zrcadla má doma téměř každý. Pro někoho je zrcadlo ozdobou, pro jiného praktickou pomůckou a další v něm vidí magický prostředek. Zrcadlům byla vždy přisuzována magická moc.