Ty nejlepší destinace pro dovolenou

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Doba dovolených se blíží a pakliže vás zaujal náš článek o cestování podle znamení, mohlo by vás zajímat i to, jaké turistické destinace jsou pro dané znamení zvěrokruhu ty nejlepší. Třeba vás to inspiruje při výběru té letošní dovolené.

Panny

Panny mají rády poznávací zájezdy. Vůbec tím nejlepším místem pro dovolenou je pro ně Řím. Skýtá totiž nezapomenutelný zážitek, spoustu příležitostí k prozkoumání i učení.

Váhy

Ideálním místem dovolené Vah je Španělsko. Je tomu tak proto, že je to země plná velmi přátelských lidí, která skýtá dostatek prostoru pro party, zkoumání i válení se na pláži.

Štíři

Štíři rádi poznávají zajímavá a živá místa, mají rádi romantiku a baví je nejen čilá party, ale i historie, a proto je doslova uchvátí návštěva Benátek.

Střelci

Střelci nepostojí na místě. Rádi cestují, poznávají a tráví svůj volný čas v přírodě, a proto mají rádi dovolené, které jsou spojeny s odhalováním nových míst a kultur. Mají slabost pro Orient. Ideální zemí pro ně rozhodně je Egypt anebo Maroko.

Kozorozi

Kozorozi jsou vášniví milovníci historie. Mají rádi vše staré. Rádi jsou ubytováni v špičkových majestátních hotelích. I proto budou spokojeni, když vyrazí do Prahy anebo Paříže.

Vodnáři

Vodnáři jsou zvědavým znamením. Zajímají se o politiku i historické dění. Zajímavým místem pro jejich dovolenou je proto návštěva Berlína, která nabízí zajímavou historii, nákupní zónu, galerii, muzea a vzrušující politickou historii.

Ryby

Ryby milují klidná místa, kde se mohou uvolnit, relaxovat, máčet se a válet se. Ideální dovolenou je proto plavba lodí. Další zajímavou destinací pro ně je i Japonsko.

Berani

Berani jsou aktivním znamením, které rádo zkoumá, zkouší a objevuje. Preferují teplo, takže na sever a do závějí je nelákejte. Tou nejlepší dovolenou nejspíš prožijí v Dubaji, protože právě tato destinace skýtá všechno to, co berani tolik milují.

Býci

Býci chtějí být na své dovolené hýčkáni a rozmazlováni. Potrpí si na dobré jídlo a víno. Nakupování je pak bonusem, a proto pro ně jsou ideální všechny proslulé vinařské oblasti ve Francii, Itálii a Jižním Rakousku.

Blíženci

Blíženci rádi cestují všude tam, kde mohou být aktivní. Milují přeplněná pestrá města se zajímavou historií a kulturou, kde mohou poznat zajímavé lidi. Dokonalými místy dovolené pro ně proto jsou Řím, Paříž, Praha a Londýn. Všechna tato města se mohou pochlubit rušným nočním životem a nějakým tím tajemstvím. Všechna tato místa nabízí i zajímavou kuchyni.

Raci

Raci jsou rádi obklopeni vodou a je jim jedno, zda se jedná o rybník, řeku, bazén anebo moře. Ideální dovolená je pro ně ta rodinná. Tedy ideálně ta prožitá v Řecku anebo kdekoliv v Česku, kde je na dosah ruky les i voda.

Lvi

Lvi milují hudbu a tak je pro ně ideální dovolená spojená s koncerty a festivaly. Pokud tedy nejezdí za svým oblíbenci anebo se netoulají po českých festivalech, ideální destinací je pro ně Paříž plná klubů a hudebních možností.

Mandaly jsou v současnosti velice oblíbené a vyhledávané. Jejich příběh se však píše tisíce let, protože ty první, se objevují již v paleolitu. I když mandala, čili magický kruh, pochází ze sanskrtštiny, samotné mandaly se objevují po celém světě, v různých kulturách i v náboženstvích.

Indiáni měli vždy velmi blízko k přírodě a lidem přisuzovali vlastnosti zvířat, které podle nich získali při svém narození. Zvířecí symboly proto najdete nejen na totemech, ale i v jejich obydlích, na špercích a oděvech.

Dnes, tedy v pátek 10. 2. 2017, se můžeme těšit na první zatmění Měsíce v tomto roce. Nepůjde o úplné zatmění, ale o polostínové, které budete moci sledovat po celém území České republiky.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Již za týden tu budeme mít magickou Filipojakubskou noc (nebo také Beltine, Valpružinu noc či pálení čarodějnic). Pohanský svátek s tradicí nejen v České republice, ale v celé Evropě, který v posledních letech opět získává na původních rozměrech i významu.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty