Ty nejlepší destinace pro dovolenou

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Doba dovolených se blíží a pakliže vás zaujal náš článek o cestování podle znamení, mohlo by vás zajímat i to, jaké turistické destinace jsou pro dané znamení zvěrokruhu ty nejlepší. Třeba vás to inspiruje při výběru té letošní dovolené.

Panny

Panny mají rády poznávací zájezdy. Vůbec tím nejlepším místem pro dovolenou je pro ně Řím. Skýtá totiž nezapomenutelný zážitek, spoustu příležitostí k prozkoumání i učení.

Váhy

Ideálním místem dovolené Vah je Španělsko. Je tomu tak proto, že je to země plná velmi přátelských lidí, která skýtá dostatek prostoru pro party, zkoumání i válení se na pláži.

Štíři

Štíři rádi poznávají zajímavá a živá místa, mají rádi romantiku a baví je nejen čilá party, ale i historie, a proto je doslova uchvátí návštěva Benátek.

Střelci

Střelci nepostojí na místě. Rádi cestují, poznávají a tráví svůj volný čas v přírodě, a proto mají rádi dovolené, které jsou spojeny s odhalováním nových míst a kultur. Mají slabost pro Orient. Ideální zemí pro ně rozhodně je Egypt anebo Maroko.

Kozorozi

Kozorozi jsou vášniví milovníci historie. Mají rádi vše staré. Rádi jsou ubytováni v špičkových majestátních hotelích. I proto budou spokojeni, když vyrazí do Prahy anebo Paříže.

Vodnáři

Vodnáři jsou zvědavým znamením. Zajímají se o politiku i historické dění. Zajímavým místem pro jejich dovolenou je proto návštěva Berlína, která nabízí zajímavou historii, nákupní zónu, galerii, muzea a vzrušující politickou historii.

Ryby

Ryby milují klidná místa, kde se mohou uvolnit, relaxovat, máčet se a válet se. Ideální dovolenou je proto plavba lodí. Další zajímavou destinací pro ně je i Japonsko.

Berani

Berani jsou aktivním znamením, které rádo zkoumá, zkouší a objevuje. Preferují teplo, takže na sever a do závějí je nelákejte. Tou nejlepší dovolenou nejspíš prožijí v Dubaji, protože právě tato destinace skýtá všechno to, co berani tolik milují.

Býci

Býci chtějí být na své dovolené hýčkáni a rozmazlováni. Potrpí si na dobré jídlo a víno. Nakupování je pak bonusem, a proto pro ně jsou ideální všechny proslulé vinařské oblasti ve Francii, Itálii a Jižním Rakousku.

Blíženci

Blíženci rádi cestují všude tam, kde mohou být aktivní. Milují přeplněná pestrá města se zajímavou historií a kulturou, kde mohou poznat zajímavé lidi. Dokonalými místy dovolené pro ně proto jsou Řím, Paříž, Praha a Londýn. Všechna tato města se mohou pochlubit rušným nočním životem a nějakým tím tajemstvím. Všechna tato místa nabízí i zajímavou kuchyni.

Raci

Raci jsou rádi obklopeni vodou a je jim jedno, zda se jedná o rybník, řeku, bazén anebo moře. Ideální dovolená je pro ně ta rodinná. Tedy ideálně ta prožitá v Řecku anebo kdekoliv v Česku, kde je na dosah ruky les i voda.

Lvi

Lvi milují hudbu a tak je pro ně ideální dovolená spojená s koncerty a festivaly. Pokud tedy nejezdí za svým oblíbenci anebo se netoulají po českých festivalech, ideální destinací je pro ně Paříž plná klubů a hudebních možností.

Letošní rok je bohatý na celou řadu zajímavých astronomických úkazů. Sotva jsme se dokázali vzpamatovat z magie pondělního super měsíce, přichází nás ohromit i okouzlit každoroční roj meteoritů. Ano, 17. 11. 2016 se na nebi v maximální míře aktivity objeví Leonidy.

5. 10. slaví svůj svátek Eliška. Oblíbené to české jméno, jméno královen. Jde vlastně o českou variantu jména Alžběta. Zvukově má blízko ke svému původnímu hebrejskému jménu Elíšebah, tedy “zapřísahala jsem se Bohu”.

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Geomatie je další druh věštění, který patřil k těm nejpopulárnějším metodám v Africe a Evropě, a to hlavně v průběhu středověku a renesance. Praktikovali ji lidé všech společenských tříd, a to i přesto, že byla v průběhu označena za magii a zakázána.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti