Velký horoskop na rok 2018

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Rok se přehoupl do druhé půle, éra dovolených pozvolna končí, začínají se blížit Vánoce. I nastal čas zvažovat a plánovat, k tomu se však hodí nápověda. Snad vám k tomu horoskop na rok 2018 poslouží.

Beran

Bohužel Berani příští rok nebudou mít na růžích ustláno. Příští rok je budou doprovázet překážky na každém kroku. Budete potřebovat spoustu trpělivosti i sil, abyste je všechny překonali. Inu, nuda to rozhodně nebude. Pozor si musíte dát i na lásku a na finance, protože i zde budete zkoušeni. Rok bude plný změn. Do života vám mohou přijít nové formy seberealizace, nové zaměstnání, změnu bydliště, novou práci, povýšení. Pozor si dejte na ukvapenost, unáhlenost a nechovejte se lehkomyslně a arogantně. Jinak budete klepnuti přes prsty. Snažte se o diplomatické chování a kompromisy. Šťastnými měsíci budou únor a prosinec.Nepříznivými měsíci pak květen a srpen.

 Býk

Býkům bude příští rok dopřáno. Pokud se nenechají vyprovokovat, bude to rok plný vítězství. Dařit se jim bude především v kariéře. Přicházet budou samé šťastné náhody, díky nimž dosáhnete jakýchkoli cílů. Rok 2018 bude o získání stability a sebejistoty. Pozor však na zálety! Nedoporučujeme ani zneužívání své moci a nadřazené chování. Příležitosti nezapomeňte pořádně chytit za kštici. Rok 2018 pro býky není příliš o lásce. Nejromantičtějším měsícem pro ně bude duben. Šťastnými měsíci pro Býky bude duben a červenec. Nepříznivými pak září a říjen.

 Blíženci

Ti, kteří se dosud nedočkali šťastného a spokojeného vztahu, mají šanci potkat tu osudovou a vášnivou lásku. Mimo toho pak máte šanci i na velký finanční pozor, zdraví vás v tomto roce může dost vydatně pozlobit. Rok bude pro blížence tak trochu chaotický a vyžaduje velkou opatrnost a soustředěnost, abyste se v tom všem vyznali. Vaším úkolem je vše si srovnat v hlavě, urovnat si myšlení a naučit se rozeznat, kdy je pravda nade vše a kdy ne. Bude to rok, v němž vítězí touha být svůj, nezávislý na jiných. Čekají na vás ohromné příležitosti překvapení, které přijdou ze dne na den jako blesk. V práci se vám po finanční stránce bude dařit a štěstí bude přát hlavně těm, kteří pracují s moderní technikou, v médiích, e-shopech a jsou třeba vynálezci. Dávejte si však pozor na peníze, nepozornost přinese ztráty. Šťastné období je pro vás na přelomu dubna a května. Nepříznivými měsíci pak červenec a listopad.

 Rak

Úkolem Raků v roce 2018 je rozeznat příležitosti, které by měli využít. A nutno říct, že jimi budou doslova zahrnuti. Rok 2018 bude plný změn. Nejvíce změn může proběhnout v jejich kariéře, ale i ve vztazích je mohou čekat radikální změny a nová milostná vzplanutí. Štěstí je příští rok spojeno s vašimi dětmi. V září a říjnu mohou být splněna vaše přání. Očekávat můžete i větší lavinu zodpovědnosti. Šťastným obdobím je doba na přelomu května a června. regenerační účinek pro vás bude mít nový milostný vztah nebo naplňující koníček. Nepříznivým měsícem je listopad.

 Lev

Lvi to nebudou mít příští rok jednoduché. Obzvláště od poloviny května se musí připravit na záplavu stresu a hromadu povinností. Ale díky tomu se jim naskytne i skvělá finanční příležitost. A bude to jako rána z čistého nebe. Ostatně nečekané a zázrační nemožnosti mohou spustit celou lavinu událostí. Pozor však, abyste se pod tu záplavou nesesypali. Vaším úkolem v tomto roce je mít přesný cíl a perfektní odhad. Než něco uděláte, pro něco se rozhodnete, vždy se nejprve důkladně přesvědčte o stabilitě svých plánů. Je o období radosti, štěstí a úspěchů. Do života vám může vstoupit osoba, která vaším životem doslova zatřese. Zůstaňte, jací jste, lidé vás budou mít rádi. Šťastnými měsíci jsou březen a listopad, těmi nepříznivými pak duben a září.

 Panna

Pannám v roce 2018 nastává éra super šancí, které mohou zcela radikálně změnit váš pohled na svět. Rok 2018 je pro vás rokem finančního zisku a záchranu zdraví, pokud to bude potřeba, díky zahraniční alternativní technice. Tento rok můžete uhasit svou touhu po lásce. Budete naplnění po cestování, objevování a vyzkoušení něčeho nového. Dejte si však pozor, s kým se pouštíte do spolupráce, okolo vás se motají falešní lidé a baziliškové. Nežijte v iluzi! Mělo by to neblahý dopad na vaši budoucnost. Hrozí i popraskání imaginárních bublin a pořádný náraz. Mějte proto oči pořádně otevřené, otevřete se komunikaci. Láska pro vás bude v tomto roce tou nejdůležitější oblastí. Nejšťastnějšími měsíci pro vás bude duben a červenec. Nepříznivými měsíci pak únor a květen.

 Váhy

Pro váhy rok 2018 uchystal pořádnou lekci. Velké zkoušky. Velké změny. Buddete zkoušeni, jaký máte potenciál. Bude po vás vyžadováno plné nasazení a navíc je zapotřebí, abyste byli vytrvalí. Zlobit bude i zdraví. Dařit se však bude v lásce. Bude to rok ideální pro změnu zaměstnání či přestěhování se. Život na vás bude chrlit nové a nové okolnosti. Snahou roku je vás donutit vyjet ze zajetých kolejích. Vaším úkolem pak je osvojení si schopnosti vyrovnat se s jakýmkoliv tlakem a naučit se většímu soustředění. Nutné je naučit se zbavovat bezcenných cetek. Šťastnými měsíci jsou srpen a listopad. Nepříznivými měsíci je březen a poslední dekáda května.

 Štír

Vůbec nejlépe ze všech znamení na tom v roce 2018 budou štíři. Velké nasazení, odvaha a podnikavost, vám zajistí finanční úspěchy. Pozor však na úrazy. Budete mít spoustu energie i odvahy. Máte možnost zbavit se veškerého balastu, který se snažil ve vašem životě usadit. Jste schopni překonat všechny své překážky. Můžete rozšířit své vzdělání. Zaměřit byste se měli na smlouvy, svůj dům a kontakty s váženými lidmi. Změna prostředí a pomoc nějaké starší osoby pro vás může mít v tomto roce dalekosáhlé důsledky. Změny však mohou přijít náhle. Je vám dáno jít za tím, po čem toužíte a můžete toho také i dosáhnout. Pozor, vztahy vás v tomto roce mohou potrápit a nejde pouze o přítelkyně, přítele, manžely a manželky, ale také pracovní vztahy. Šťastnými měsíci pro vás jsou leden a září. nepříznivými měsíci je doba okolo dubna a první polovina srpna.

 Střelec

Střelci, dávejte si pozor! Rok 2018 to bude velký zvrat spojený s magnetickým vzrušením. Váš život bude vzhůru nohama. Je to ideální doba k úspěšným startům, započetí podnikání, otěhotnění, k vášnivé láce i svatbě. Hvězdy jsou vám nakloněny. Rok 2018 přeje změnám a experimentům. Užívejte si úspěchů, hojnosti i radosti. Rozšiřujte své myšlenkové obzory. Učte se a vzdělávejte se. Rozvíjejte své talenty. Těšit se můžete na nenadálý dárek, překvapení, který může změnit váš dosavadní způsob života. V rámci změn může dojít i na změnu image. Zápolit však můžete s nejistotou a slabší sebedůvěrou. Rok 2018 bude spojen se seznamováním, zábavou, vzrušením, zamilováním i sexuálními zážitky. Štastnými měsíci jsou březen a listopad. Nepříznivým měsícem je květen.

 Kozoroh

Kozorohům je nakloněn celý vesmír. Měli byste toho využít a chytit za pačesy všechny příležitosti. Může se to týkat osudové lásky, domu, kariéry. Ke splnění přání vám může pomoci zkušená osoba do které byste to neřekli. Máte na to, abyste v tomto roce vytvářeli jedinečné věci a byli jedničkami ve všem, co si zamanete. Jen musíte dovolit svému já vystrčit růžky. Nebude vám chybět vitalita ani optimistický přístup, a to ani v těch nejtěžších krizích. Máte na své straně ta nejsilnější vesmírná esa. Potkat můžete i svou osudovou lásku. Počítat je možno i s přírůstkem do rodiny. Šťastnými měsíci jsou duben a červenec. Nepříznivými pak březen a listopad.

 Vodnář

Připravte se na neutěšitelnou sexuchtivost, ta dorazí v květnu. Těšit se můžete i na zajímavá seznámení. Dejte si pozor na nevěru! Dařit se vám bude i v práci. Těšit se můžete na zvýšení platu. Všeobecně rok 2018 bude mít pro Vodnáře řadu zajímavostí a překvapení. Vaším úkolem bude obezřetnost. Nehrajte proto vabank, abyste nakonec nepřišli i o svou osobnost. Budete obdařeni geniálními vizemi. Hvězdy naznačují, že byste mohli rozšířit své působení, můžete mít větší moc, čeká vás posun v kariéře a těšit se můžete i na skvělé finanční zajištění. Otvírají se před vámi dveře nových perspektiv. Šťastnými měsíci jsou květen a srpen. Nepříznivým měsícem je duben a pak také i období na přelomu června a července.

 Ryby

Ryby si mohou v roce 2018 splnit své sny. Dále pak mají i možnost zlepšit i svůj zdravotní stav. Zaručen je i váš osobní růst, a to díky různým kurzům. Čeká vás i štěstí v lásce. Pozor nenechte se však unést ze svého štěstí a úspěchu, uchovejte si svou skromnost. Jinak by vám mohlo hrozit naplnění přísloví: “Všechna sláva, polní tráva”. Čili všechna sláva je pomíjivá a přízeň publika je zcela nevypočitatelná. Jinak však musíme říct, že na vás čeká super rok. Šťastnými měsíci budou leden a září. Nepříznivými jsou květen a prosinec.

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Planeta Merkur je dvojitou planetou, která v sobě spojuje ženský i mužský element. Podle mytologie byl Merkur poslem bohů, sluha, zprostředkovatel. Díky tomu lidé ovlivněni Merkurem mají analytické schopnosti. Zároveň je to i nejmenší planeta ve sluneční soustavě, která je důvodem řady vášnivých debat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Slyšeli jste už někdy o holotropním dýchání? Vyvinul ho v sedmdesátých letech minulého století český psychiatr a psychoterapeut Stanislav Grof spolu se svou ženou a jde o techniku inspirovanou šamanskými praktikami, hypnózou, léčitelskými obřady, psychoterapeutickými a duchovními praktikami. Jedná se laicky řečeno o prohlubování a zvyšování dechu s jeho občasným zadržováním.