Dobří a zlí duchové mezi námi

Článek na téma: Esoterické vědy, Záhady života,

Duchové nás provází od nepaměti. Všechny kultury po celém světě věděly, že existuje něco mezi nebem a zemí. Je zajímavé, že i přes tuto skutečnost se dnes najdou lidé, kteří na duchy nevěří. A ti, kteří věří, si o nich obvykle nemyslí nic moc dobrého. Jenomže duchové nemusí jen škodit, nemusí být jen zlí, ale mohou nás i chránit a pomáhat. Ano, vedle zlých duchů po světě chodí i dobří duchové.

Co jsou duchové?

Duchové jsou oddělené duše od těla, které po smrti člověka neodešly do nebe, ani do jiného těla, ale z nějakého důvodu si zvolily anebo bily donuceni zůstat v éterické podobě na Zemi.

Jak poznáme dobré duchy?

Dobří duchové touží dělat dobro. Vyznačují se vědomostmi, moudrostí i morálními vlastnostmi. Jelikož se ještě zcela nezbavili své materiálnosti, uchovali si ještě něco z tělesného života. Radují se z dobra, které činí. Brání zlu. Ochraňují ty, kteří si to zaslouží a likvidují tendence zlých duchů. Stojí za zázraky, nečekané pozitivní události, zázraky a štěstí.

Z dobrých duchů se posléze stávají andělé strážní

Z dobrých duchů, kteří na zemi zůstanou očištěni od své karmy a s touhou působit dobro, se mohou po čase stát strážní andělé. Jelikož však jde o vysokou duchovní hodnost, jsou na tento post velice pečlivě vybíráni. Strážným andělem se může stát pouze takový dobrý duch, jenž se vyznačuje nejen dobrotivostí a laskavostí, ale má velmi vyvinutou intuici, předvídavost, trpělivost a citlivost. Ti pak mají za úkol chránit nás před fyzickým i duševním poškozením, které nemáme ve “scénáři”. Je to právě on, který nás chrání před negativním viděním i vlivy okolního světa a když je zapotřebí volá k nám lékaře. Stojí při nás v době štěstí i utrpení.

Nebojme se proto dobrých duchů, neodhánějte je od sebe, buďte za ně rádi. Jsou to totiž bytosti, které nás milovaly a proto nás i chránily dokud nenastal čas rozloučení.

 

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Sny o vodě patří k těm nejběžnějším, avšak zároveň i k těm nejsilnějším. Není se však čemu divit, vždyť voda je všude okolo nás a střetáváme se s ní v každodenním životě. Je nezbytná pro život. I přes tuto skutečnost zůstává pro nás tajemná, nebezpečná a destruktivní. Spousta lidí z ní má nejen respekt, ale skutečný ohromný strach. Ve vodě totiž nedokážeme žít, můžeme se v ní utopit a v podobě záplav anebo tsunami představuje i ohromnou devastaci okolí.

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti