Dobří a zlí duchové mezi námi

Článek na téma: Esoterické vědy, Záhady života,

Duchové nás provází od nepaměti. Všechny kultury po celém světě věděly, že existuje něco mezi nebem a zemí. Je zajímavé, že i přes tuto skutečnost se dnes najdou lidé, kteří na duchy nevěří. A ti, kteří věří, si o nich obvykle nemyslí nic moc dobrého. Jenomže duchové nemusí jen škodit, nemusí být jen zlí, ale mohou nás i chránit a pomáhat. Ano, vedle zlých duchů po světě chodí i dobří duchové.

Co jsou duchové?

Duchové jsou oddělené duše od těla, které po smrti člověka neodešly do nebe, ani do jiného těla, ale z nějakého důvodu si zvolily anebo bily donuceni zůstat v éterické podobě na Zemi.

Jak poznáme dobré duchy?

Dobří duchové touží dělat dobro. Vyznačují se vědomostmi, moudrostí i morálními vlastnostmi. Jelikož se ještě zcela nezbavili své materiálnosti, uchovali si ještě něco z tělesného života. Radují se z dobra, které činí. Brání zlu. Ochraňují ty, kteří si to zaslouží a likvidují tendence zlých duchů. Stojí za zázraky, nečekané pozitivní události, zázraky a štěstí.

Z dobrých duchů se posléze stávají andělé strážní

Z dobrých duchů, kteří na zemi zůstanou očištěni od své karmy a s touhou působit dobro, se mohou po čase stát strážní andělé. Jelikož však jde o vysokou duchovní hodnost, jsou na tento post velice pečlivě vybíráni. Strážným andělem se může stát pouze takový dobrý duch, jenž se vyznačuje nejen dobrotivostí a laskavostí, ale má velmi vyvinutou intuici, předvídavost, trpělivost a citlivost. Ti pak mají za úkol chránit nás před fyzickým i duševním poškozením, které nemáme ve “scénáři”. Je to právě on, který nás chrání před negativním viděním i vlivy okolního světa a když je zapotřebí volá k nám lékaře. Stojí při nás v době štěstí i utrpení.

Nebojme se proto dobrých duchů, neodhánějte je od sebe, buďte za ně rádi. Jsou to totiž bytosti, které nás milovaly a proto nás i chránily dokud nenastal čas rozloučení.

 

Nemusíte ani zcela věřit na duchy, abyste se pokusili přesvědčit o jejich existenci. Duchové jsou v reálu všude kolem nás a je jedno, jestli si to chcete přiznat, nebo ne. Rádi byste věděli, zda jste někdy nebyli v kontaktu s duchem? Prozradí vám to určité společné znaky.

Víte, co je letos zvláštní? Žádný nebude. Dva úplňky byly v lednu a dva také budou i v březnu, ale v únoru nebude žádný. A aby toho nebylo málo. Tak všechny úplňky od konce března budou v roce 2018 v datu, stejně jako tento rok, které po sečtení vydá číslo 9.

Ve skutečnosti je mylné Ogham označovat za keltskou metodu věštění, protože Ogham je ve skutečnosti keltská abeceda, která se k věštění užívá. Systém se velmi podobá věštění runami.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Lída - andělské karty