Dobří a zlí duchové mezi námi

Článek na téma: Esoterické vědy, Záhady života,

Duchové nás provází od nepaměti. Všechny kultury po celém světě věděly, že existuje něco mezi nebem a zemí. Je zajímavé, že i přes tuto skutečnost se dnes najdou lidé, kteří na duchy nevěří. A ti, kteří věří, si o nich obvykle nemyslí nic moc dobrého. Jenomže duchové nemusí jen škodit, nemusí být jen zlí, ale mohou nás i chránit a pomáhat. Ano, vedle zlých duchů po světě chodí i dobří duchové.

Co jsou duchové?

Duchové jsou oddělené duše od těla, které po smrti člověka neodešly do nebe, ani do jiného těla, ale z nějakého důvodu si zvolily anebo bily donuceni zůstat v éterické podobě na Zemi.

Jak poznáme dobré duchy?

Dobří duchové touží dělat dobro. Vyznačují se vědomostmi, moudrostí i morálními vlastnostmi. Jelikož se ještě zcela nezbavili své materiálnosti, uchovali si ještě něco z tělesného života. Radují se z dobra, které činí. Brání zlu. Ochraňují ty, kteří si to zaslouží a likvidují tendence zlých duchů. Stojí za zázraky, nečekané pozitivní události, zázraky a štěstí.

Z dobrých duchů se posléze stávají andělé strážní

Z dobrých duchů, kteří na zemi zůstanou očištěni od své karmy a s touhou působit dobro, se mohou po čase stát strážní andělé. Jelikož však jde o vysokou duchovní hodnost, jsou na tento post velice pečlivě vybíráni. Strážným andělem se může stát pouze takový dobrý duch, jenž se vyznačuje nejen dobrotivostí a laskavostí, ale má velmi vyvinutou intuici, předvídavost, trpělivost a citlivost. Ti pak mají za úkol chránit nás před fyzickým i duševním poškozením, které nemáme ve “scénáři”. Je to právě on, který nás chrání před negativním viděním i vlivy okolního světa a když je zapotřebí volá k nám lékaře. Stojí při nás v době štěstí i utrpení.

Nebojme se proto dobrých duchů, neodhánějte je od sebe, buďte za ně rádi. Jsou to totiž bytosti, které nás milovaly a proto nás i chránily dokud nenastal čas rozloučení.

 

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Kyvadlo patří k těm nejstarším metodám věštění vůbec. Historikové dodnes netuší, kdy a kde se vlastně tato technika vzala. Dodnes však patří k těm nejoblíbenějším.

Oheň, odvěký významný symbol

Oheň, jeden z nejvýznamnějších živlů života, vždy patřil k významným symbolům, které nás doprovází snad od vzniku světa. Jde o jeden ze 4 prvků bez nichž bychom nemohli existovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Také se vám už někdy stalo, že jste se ocitli na místě, kde jste dosud nikdy nebyli a přesto to tam znáte? Už jste někdy dopředu věděli, jaký bude sled událostí? Nebo jste potkali člověka, o němž jste měli dojem, že ho znáte odjakživa? Tak to jste právě zažili, co dokáže tajuplný fenomén déjà vu.