Symbolika chorob

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Lidská duše je úzce spojena i s tělem. Jsou to dvě vzájemně sloučené nádoby, které není možno brát odděleně.Tento fakt byl zjištěn, že ve velkém počtu případů (nikoliv však ve všech), se stav naší duše odráží do našeho zdraví. V něm se odráží jako v zrcadle.

 

I to sebevíc potlačované se tak, i přes veškerý náš odpor, nakonec projeví v psychosomatických zdravotních problémech různého charakteru. Odborníci říkají, že vliv naší duše na naše zdraví je až 90%.

 Pochopte, co vám jednotlivé diagnózy říkají

 • Chudokrevnost vzniká tehdy, když má dotyčný málo radosti ze života. Povětšinou přesahuje strach a pocit, méněcennosti a nepotřebnosti. Dotyčný si to způsobuje i sám svými nerozhodnými a polovičatými postoji. Co vám s problémem pomůže? Naučte se těšit ze života, radujte se z maličkostí. Mějte svůj život rádi.

 • Angína vzniká jako následek potlačovaných emocí a tvořivosti. Jde o následek dušení v sobě. S uzdravením vám pomůže uvědomění, že překážky si děláte sami a pokud budete chtít, vše půjde hladce a bez překážek. Dále pomůže i smíření z danou situací.

 • Astma vzniká jako následek dusivé lásky, kdy dotyčný není schopen dýchat sám. Je to potlačovaný pláč, pocit provinění, který na vás mohou zcela úmyslně přehodit jiní. Nebojte se být zodpovědní za svůj život. Mějte jeho otěže pevně v rukou a nenechte sebou manipulovat. Buďte svobodní.

 • Bolest beder, všeobecně o vás vypovídá, že nejste v harmonii a rovnováze. Nedovolí vám krok vpřed. Ustrnuli jste díky nim na místě. Spojeno to může být se strachem se posunout dál. Stav může být spojen i s bezcílností a důležitými rozhodnutími, které je nutno učinit. Od bolesti beder pomůže snaha docílit rovnováhu, posouvání se dopředu a těšení se z každého dne.

 • Chronické bolesti jsou spojeny s vinou a obviňováním. A víte jak, každá vina si vždy hledá trest. Pro zlepšení je nutné se zbavit minulosti. Osvoboďte se, odpusťte si a udělejte si ve svém nitru pořádek.

 • Bronchitída se objevuje ve chvílích, kdy to doma není zrovna nejlepší. Spojena je s hádkami, křikem anebo dusnem. Zlepšení nastane až po nastolení harmonie a zklidnění.

 • Cukrovka je spojena s tvrzením, co by bylo kdyby a také soustavnou touhou ovládat a vlastnit jiné. Způsobit ji může i ohromný smutek a paličatost. Stav zlepšují okamžiky radosti a vychutnávání si života.

 • Nosní dutiny se objevují ve chvíli vzteku, zlosti a odporu, tzv. alergii na jednu určitou osobu. Zbavíte se jich teprve až se zklidníte, nastolíte klid a harmonii a přestanete se dotyčnou osobou zabývat.

 • Dechové obtíže jsou spojeny s odmítáním přijímat život takový, jaký je. Může za to i pocit, že byste neměli existovat, že by bylo lépe, kdybyste tu nebyli. Nemáte nárok na prostor. Stav se zlepší potom, co si uvědomíte, že máte právo na život a že máte dokonce i právo žít naplno a bez nějakého omezení. Zasloužíte si lásku, vážně, věřte tomu.

 • Epilepsie trápí ty, kteří trpí pocitem pronásledování. Svádí velký vnitřní boj a mají sklon k sebetrýznění. I zde pomáhá, když si dotyčný uvědomí, že život je dar a může být naplněný radostí a spokojeností.

 • Gastritida je spojena s dlouhodobým negativním pocitem, že váš život špatně dopadne.

Asi 30 kilometrů od Stockholmu se na ostrově Björkö nalézá Vikingská osada Birka. V ní se pak nachází hrob s označením Bj 581. Odhalil ho v osmdesátých letech 19. století archeolog Hjalmar.

Ač se nám to líbí, nebo ne, jednou za čas má noční můry každý. Jsou totiž běžnou součástí života a nemusí být zrovna spojena s traumaty z minulosti. Jde naopak o užitečného pomocníka, který pomáhá dostat naši mysl do rovnováhy. Nemít noční můry je naopak patologické.

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

O Voodoo se říká ledacos. Slovo Voodoo pochází z afrického jazyku Fon, jímž se v současnosti hovoří ve státu Benin. V překladu do češtiny znamená “božstvo” nebo také i “modla”. Historie Voodoo sahá až do doby 15 000 let před Kristem. V té době vzniklo někde okolo egyptských pyramid.