Matka Meera

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Matka Meera je v Indii uctívána jako Božská Matka. Tato žena se narodila v Chandepalle v jižní Indii. Nějaký čas žila v Pondicherry až se nakonec usadila v německém Thalheimu. Pozor, nejde o žádnou guru, je to žena, matka, která je schopna pomoci komukoli, kdo její pomoc potřebuje. Jde o bezmezně milující, pečující a nikoho a nic neodsuzující ženu.

Kdo je Matka Meera

Matka Meera je výjimečná od svého narození. Říká se o ní, že je avatar, Boží stvoření, která přišla na Zem proto, aby mohla pomoci jiným stvořením. Pozor, neposkytuje ani žádné formální učení nebo pravidla. Nic nechce, nežádá. Proměňuje člověka jediným pohledem. Přijímá na daršan každého bez ohledu na náboženství nebo duchovní cestu, kterou sleduje. Matka Meera dává požehnání potichu. Co vy přitom vnitřně prožijete, se pak odvíjí od osobnosti člověka, karmy i úrovně vědomí. Matka Meera je žádaná nejen v Německu, ale i v USA a v Kanadě. Matka pravidelně cestuje a dává daršany v různých zemích.

 Jak to funguje?

Průběh daršanu Matky Meeru má přesnout strukturu, dokonale vyhovující předávání Světla. Ve chvíli, kdy se dotýká vašich spánků, pracuje s hlubšími rovinami naší duše. V průběhu inkarnací dochází k provázání mysli a těla s vlivy světa. Tím se mohou jemné energetické kanálky zauzlovat nebo zablokovat. Avatar pomáhá lidem, zvířatům i rostlinám. Pomáhá jim od problémů, zbavuje je trápení a odvrací je od špatně zvolených cest. Matka Meera nepožaduje přitom za to ani věrnost. Svou pomoc a sílu poskytuje všem bez ohledu na jejich názory, postoje nebo náboženství.

 Co je daršan?

Daršan je moment, kdy jsou lidé schopni přijímat světlo. V průběhu jeho působení vzniká rovnováha mezi fyzickým a duchovním životem. Mimo daršan se okamžiky vnímání Světla objevuje skutečně jen výjimečně. Vždy však, pokud se objeví, přináší rychlý duchovní růst.

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Za věštkyni všech věštkyň je považována Sibyla, biblická královna ze Sáby, čili Sibyla Kumská, realita je však, jak už tomu bývá, trochu jiná. Ve skutečnosti totiž nebyla Sibyla pouze jedna, ale bylo jich minimálně 10 a podle některých zdrojů dokonce 12. Všechny to byly pravé Sibyly, jež byly zasvěceny bohu Apollónovi.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet