Matka Meera

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Matka Meera je v Indii uctívána jako Božská Matka. Tato žena se narodila v Chandepalle v jižní Indii. Nějaký čas žila v Pondicherry až se nakonec usadila v německém Thalheimu. Pozor, nejde o žádnou guru, je to žena, matka, která je schopna pomoci komukoli, kdo její pomoc potřebuje. Jde o bezmezně milující, pečující a nikoho a nic neodsuzující ženu.

Kdo je Matka Meera

Matka Meera je výjimečná od svého narození. Říká se o ní, že je avatar, Boží stvoření, která přišla na Zem proto, aby mohla pomoci jiným stvořením. Pozor, neposkytuje ani žádné formální učení nebo pravidla. Nic nechce, nežádá. Proměňuje člověka jediným pohledem. Přijímá na daršan každého bez ohledu na náboženství nebo duchovní cestu, kterou sleduje. Matka Meera dává požehnání potichu. Co vy přitom vnitřně prožijete, se pak odvíjí od osobnosti člověka, karmy i úrovně vědomí. Matka Meera je žádaná nejen v Německu, ale i v USA a v Kanadě. Matka pravidelně cestuje a dává daršany v různých zemích.

 Jak to funguje?

Průběh daršanu Matky Meeru má přesnout strukturu, dokonale vyhovující předávání Světla. Ve chvíli, kdy se dotýká vašich spánků, pracuje s hlubšími rovinami naší duše. V průběhu inkarnací dochází k provázání mysli a těla s vlivy světa. Tím se mohou jemné energetické kanálky zauzlovat nebo zablokovat. Avatar pomáhá lidem, zvířatům i rostlinám. Pomáhá jim od problémů, zbavuje je trápení a odvrací je od špatně zvolených cest. Matka Meera nepožaduje přitom za to ani věrnost. Svou pomoc a sílu poskytuje všem bez ohledu na jejich názory, postoje nebo náboženství.

 Co je daršan?

Daršan je moment, kdy jsou lidé schopni přijímat světlo. V průběhu jeho působení vzniká rovnováha mezi fyzickým a duchovním životem. Mimo daršan se okamžiky vnímání Světla objevuje skutečně jen výjimečně. Vždy však, pokud se objeví, přináší rychlý duchovní růst.

Zabývání se kouzly a obecně i magií má několik specifik, protože neexistuje jen jedna jediná magie, ale dělí se hned na několik druhů. Zajímavé je i samotné rozdělení, protože mimo to, že obecně magie pracuje s mnoha živly i předměty, myšlenkami, dělí se v základě na pět základních magií, kterými je se možno zabývat a ovládat je. Je pravdou, že většina čarodějů a čarodějek, soustředí své síly na jednu vybranou, postupem času ale mohou přejít na jiné, což se často děje s přechodem od bílé, základní magie k černé, té, se kterou je neradno si zahrávat. Je to cesta rovnou do pekel.

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

Podzim je obdobím plodů a tedy i spousty toho nejrozličnějšího ovoce. A věděli jste, že je to rovněž ideální období proto, abyste zjistili, jaké ovoce k vám podle horoskopu patří a co s ním má vaše povaha společného. Možná vás překvapí, jak moc to sedí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Orákulum je známé po stovky let. I když v minulosti měla jinou podobu. V antickém středověku byla za orákula považována místa, kde se věštilo. Šlo tedy o věštírny. Věštkyně v nich věštily za užití různých praktik.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet