Matka Meera

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Matka Meera je v Indii uctívána jako Božská Matka. Tato žena se narodila v Chandepalle v jižní Indii. Nějaký čas žila v Pondicherry až se nakonec usadila v německém Thalheimu. Pozor, nejde o žádnou guru, je to žena, matka, která je schopna pomoci komukoli, kdo její pomoc potřebuje. Jde o bezmezně milující, pečující a nikoho a nic neodsuzující ženu.

Kdo je Matka Meera

Matka Meera je výjimečná od svého narození. Říká se o ní, že je avatar, Boží stvoření, která přišla na Zem proto, aby mohla pomoci jiným stvořením. Pozor, neposkytuje ani žádné formální učení nebo pravidla. Nic nechce, nežádá. Proměňuje člověka jediným pohledem. Přijímá na daršan každého bez ohledu na náboženství nebo duchovní cestu, kterou sleduje. Matka Meera dává požehnání potichu. Co vy přitom vnitřně prožijete, se pak odvíjí od osobnosti člověka, karmy i úrovně vědomí. Matka Meera je žádaná nejen v Německu, ale i v USA a v Kanadě. Matka pravidelně cestuje a dává daršany v různých zemích.

 Jak to funguje?

Průběh daršanu Matky Meeru má přesnout strukturu, dokonale vyhovující předávání Světla. Ve chvíli, kdy se dotýká vašich spánků, pracuje s hlubšími rovinami naší duše. V průběhu inkarnací dochází k provázání mysli a těla s vlivy světa. Tím se mohou jemné energetické kanálky zauzlovat nebo zablokovat. Avatar pomáhá lidem, zvířatům i rostlinám. Pomáhá jim od problémů, zbavuje je trápení a odvrací je od špatně zvolených cest. Matka Meera nepožaduje přitom za to ani věrnost. Svou pomoc a sílu poskytuje všem bez ohledu na jejich názory, postoje nebo náboženství.

 Co je daršan?

Daršan je moment, kdy jsou lidé schopni přijímat světlo. V průběhu jeho působení vzniká rovnováha mezi fyzickým a duchovním životem. Mimo daršan se okamžiky vnímání Světla objevuje skutečně jen výjimečně. Vždy však, pokud se objeví, přináší rychlý duchovní růst.

Kult čarodějnictví tu je s námi úctyhodných 25 000 let. Už v době kamenné měli své čarodějky a byly to osoby velmi vážené. To až křesťanství vše postavilo vzhůru nohama. Je to však pochopitelné. Měly ohromnou moc a lidé jim věřili, a to církev, která chtěla vládnout celému světu, nemohla připustit, a proto z nich utvořila toho největšího nepřítele. Byly totiž pro ně velmi nebezpečné.

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Filipojakubská noc byla úzce spjata se stavěním májky a rovněž i s líbáním na prvního máje. I proto se obvykle staví 30. dubna nebo 1. května. Jde o ozdobený vysoký kus kmene stromu, jež zdobí proutěný věnec, květiny, listy a záplava stuh. Dodnes se u nás slaví zejména na vesnicích. Májka se však nestaví pouze v České republice, ale i v jiných evropských zemích.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?