Intuitivní astrologie

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Co vám z horoskopu vyčte intuitivní astrologie?

Intuitivní horoskop předává vysvětlení a pochopení umístění planet, které předurčují naši cestu a její souvislost s naším životem v minulosti i předešlých životech. Přesná znalost času, dne a místa narození je pro sestavení tohoto horoskopu je velice důležité. Jen tak se dozvíte, jaké jsou vaše cíle, překážky, naděje, přání, sny, životné pasti a co patří k životním lekcím, které máte v tomto životě překonat, vyřešit a harmonizovat. Horoskop odhalí povahu, chování, přesvědčení i ambice.

Jak vám může intuitivní astrologie pomoci?

Pokud nevíte, co se svým životem, jste rozpolceni nebo bojujete s nějakými životními problémy, můžete ji použít k vnitřnímu náhledu do své minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nejde však o klasické věštění, ale spíše nápověda, kam vést své kroky, proč se nám některé věci dějí a co je s tím možno udělat, čemu jsme předurčeni apod. Jde o skvělý nástroj pro uspořádání myšlenek, pro duchovní růst a nálezu pevné půdy pod nohama, když člověk zrovna neví, co se svým životem.

Intuitivní astrologie vám může pomoci najít spřízněnou duši

Možná se to jeví jako neuvěřitelné, ale je to tak. Napoví to Severní uzel, který naznačuje, jaký typ člověka je s vámi kompatibilní. Pokud si necháte poradit intuitivním horoskopem a budete řídit nápovědou, budete pak potkávat s lidmi, kteří vás nakonec k té pravé lásce dovedou. V konečném výsledku intuitivní horoskop ohromně podporuje váš růst, zjednoduše život, dělá ho zábavnějším a smysluplnějším. Dokonce ani to hledání lásky není tolik složité, jako předtím...

K té nejvýznamnější východní metodě předpovídání budoucnosti patří Shukuyo astrologie, která představuje zcela jiný způsob věštění, než jaký je znám v Evropě. Je mnohem složitější.

Říká se, že se ze svých chyb máme poučit, abychom je příště neopakovali. Kolik z vás však má dojem, že chodí v bludném kruhu a staré chyby se k němu v průběhu života vrací jako dobře hozený bumerang.

Planeta Merkur je dvojitou planetou, která v sobě spojuje ženský i mužský element. Podle mytologie byl Merkur poslem bohů, sluha, zprostředkovatel. Díky tomu lidé ovlivněni Merkurem mají analytické schopnosti. Zároveň je to i nejmenší planeta ve sluneční soustavě, která je důvodem řady vášnivých debat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nikdo jí neřekne jinak než Baba Vanga, a to i přes to, že se ve skutečnosti jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova. Tato věštkyně, která se narodila v roce 1911 v Osmanské říši a dožila v roce 1996 v Bulharsku, je v poslední době, díky aktuální evropské situaci, probírána poměrně často.