Zenové karty

Článek na téma: Duchovní život, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

K zenovým kartám mají nejblíže ti, co mají blízko i k myšlenkám indického filozofa Rajneeshe Chandra Mohana Jaina, známého jako Osho. Karty byly totiž vystavěny na jeho výrocích a podobenstvích.

O zenových kartách

Zenové karty představují balíček, jež tvoří 79 karet. Mimo jiné obsahuje i tradiční tarotovou kartu Blázna. Mají také velkou a malou arkánu, ale to je však asi jediné, co s tarotem mají společného, a proto s nimi není možno pracovat, jako s tarotovými kartami. Nejsou proto kartami pro každého. Jde o karty sebezpytování. Nabízí témata k rozjímání. Rozhodně nejde o karty věštecké. Každá karta je příběhem sám o sobě.

V Česku je najdete pod označením Osho Zen Tarot. Jde o balíček karet, které v roce 2013 poprvé vydalo nakladatelství Synergie. Velká arkána se sestává z karet: Blázen, Existence, Vnitřní hlas, Tvořivost, Rebel, Nic, Milenci, Uvědomění, Odvaha, Samota, Změna, Průlom, Nové vidění, Transformace, Integrace, Podmiňování, Úder blesku, Ticho, Minulé životy, Nevinnost, Procitnutí, Dokončení a Mistr. Malá arkána se dále dělí na Vzduch, Duhu, Oheň a Vodu. Karty jsou běžně dostupné, zakoupit si je můžete na internetu, ale i v knihkupectvích. Součástí balíčku je i doprovodná kniha, která pomáhá jednotlivé obrazy na kartách pochopit a lépe interpretovat.

 K čemu užívat Zenové karty?

Zenové karty se specializují na pochopení toho, co je tady a teď. Soustředí se na vnější události, které jsou odrazem našich myšlenek a pocitů, byť nám to není vždy zcela jasné a my nevíme, čeho se myšlenky a pocity týkají. Zenové karty pomohou odpoutat pozornost od vnějšího světa a pomáhá nám to pochopit to, co se děje v našem nitru a co vlastně skutečně chceme. Zenové karty vám poradí, jak máte s danou situací co nejlépe naložit. Nehodnotí, jen poskytne cenné informace.

O Voodoo se říká ledacos. Slovo Voodoo pochází z afrického jazyku Fon, jímž se v současnosti hovoří ve státu Benin. V překladu do češtiny znamená “božstvo” nebo také i “modla”. Historie Voodoo sahá až do doby 15 000 let před Kristem. V té době vzniklo někde okolo egyptských pyramid.

Nastal podzim, doba sklizně. Příroda je bohatá a štědrá, obdařila nás spoustou lahodných a chutných plodů, jichž si po správné úpravě můžeme užívat i v té nejtužší zimě. Při sklízení těchto darů nezapomeňte na šípky.

Dodnes se ve světě přou, odkud koláček štěstí ve skutečnosti pochází. Tolik oblíbený americký způsob věštění, o němž mnohdy říkají, že pochází z Kalifornie, však v reálu pochází odjinud. Jeho původ je ve skutečnosti spojen s Japonskem nebo Čínou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Aby milostné bílé čarování bylo efektivní, je zapotřebí zjistit přesnou příčinu rozchodu (byla to nuda, žárlivost, jiný partner, finanční problémy, nespokojenost, potíže v posteli nebo už jste si neměli co říct).