Věštění z kostek

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Jednou z možných metod věštění je ta, která k tomu využívá kostky. Jde o jednu z nejstarších metod věštění. Skvělé na ní je, že k tomu příliš mnoho nepotřebujete a celkově jde o velmi snadnou metodu věštění, jež navíc můžete praktikovat kdekoliv vás napadne.

Na tuto metodu vám postačí pouhé 3 hrací kostky. Důležité však je, abyste položil tu správnou otázku. Čím jednodušší otázka to je, tím jasnější odpověď pak dostanete. Zapamatujte si ale, že pokud vám kostky dají dvě za sebou nesmyslné odpovědi, nechte toho ptaní, není na to vhodná doba. Kostky vám nechtějí v tuto chvíli prozradit další odpověď.

 Čtení ze tří kostek

Takovéto věštění se užívá pro zjišťování běžných informací, které se dotýkají té nejbližší budoucnosti. Zeptejte se a hoďte! Házejte do speciálního kruhu s 12 výsečemi, který jste si předem vyrobili. V jednotlivých výsečích je napsáno: příští rok, nepřátelé, přátelé,, práce, mysl, právo, láska, zdraví, současnost, domácnost, cestování a finance. Pokud se kostky zataví vně kruhu, musíte hod opakovat. Jestli se vám to stane dvakrát po sobě, přestaňte se ptát. Nikdy pak neházejte kostky potřetí. V kruhu musí zůstat alespoň jedna. Pozor, kostka mimo kruh je předzvěstí, že by se vaše plány nemusely naplnit.

 Součet kostek

1 - ano

2 - ne

3 - větší příjemné překvapení, dobrá zpráva

4 - větší nepříjemné překvapení, špatná zpráva

5 - objeví se někdo nový, kdo vás výrazně ovlivní

6 - ztráta něčeho cenného (nemusí jít pouze o věc)

7 - zrada, špatné vztahy

8 - kritika

9 - usmíření, dobré vztahy

10 - příjemná změna, úspěšný začátek

11 - přetrhání vztahů, rozchod, rozvod, odloučení

12 - dobrá zpráva, která však bude vyžadovat důležité rozhodnutí

13 - varuje před dotazem, na který se ptáte. Může jít však i o příjemné překvapení

14 - nový, vážnější vztah

15 - nevhodná doba pro porušování pravidel

16 - velmi šťastná cesta

17 - změna plánu, možnost finančního zisku

18 - vaše přání se splní a přinese úspěch

 Věštění ze dvou kostek = astragalomantie

Taková věštba vás umožní položit konkrétní otázku a získat přesnou odpověď. I tyto kostky se hází do kruhu. Sečtěte čísla kostek, a pak se řiďte podle součtu.

 1. Ano

 2. Ne

 3. Pozor !

 4. Rozum do hrsti

 5. Štěstí

 6. Určitě

 7. Důvěra se vyplatí

 8. Opatrnost především

 9. Obavy nejsou na místě

 10. Pochybné

 11. Nesmysl

 12. Je to šance

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Praha je velmi krásné město s hlubokou historií, jež je opředené spoustou legend a pověstmi. Známá je proto i jako Praha mystická. Mystika a tajemno Prahou prochází od těch nejstarších dějin, přes dobu, kdy vládl Karel IV. císař Rudolf II. až po současnost.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Být hypersenzitivní, tedy přecitlivělý, se zdá být prokletím. Nutno však říct, že tato charakteristika má i své výhody. I když, najít výhody v tom, že se dokáží rozplakat kvůli kdejaké hlouposti nebo přehnaně reagovat na nevinný vtip.