Věštění z kostek

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Jednou z možných metod věštění je ta, která k tomu využívá kostky. Jde o jednu z nejstarších metod věštění. Skvělé na ní je, že k tomu příliš mnoho nepotřebujete a celkově jde o velmi snadnou metodu věštění, jež navíc můžete praktikovat kdekoliv vás napadne.

Na tuto metodu vám postačí pouhé 3 hrací kostky. Důležité však je, abyste položil tu správnou otázku. Čím jednodušší otázka to je, tím jasnější odpověď pak dostanete. Zapamatujte si ale, že pokud vám kostky dají dvě za sebou nesmyslné odpovědi, nechte toho ptaní, není na to vhodná doba. Kostky vám nechtějí v tuto chvíli prozradit další odpověď.

 Čtení ze tří kostek

Takovéto věštění se užívá pro zjišťování běžných informací, které se dotýkají té nejbližší budoucnosti. Zeptejte se a hoďte! Házejte do speciálního kruhu s 12 výsečemi, který jste si předem vyrobili. V jednotlivých výsečích je napsáno: příští rok, nepřátelé, přátelé,, práce, mysl, právo, láska, zdraví, současnost, domácnost, cestování a finance. Pokud se kostky zataví vně kruhu, musíte hod opakovat. Jestli se vám to stane dvakrát po sobě, přestaňte se ptát. Nikdy pak neházejte kostky potřetí. V kruhu musí zůstat alespoň jedna. Pozor, kostka mimo kruh je předzvěstí, že by se vaše plány nemusely naplnit.

 Součet kostek

1 - ano

2 - ne

3 - větší příjemné překvapení, dobrá zpráva

4 - větší nepříjemné překvapení, špatná zpráva

5 - objeví se někdo nový, kdo vás výrazně ovlivní

6 - ztráta něčeho cenného (nemusí jít pouze o věc)

7 - zrada, špatné vztahy

8 - kritika

9 - usmíření, dobré vztahy

10 - příjemná změna, úspěšný začátek

11 - přetrhání vztahů, rozchod, rozvod, odloučení

12 - dobrá zpráva, která však bude vyžadovat důležité rozhodnutí

13 - varuje před dotazem, na který se ptáte. Může jít však i o příjemné překvapení

14 - nový, vážnější vztah

15 - nevhodná doba pro porušování pravidel

16 - velmi šťastná cesta

17 - změna plánu, možnost finančního zisku

18 - vaše přání se splní a přinese úspěch

 Věštění ze dvou kostek = astragalomantie

Taková věštba vás umožní položit konkrétní otázku a získat přesnou odpověď. I tyto kostky se hází do kruhu. Sečtěte čísla kostek, a pak se řiďte podle součtu.

 1. Ano

 2. Ne

 3. Pozor !

 4. Rozum do hrsti

 5. Štěstí

 6. Určitě

 7. Důvěra se vyplatí

 8. Opatrnost především

 9. Obavy nejsou na místě

 10. Pochybné

 11. Nesmysl

 12. Je to šance

Na světě se nachází spousta tajemných a záhadných míst, které berou dech. Mnohé z nich i děsí. Je přitom úplně jedno, jestli věříte na duchy, v bohy anebo ne, když se zde ocitnete, i vy pocítíte, že se nacházíte v místě se zvláštní energií, která ve vás vyvolává nevysvětlitelné pocity.

Kdo byl Osho?

Osho byl Guru, učitel a spisovatel z Indie, který žil ve Spojených státech amerických a proslul svým kritickým postojem k tradičním náboženstvím a svým postojem k sexu. V mnohém provokoval. Prohlašoval, že “nový člověk” bude kombinací moudrosti Západu a Východu. Prosazoval opouštění od minulosti i budoucnosti se snahou soustředit se na přítomnost. Odlišoval meditaci od koncentrace. Jedním z jeho děl je také Osho o Zenu.

Indiáni měli vždy blízko k přírodě a k zvířatům, které uctívali, vážili si jich a mnohdy se s nimi snažili sžít. Řadu zvířecích vlastností přisuzují lidem. Není se proto čemu divit, že věřili, že tyto zvířecí vlastnosti lidé získali dnem narození a budou je doprovázet celý život. Podle této myšlenky pak následně vytvořili Indiánský horoskop, který bychom vám rádi dneska představili.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Potýkáte se s šéfy a zvažujete, jak jim přijít na kobylku? Někdy je to doopravdy těžké, občas se můžete doslova rozkrájet a stejně se nezavděčíte. Co s tím? Jistě, jistou variantou by byla změna zaměstnavatele, ale než tak učiníte, co kdybyste to zkusili jinak? Napadlo vás podívat se na vašeho šéfa z pohledu horoskopu? Možná vám to napoví, jak si pak takového nadřízeného naklonit.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet