Věštění z kostek

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Jednou z možných metod věštění je ta, která k tomu využívá kostky. Jde o jednu z nejstarších metod věštění. Skvělé na ní je, že k tomu příliš mnoho nepotřebujete a celkově jde o velmi snadnou metodu věštění, jež navíc můžete praktikovat kdekoliv vás napadne.

Na tuto metodu vám postačí pouhé 3 hrací kostky. Důležité však je, abyste položil tu správnou otázku. Čím jednodušší otázka to je, tím jasnější odpověď pak dostanete. Zapamatujte si ale, že pokud vám kostky dají dvě za sebou nesmyslné odpovědi, nechte toho ptaní, není na to vhodná doba. Kostky vám nechtějí v tuto chvíli prozradit další odpověď.

 Čtení ze tří kostek

Takovéto věštění se užívá pro zjišťování běžných informací, které se dotýkají té nejbližší budoucnosti. Zeptejte se a hoďte! Házejte do speciálního kruhu s 12 výsečemi, který jste si předem vyrobili. V jednotlivých výsečích je napsáno: příští rok, nepřátelé, přátelé,, práce, mysl, právo, láska, zdraví, současnost, domácnost, cestování a finance. Pokud se kostky zataví vně kruhu, musíte hod opakovat. Jestli se vám to stane dvakrát po sobě, přestaňte se ptát. Nikdy pak neházejte kostky potřetí. V kruhu musí zůstat alespoň jedna. Pozor, kostka mimo kruh je předzvěstí, že by se vaše plány nemusely naplnit.

 Součet kostek

1 - ano

2 - ne

3 - větší příjemné překvapení, dobrá zpráva

4 - větší nepříjemné překvapení, špatná zpráva

5 - objeví se někdo nový, kdo vás výrazně ovlivní

6 - ztráta něčeho cenného (nemusí jít pouze o věc)

7 - zrada, špatné vztahy

8 - kritika

9 - usmíření, dobré vztahy

10 - příjemná změna, úspěšný začátek

11 - přetrhání vztahů, rozchod, rozvod, odloučení

12 - dobrá zpráva, která však bude vyžadovat důležité rozhodnutí

13 - varuje před dotazem, na který se ptáte. Může jít však i o příjemné překvapení

14 - nový, vážnější vztah

15 - nevhodná doba pro porušování pravidel

16 - velmi šťastná cesta

17 - změna plánu, možnost finančního zisku

18 - vaše přání se splní a přinese úspěch

 Věštění ze dvou kostek = astragalomantie

Taková věštba vás umožní položit konkrétní otázku a získat přesnou odpověď. I tyto kostky se hází do kruhu. Sečtěte čísla kostek, a pak se řiďte podle součtu.

 1. Ano

 2. Ne

 3. Pozor !

 4. Rozum do hrsti

 5. Štěstí

 6. Určitě

 7. Důvěra se vyplatí

 8. Opatrnost především

 9. Obavy nejsou na místě

 10. Pochybné

 11. Nesmysl

 12. Je to šance

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

Orákulum je známé po stovky let. I když v minulosti měla jinou podobu. V antickém středověku byla za orákula považována místa, kde se věštilo. Šlo tedy o věštírny. Věštkyně v nich věštily za užití různých praktik.

Olgoj Chorchoj není pouze jedno designérské studio. Pravý olgoj chorchoj je legendárním smrtícím červem, který žije v mongolské poušti Gobi. Jde o legendu, nebo o skutečnost? To se neví, protože každé setkání s tímto červem má fatální následky. Přeživší svědek tedy neexistuje.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Věštba z tarotových karet je stará metoda předvídání budoucnosti a existuje na evropské půdě minimálně sedmé století, přičemž historie tarotových karet není přesně doložitelná a občas se předcházejí teorie, které původní informaci poněkud upravují.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty