Věštění z kostek

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Jednou z možných metod věštění je ta, která k tomu využívá kostky. Jde o jednu z nejstarších metod věštění. Skvělé na ní je, že k tomu příliš mnoho nepotřebujete a celkově jde o velmi snadnou metodu věštění, jež navíc můžete praktikovat kdekoliv vás napadne.

Na tuto metodu vám postačí pouhé 3 hrací kostky. Důležité však je, abyste položil tu správnou otázku. Čím jednodušší otázka to je, tím jasnější odpověď pak dostanete. Zapamatujte si ale, že pokud vám kostky dají dvě za sebou nesmyslné odpovědi, nechte toho ptaní, není na to vhodná doba. Kostky vám nechtějí v tuto chvíli prozradit další odpověď.

 Čtení ze tří kostek

Takovéto věštění se užívá pro zjišťování běžných informací, které se dotýkají té nejbližší budoucnosti. Zeptejte se a hoďte! Házejte do speciálního kruhu s 12 výsečemi, který jste si předem vyrobili. V jednotlivých výsečích je napsáno: příští rok, nepřátelé, přátelé,, práce, mysl, právo, láska, zdraví, současnost, domácnost, cestování a finance. Pokud se kostky zataví vně kruhu, musíte hod opakovat. Jestli se vám to stane dvakrát po sobě, přestaňte se ptát. Nikdy pak neházejte kostky potřetí. V kruhu musí zůstat alespoň jedna. Pozor, kostka mimo kruh je předzvěstí, že by se vaše plány nemusely naplnit.

 Součet kostek

1 - ano

2 - ne

3 - větší příjemné překvapení, dobrá zpráva

4 - větší nepříjemné překvapení, špatná zpráva

5 - objeví se někdo nový, kdo vás výrazně ovlivní

6 - ztráta něčeho cenného (nemusí jít pouze o věc)

7 - zrada, špatné vztahy

8 - kritika

9 - usmíření, dobré vztahy

10 - příjemná změna, úspěšný začátek

11 - přetrhání vztahů, rozchod, rozvod, odloučení

12 - dobrá zpráva, která však bude vyžadovat důležité rozhodnutí

13 - varuje před dotazem, na který se ptáte. Může jít však i o příjemné překvapení

14 - nový, vážnější vztah

15 - nevhodná doba pro porušování pravidel

16 - velmi šťastná cesta

17 - změna plánu, možnost finančního zisku

18 - vaše přání se splní a přinese úspěch

 Věštění ze dvou kostek = astragalomantie

Taková věštba vás umožní položit konkrétní otázku a získat přesnou odpověď. I tyto kostky se hází do kruhu. Sečtěte čísla kostek, a pak se řiďte podle součtu.

 1. Ano

 2. Ne

 3. Pozor !

 4. Rozum do hrsti

 5. Štěstí

 6. Určitě

 7. Důvěra se vyplatí

 8. Opatrnost především

 9. Obavy nejsou na místě

 10. Pochybné

 11. Nesmysl

 12. Je to šance

Verbena je oblíbená rostlina lékařů i čarodějů. Verbena, čili sporýš lékařský, vyniká svou vůní. Verbenu již znali a milovali ve starém Římě. Už tehdy se užíval k léčbě rozličných zdravotních problémů. Pozor však, je rovněž i trochu toxická a když to s ním přeženete, můžete si přivodit ochrnutí centrální nervové soustavy.

Sovy jsou opředeny tajemstvím. Jde o krásné ptáky, které létají v noci a již od nepaměti se jich lidé báli. Jsou to jedni z nejstarších ptáků. Mnoho kultur je spojuje s temnotou a negativní energií. Jiné pro změnu s moudrostí a proroctvími. Často je spojována i se smrtí.

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Lidská duše je úzce spojena i s tělem. Jsou to dvě vzájemně sloučené nádoby, které není možno brát odděleně.Tento fakt byl zjištěn, že ve velkém počtu případů (nikoliv však ve všech), se stav naší duše odráží do našeho zdraví. V něm se odráží jako v zrcadle.

 

Věštkyně Lída - andělské karty Věštkyně Iveta - výklad karet