Koloidní stříbro

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Co je Koloidní stříbro

Koloidní stříbro Česká republika neuznává jako lék a tak patří k prostředkům alternativní medicíny. Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Jejich velikost se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Jsou tedy menší než viry. Faktem však je, že nespadá ani do kategorie potravinových doplňků a od roku 2010 je zakázáno užívat jej vnitřně v celé EU.

 Kontraindikace

Koloidní stříbro může působit toxicky, pokud jsou jeho částice příliš velké, užívá se ve velkém množství anebo tehdy, když se užívá po dlouhou dobu. Pak se částice stříbra hromadí pod kůží, kde vznikají neodstranitelné šedomodré zbarvení kůže.

 Indikace Koloidního stříbra

Vedle antiseptických účinků koloidní stříbro pozitivně působí na akné, infekce dýchacích cest, očí a kožních zánětech. Posiluje imunitu, eliminuje únavu, snižuje obtíže způsobené artritidou, léčí vředy, hojí zánět dásní, dezinfikuje vodu, léčí plíseň nohou i pásový opar a poradí si i s detoxikací. Pozitivní vliv má i na léčbu rakoviny. Vhodné je jej užít i na výplach tlustého střeva.

 Doporučení při užívání Koloidního stříbra

Neužívejte aktivní koloid, který je v plastové nádobě. Nenechte si aktivní roztoky zasílat poštou, to je vhodné pouze pro pasivní koloidní roztoky. Aktivní stříbro spotřebujte do 21 dnů.

 Užívání Koloidní stříbro

Vhodnou dávkou je 325 mikrogramů koloidního stříbra denně pro zhruba 75 kilogramového člověka. V převodu to pak znamená, že pokud je v 5 ml koncentrace 10 ppm obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžete bezpečně užívat 30 ml, pokud máte nad 75 kilogramů.

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.

Sovy jsou opředeny tajemstvím. Jde o krásné ptáky, které létají v noci a již od nepaměti se jich lidé báli. Jsou to jedni z nejstarších ptáků. Mnoho kultur je spojuje s temnotou a negativní energií. Jiné pro změnu s moudrostí a proroctvími. Často je spojována i se smrtí.

Víte, že na váš charakter má významný vliv i to, v jakém dnu v tydnu jste se narodili. Staří Římané tomu velmi věřili, a proto jednotlivé dny pojmenovali podle bohů. Ty pak vystihovali charakter narozeného člověka.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.