Koloidní stříbro

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Co je Koloidní stříbro

Koloidní stříbro Česká republika neuznává jako lék a tak patří k prostředkům alternativní medicíny. Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Jejich velikost se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Jsou tedy menší než viry. Faktem však je, že nespadá ani do kategorie potravinových doplňků a od roku 2010 je zakázáno užívat jej vnitřně v celé EU.

 Kontraindikace

Koloidní stříbro může působit toxicky, pokud jsou jeho částice příliš velké, užívá se ve velkém množství anebo tehdy, když se užívá po dlouhou dobu. Pak se částice stříbra hromadí pod kůží, kde vznikají neodstranitelné šedomodré zbarvení kůže.

 Indikace Koloidního stříbra

Vedle antiseptických účinků koloidní stříbro pozitivně působí na akné, infekce dýchacích cest, očí a kožních zánětech. Posiluje imunitu, eliminuje únavu, snižuje obtíže způsobené artritidou, léčí vředy, hojí zánět dásní, dezinfikuje vodu, léčí plíseň nohou i pásový opar a poradí si i s detoxikací. Pozitivní vliv má i na léčbu rakoviny. Vhodné je jej užít i na výplach tlustého střeva.

 Doporučení při užívání Koloidního stříbra

Neužívejte aktivní koloid, který je v plastové nádobě. Nenechte si aktivní roztoky zasílat poštou, to je vhodné pouze pro pasivní koloidní roztoky. Aktivní stříbro spotřebujte do 21 dnů.

 Užívání Koloidní stříbro

Vhodnou dávkou je 325 mikrogramů koloidního stříbra denně pro zhruba 75 kilogramového člověka. V převodu to pak znamená, že pokud je v 5 ml koncentrace 10 ppm obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžete bezpečně užívat 30 ml, pokud máte nad 75 kilogramů.

Cikánský kočovný národ v minulosti budil sám o sobě tajemno. Mnoho lidí čekalo, až tito kočovníci přijedou k nim do vsi a oni si budou moci nechat věštit budoucnost, ale také výklad karet anebo zjistit, co v životě změnit, kde se ukrývají silné a slabé stránky. Proto snad nikoho ani nemůže překvapit, že existuje také cikánský horoskop, jehož původ tak úplně znám není, kromě toho, že pochází právě od tohoto kočovného národa.

Doba dovolených se blíží a pakliže vás zaujal náš článek o cestování podle znamení, mohlo by vás zajímat i to, jaké turistické destinace jsou pro dané znamení zvěrokruhu ty nejlepší. Třeba vás to inspiruje při výběru té letošní dovolené.

V průběhu věků se lidé snažili získat informace o své budoucnosti různým způsobem. Existuje skutečně velmi rozsáhlý rejstřík věštění, více či méně absurdních, děsivých i odporných. Jedním zajímavým typem věštění je tzv. aleuromancie, čili věštění s pomocí pšeničné mouky, což je ostatně jasné i z daného slova, protože jde o řecké spojení dvou slov - aleuron (mouka) a manteia (věštění).

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Symboly štěstí je jich mnoho a doprovází nás od počátku lidstva. Mají různou podobu. Věříme, že nám přinesou štěstí nebo nás ochrání před vším zlým. Nosíme je proto v kapse, v peněžence, na krku, stojí na našem stolku, máme je pod polštářem, houpou se nám na zrcátku v autě, visí nám u dveří i na zdi. Říkáme jim také talismany nebo amulety. Vážně jsou tak kouzelné?

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy