Koloidní stříbro

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Co je Koloidní stříbro

Koloidní stříbro Česká republika neuznává jako lék a tak patří k prostředkům alternativní medicíny. Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Jejich velikost se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Jsou tedy menší než viry. Faktem však je, že nespadá ani do kategorie potravinových doplňků a od roku 2010 je zakázáno užívat jej vnitřně v celé EU.

 Kontraindikace

Koloidní stříbro může působit toxicky, pokud jsou jeho částice příliš velké, užívá se ve velkém množství anebo tehdy, když se užívá po dlouhou dobu. Pak se částice stříbra hromadí pod kůží, kde vznikají neodstranitelné šedomodré zbarvení kůže.

 Indikace Koloidního stříbra

Vedle antiseptických účinků koloidní stříbro pozitivně působí na akné, infekce dýchacích cest, očí a kožních zánětech. Posiluje imunitu, eliminuje únavu, snižuje obtíže způsobené artritidou, léčí vředy, hojí zánět dásní, dezinfikuje vodu, léčí plíseň nohou i pásový opar a poradí si i s detoxikací. Pozitivní vliv má i na léčbu rakoviny. Vhodné je jej užít i na výplach tlustého střeva.

 Doporučení při užívání Koloidního stříbra

Neužívejte aktivní koloid, který je v plastové nádobě. Nenechte si aktivní roztoky zasílat poštou, to je vhodné pouze pro pasivní koloidní roztoky. Aktivní stříbro spotřebujte do 21 dnů.

 Užívání Koloidní stříbro

Vhodnou dávkou je 325 mikrogramů koloidního stříbra denně pro zhruba 75 kilogramového člověka. V převodu to pak znamená, že pokud je v 5 ml koncentrace 10 ppm obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžete bezpečně užívat 30 ml, pokud máte nad 75 kilogramů.

50 dnů po Velikonocích nastávají tzv. Svatodušní svátky, neboli Letnice. Podle křesťanů v tento den došlo k seslání Ducha svatého apoštoly. Pro židy je to den spásy, vyvedení z egyptského otroctví. Jsou to svátky pohyblivé a stejně jako i jiné svátky, i tyto se ve skutečnosti slavily před vznikem křesťanství a s Ježíšem nebo jiným prorokem toho mají pramálo společného.

Novým hitem ze světa alternativních prostředků je zelená káva, zázračný to prostředek na hubnutí. To jako vážně? Nebo je to všechno podvod. Ono totiž aby bylo jasno, zázraky se nedějí. Jaký účinek má zelená káva na metabolismus?

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Tak už se nám blíží, čas Vánoc odezněl a obchody nelenily a hned na nás vytáhly růžovou a záplavu srdíček. Ano, již brzy bude svatý Valentýn. Zatímco jej však, na rozdíl od Mikuláše, u nás bereme jako komerční svátek, pro vylepšení povánoční poněkud pozastaveného prodeje, jinde jde o velmi oblíbený a tradiční svátek.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty