Planety a jejich vliv na člověka

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Duchovní mystika, Osud,

Víra v magickou moc planet sahá do hluboké minulosti. Již naši předkové věděli, že jejich vliv na Zemi je výrazný. Planety přitom významně ovlivňují nejen úrodu, počasí a zvířata, ale i chování lidí a jejich charakter. Vše závisí na tom, v jaké pozici planety při narození byly postaveny.

Slunce

Planeta mocně ovlivňuje sebevědomí, kreativitu, samostatnost a sebejistotu. Má vliv na přehánění, přeceňování se, aroganci, samolibost a sebeuplatnění.

 Měsíc

Měsíc je spojen s ženskou energií, touží po jistotě a bezpečí. Má vliv na citlivost a empatii. Kromě toho může i za náladovost, zranitelnost, podráždění, nedůvěru, strach, marnivost a samolibost.

 Merkur

Merkur ovlivňuje lidské chápání, myšlení a analytické schopnosti. Lidé Merkurem pozitivně ovlivnění mají řečnické nadání i skvělý pozorovací talent. Negativní ovlivnění se projevuje lstivostí, povrchností, vypočítavostí a prolhaností.

 Venuše

Venuše ovlivňuje lidskou trpělivost, oddanost, harmonii, srdečnost, radost z krásy, chápání a nesobeckost. Bohužel kromě toho také přináší i marnivost, povrchnost, touhu po majetku, hádavost a povýšené chování.

 Mars

Mars v lidech posiluje jejich cílevědomost a vůli. Bohužel také může způsobit, že díky němu je člověk výbušný, cholerický, netrpělivý, nervózní a surový.

 Jupiter

Jupiter člověku dává do vínku důvěru v sebe, smysl pro spravedlnost, schopnost odpouštět a velkorysost. Bohužel je také spojen se sebepřeceňováním, fanatismem, touhou po moci a přehnanými očekáváními od života.

 Saturn

Díky Saturnu jsou lidé vytrvalí, svědomití, spolehliví a trpěliví. Bohužel rovněž i zatvrzelí, konfliktní, konzervativní, melancholičtí a bojují s pocity méněcennosti a opuštěnosti.

 Uran

Uran ovlivňuje lidskou svobodomyslnost, nezávislost, originalitu a nekonvenční myšlení, odvahu k experimentům. Negativně ovlivňují tendence k destruktivnímu chování, svéhlavost a nevypočitatelnost.

 Neptun

Neptun ovlivňuje vizionářské schopnosti, oddanost, soucit a velkou senzibilitu. Negativně pak sklony k závislostem, nezodpovědnost a trpitelský výraz.

 Pluto

Pluto ovlivňuje moc, sílu, léčivé síly a schopnost změnit sebe i ostatní. Negativně způsobuje sadistické sklony, posedlost, despotismus, tyranii i chorobnou touhu po kontrole nad vším.

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Luperkálie jsou jedním z nejstarších římských svátků, který byl do kalendáře zanesen ještě dříve než reformoval kalendář. Tento svátek je spojen s dnem Valentýna. Konal se totiž každý rok 15. února. Šlo původně o očistný rituál, který měl od města odvrátit zlé duchy a očistit město od negativního. Festival měl také podpořit plodnost a upevnit zdraví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Tak a je to tu zas, opět po roce tu máme hádky o Halloween, který většina Evropanů nenávidí skoro stejně mocně, jako Santa Clause. My máme přece dušičky a lampionové průvody! Někdy je zbytečné vysvětlovat, že nejde o nějaký amerikanismus, ale že se k nám obloukem vrací to, co původně od nás před tisícovkami let odešlo…