Planety a jejich vliv na člověka

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Duchovní mystika, Osud,

Víra v magickou moc planet sahá do hluboké minulosti. Již naši předkové věděli, že jejich vliv na Zemi je výrazný. Planety přitom významně ovlivňují nejen úrodu, počasí a zvířata, ale i chování lidí a jejich charakter. Vše závisí na tom, v jaké pozici planety při narození byly postaveny.

Slunce

Planeta mocně ovlivňuje sebevědomí, kreativitu, samostatnost a sebejistotu. Má vliv na přehánění, přeceňování se, aroganci, samolibost a sebeuplatnění.

 Měsíc

Měsíc je spojen s ženskou energií, touží po jistotě a bezpečí. Má vliv na citlivost a empatii. Kromě toho může i za náladovost, zranitelnost, podráždění, nedůvěru, strach, marnivost a samolibost.

 Merkur

Merkur ovlivňuje lidské chápání, myšlení a analytické schopnosti. Lidé Merkurem pozitivně ovlivnění mají řečnické nadání i skvělý pozorovací talent. Negativní ovlivnění se projevuje lstivostí, povrchností, vypočítavostí a prolhaností.

 Venuše

Venuše ovlivňuje lidskou trpělivost, oddanost, harmonii, srdečnost, radost z krásy, chápání a nesobeckost. Bohužel kromě toho také přináší i marnivost, povrchnost, touhu po majetku, hádavost a povýšené chování.

 Mars

Mars v lidech posiluje jejich cílevědomost a vůli. Bohužel také může způsobit, že díky němu je člověk výbušný, cholerický, netrpělivý, nervózní a surový.

 Jupiter

Jupiter člověku dává do vínku důvěru v sebe, smysl pro spravedlnost, schopnost odpouštět a velkorysost. Bohužel je také spojen se sebepřeceňováním, fanatismem, touhou po moci a přehnanými očekáváními od života.

 Saturn

Díky Saturnu jsou lidé vytrvalí, svědomití, spolehliví a trpěliví. Bohužel rovněž i zatvrzelí, konfliktní, konzervativní, melancholičtí a bojují s pocity méněcennosti a opuštěnosti.

 Uran

Uran ovlivňuje lidskou svobodomyslnost, nezávislost, originalitu a nekonvenční myšlení, odvahu k experimentům. Negativně ovlivňují tendence k destruktivnímu chování, svéhlavost a nevypočitatelnost.

 Neptun

Neptun ovlivňuje vizionářské schopnosti, oddanost, soucit a velkou senzibilitu. Negativně pak sklony k závislostem, nezodpovědnost a trpitelský výraz.

 Pluto

Pluto ovlivňuje moc, sílu, léčivé síly a schopnost změnit sebe i ostatní. Negativně způsobuje sadistické sklony, posedlost, despotismus, tyranii i chorobnou touhu po kontrole nad vším.

Venuše obíhá okolo Slunce mezi Merkurem a Zemí. Možná jste to nevěděli, ale máte ji možnost mnohdy po ránu vidět. Je totiž na nebi viditelná v době východu Slunce, říkáme jí Jitřenka. Když se pak na nebi objeví večer, když Slunce pro změnu zapadá, říkáme ji pro změnu Večernice. Ráno nebo večer, stále je to však Venuše, planeta (nikoliv hvězda), která v astrologii symbolizuje krásu a přitažlivost.

Pluto je jednou ze tří planet moderní astrologie. Planeta je to tajemná, ohnivá a transformační. I když astronomové Pluto před časem vyřadili z planet, jeho vliv na náš horoskop je ohromný.

Lapače snů tvořili Indiáni. Vznikly podle pověsti tak, že jednou jedna indiánská matka měla problém se svým dítětem. To celou noc proplakalo a bylo neklidné. Matka už nevěděla, co s ním, a tak šla za šamanem s prosbou o pomoc. Ten vyrobil lapač snů. Jeho úkolem je zachytávat všechny zlé sny.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?