Tajemné zatmění Měsíce

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Dnes, tedy v pátek 10. 2. 2017, se můžeme těšit na první zatmění Měsíce v tomto roce. Nepůjde o úplné zatmění, ale o polostínové, které budete moci sledovat po celém území České republiky.

Co je zatmění Měsíce?

Zatmění Měsíce je úkaz, který vzniká tehdy, když se Země dostane na spojnici (jednu přímku) mezi Sluncem a Měsícem. Země vrhá stín, do něhož když pak vstoupí Měsíc, úplně se ztratí z oblohy. Plný stín nastává ve chvíli vzdálenosti Měsíce od Země 80. V případě polostínu pak asi 145.

Zatmění Měsíce v roce 2017

K aktuálnímu zatmění dojde v době mezi 23.34 a 3.53 hodin. Nejlépe viditelné bude okolo druhé hodiny ranní. Nejde však o jediné zatmění v tomto roce, k částečnému zatmění dojde i 7. 8. 2017 a v USA se budou moci těšit na úplné zatmění Slunce, které proběhne 21.8. 2017. Úplné zatmění Měsíce pak u nás proběhne až 27. 7. 2018.

Pohled na zatmění Měsíce v astrologii

Už starověcí astrologové zatmění neměli rádi a považovali ho za špatné znamení, které bylo předzvěstí katastrof. Zatmění Měsíce má zesílené působení účinku úplňku, Doprovází jej proto vnitřní neklid, nevraživost, nevrlost, nespavost, zmatenost, chaotické jednání, smutek i velká pokleslost. Na povrch vyplouvají naše nejtajnější obavy toho nejhoršího. Objevují se vzkazy z minulých životů. Zároveň však Měsíc přináší touho po svých tajných přáních, sny a nové nápady, které nás dokáží posunout. Jde o velké přetížení, které je ideální využít pro očistu těla i duše a ujasnění si, co od svého života chcete. Zatmění Měsíce ve vás může vyvolat chuť experimentovat. Je to proto skvělá doba pro nové začátky. Pozor na zásadní rozhodnutí, ty si nechte raději, protože mohou být velmi nebezpečná a mohou mít dalekosáhlé následky. Zatmění Měsíce je náročné období se spoustou energie, jež však přináší i spoustu nových šancí a jde o skvělou chvíli pro detox a zbavení se všeho nepotřebného.

Víra v magickou moc planet sahá do hluboké minulosti. Již naši předkové věděli, že jejich vliv na Zemi je výrazný. Planety přitom významně ovlivňují nejen úrodu, počasí a zvířata, ale i chování lidí a jejich charakter. Vše závisí na tom, v jaké pozici planety při narození byly postaveny.

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.

Hypnóza je dnes asi nejdéle užívaným psychoterapeutickým nástrojem. Za tu velmi dlouhou dobu, co je tu s námi, se dokázala uplatnit v mnoha oblastech. Vědci prokázali, že dokáže léčit neurózy, poruchy spánku, sociální fóbie, špatnou koncentraci, obezitu, přejídání se, noční pomočování dětí, kousání nehtů, migrénu, chronické bolesti, závislost na jídle, anorexii, fóbii i bulimii. Hypnóza je užívána i při léčbě závislostí, depresí, trémy, sníženému sebevědomí, impulzivitě, astmatu a ekzémů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Geomatie je další druh věštění, který patřil k těm nejpopulárnějším metodám v Africe a Evropě, a to hlavně v průběhu středověku a renesance. Praktikovali ji lidé všech společenských tříd, a to i přesto, že byla v průběhu označena za magii a zakázána.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti