Tajemné zatmění Měsíce

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Dnes, tedy v pátek 10. 2. 2017, se můžeme těšit na první zatmění Měsíce v tomto roce. Nepůjde o úplné zatmění, ale o polostínové, které budete moci sledovat po celém území České republiky.

Co je zatmění Měsíce?

Zatmění Měsíce je úkaz, který vzniká tehdy, když se Země dostane na spojnici (jednu přímku) mezi Sluncem a Měsícem. Země vrhá stín, do něhož když pak vstoupí Měsíc, úplně se ztratí z oblohy. Plný stín nastává ve chvíli vzdálenosti Měsíce od Země 80. V případě polostínu pak asi 145.

Zatmění Měsíce v roce 2017

K aktuálnímu zatmění dojde v době mezi 23.34 a 3.53 hodin. Nejlépe viditelné bude okolo druhé hodiny ranní. Nejde však o jediné zatmění v tomto roce, k částečnému zatmění dojde i 7. 8. 2017 a v USA se budou moci těšit na úplné zatmění Slunce, které proběhne 21.8. 2017. Úplné zatmění Měsíce pak u nás proběhne až 27. 7. 2018.

Pohled na zatmění Měsíce v astrologii

Už starověcí astrologové zatmění neměli rádi a považovali ho za špatné znamení, které bylo předzvěstí katastrof. Zatmění Měsíce má zesílené působení účinku úplňku, Doprovází jej proto vnitřní neklid, nevraživost, nevrlost, nespavost, zmatenost, chaotické jednání, smutek i velká pokleslost. Na povrch vyplouvají naše nejtajnější obavy toho nejhoršího. Objevují se vzkazy z minulých životů. Zároveň však Měsíc přináší touho po svých tajných přáních, sny a nové nápady, které nás dokáží posunout. Jde o velké přetížení, které je ideální využít pro očistu těla i duše a ujasnění si, co od svého života chcete. Zatmění Měsíce ve vás může vyvolat chuť experimentovat. Je to proto skvělá doba pro nové začátky. Pozor na zásadní rozhodnutí, ty si nechte raději, protože mohou být velmi nebezpečná a mohou mít dalekosáhlé následky. Zatmění Měsíce je náročné období se spoustou energie, jež však přináší i spoustu nových šancí a jde o skvělou chvíli pro detox a zbavení se všeho nepotřebného.

Na sny není nikdy pozdě. Nejsou vázány věkem. Jsou naším motorem, motivací, aby náš život byl spokojenější a šťastnější. Svých snů bychom se proto neměli vzdávat a neměli bychom je odkládat do nenávratna. Protože jen to je ten pravý důvod toho, že se naše sny v nikdy nesplní.

Jednorožec, magický tvor, jehož si lidé vážili i v době křesťanství, protože to byl symbol čistoty a panenství, jenž byl považovaný rovněž za zosobnění dobra. Pro svou sílu, odvahu a rychlost je považován za božskou bytost. V moderním pojetí pak jednorožec symbolizuje sílu, moudrost a věčný život.

S pentaklem jste se mohli v poslední době setkat u tarotových karet, avšak nejen s nimi je tato pěticípá hvězda nakreslená pěti přímými tahy spojena. Pentakl je totiž jinak řečeno pentagram, prastarý magický a ochranný znak, který je úzce spjat s pozitivní magií.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Hrad Krzyztopór patří k těm nejkrásnějším a největším hradům v Polsku i v Evropě. Zároveň pak náleží rovněž i k těm nejvíce tajemným. Najdete jej v obci Újezd v jižním Polsku. Postavil jej Krzysztof Ossolinski mezi lety 1587 až 1645. Hrad byl bohužel poškozen během švédské invaze v roce 1655 a doražen v průběhu války konfederace advokátů Rusy v roce 1770.