Tajemné zatmění Měsíce

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Dnes, tedy v pátek 10. 2. 2017, se můžeme těšit na první zatmění Měsíce v tomto roce. Nepůjde o úplné zatmění, ale o polostínové, které budete moci sledovat po celém území České republiky.

Co je zatmění Měsíce?

Zatmění Měsíce je úkaz, který vzniká tehdy, když se Země dostane na spojnici (jednu přímku) mezi Sluncem a Měsícem. Země vrhá stín, do něhož když pak vstoupí Měsíc, úplně se ztratí z oblohy. Plný stín nastává ve chvíli vzdálenosti Měsíce od Země 80. V případě polostínu pak asi 145.

Zatmění Měsíce v roce 2017

K aktuálnímu zatmění dojde v době mezi 23.34 a 3.53 hodin. Nejlépe viditelné bude okolo druhé hodiny ranní. Nejde však o jediné zatmění v tomto roce, k částečnému zatmění dojde i 7. 8. 2017 a v USA se budou moci těšit na úplné zatmění Slunce, které proběhne 21.8. 2017. Úplné zatmění Měsíce pak u nás proběhne až 27. 7. 2018.

Pohled na zatmění Měsíce v astrologii

Už starověcí astrologové zatmění neměli rádi a považovali ho za špatné znamení, které bylo předzvěstí katastrof. Zatmění Měsíce má zesílené působení účinku úplňku, Doprovází jej proto vnitřní neklid, nevraživost, nevrlost, nespavost, zmatenost, chaotické jednání, smutek i velká pokleslost. Na povrch vyplouvají naše nejtajnější obavy toho nejhoršího. Objevují se vzkazy z minulých životů. Zároveň však Měsíc přináší touho po svých tajných přáních, sny a nové nápady, které nás dokáží posunout. Jde o velké přetížení, které je ideální využít pro očistu těla i duše a ujasnění si, co od svého života chcete. Zatmění Měsíce ve vás může vyvolat chuť experimentovat. Je to proto skvělá doba pro nové začátky. Pozor na zásadní rozhodnutí, ty si nechte raději, protože mohou být velmi nebezpečná a mohou mít dalekosáhlé následky. Zatmění Měsíce je náročné období se spoustou energie, jež však přináší i spoustu nových šancí a jde o skvělou chvíli pro detox a zbavení se všeho nepotřebného.

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.

Komu by se alespoň jednou nezdála černá můra, byl by nejspíš vyhlášen za světového exota. Noční můry se jednou za čas zdají každému. Radost z nich však rozhodně nemáme. Nejvíce noční můry však trápí děti. Ptáte se proč? Co to vlastně noční můry jsou? A co je s nimi možné udělat? Čtěte dál, máme pro vás odpovědi na všechny tyto otázky.

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Věřit tomu můžete, i nemusíte, je to na vás. Vezměte však v úvahu, jak moc nad námi hvězdy mají moc, kolik nás při svém narození ovlivnily a stále nás ovlivňují. Tak proč by vedle naší povahy nemohly ovlivnit i naše chutě, a to, co bychom měli jíst.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti