Tajemné zatmění Měsíce

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Dnes, tedy v pátek 10. 2. 2017, se můžeme těšit na první zatmění Měsíce v tomto roce. Nepůjde o úplné zatmění, ale o polostínové, které budete moci sledovat po celém území České republiky.

Co je zatmění Měsíce?

Zatmění Měsíce je úkaz, který vzniká tehdy, když se Země dostane na spojnici (jednu přímku) mezi Sluncem a Měsícem. Země vrhá stín, do něhož když pak vstoupí Měsíc, úplně se ztratí z oblohy. Plný stín nastává ve chvíli vzdálenosti Měsíce od Země 80. V případě polostínu pak asi 145.

Zatmění Měsíce v roce 2017

K aktuálnímu zatmění dojde v době mezi 23.34 a 3.53 hodin. Nejlépe viditelné bude okolo druhé hodiny ranní. Nejde však o jediné zatmění v tomto roce, k částečnému zatmění dojde i 7. 8. 2017 a v USA se budou moci těšit na úplné zatmění Slunce, které proběhne 21.8. 2017. Úplné zatmění Měsíce pak u nás proběhne až 27. 7. 2018.

Pohled na zatmění Měsíce v astrologii

Už starověcí astrologové zatmění neměli rádi a považovali ho za špatné znamení, které bylo předzvěstí katastrof. Zatmění Měsíce má zesílené působení účinku úplňku, Doprovází jej proto vnitřní neklid, nevraživost, nevrlost, nespavost, zmatenost, chaotické jednání, smutek i velká pokleslost. Na povrch vyplouvají naše nejtajnější obavy toho nejhoršího. Objevují se vzkazy z minulých životů. Zároveň však Měsíc přináší touho po svých tajných přáních, sny a nové nápady, které nás dokáží posunout. Jde o velké přetížení, které je ideální využít pro očistu těla i duše a ujasnění si, co od svého života chcete. Zatmění Měsíce ve vás může vyvolat chuť experimentovat. Je to proto skvělá doba pro nové začátky. Pozor na zásadní rozhodnutí, ty si nechte raději, protože mohou být velmi nebezpečná a mohou mít dalekosáhlé následky. Zatmění Měsíce je náročné období se spoustou energie, jež však přináší i spoustu nových šancí a jde o skvělou chvíli pro detox a zbavení se všeho nepotřebného.

Věděli jste, že vedle věštění z kávové sedliny, je možno věštit i z čajových lístků? Věštění z čajových lístků je známé i jako Tasseomantie anebo Tasseografie. Věštba se provádí z čajových lístků na dně šálku. Toto předvídání budoucnosti k nám dorazilo z Číny v 17 století, spolu s čajem. Nutno však upozornit, že jeho historie je mnohem hlubší. První zmínky o takovémto věštění totiž pochází již z 6. století.

Vůně v našich životech hrají velmi důležitou roli, ovlivňují totiž naši náladu, sebevědomí, vzpomínky, soustředění, zdravotní stav, úspěšnost, i to, s kým se bavíme a s kým chceme mít vztah. Většina z nás má nějakou svou obílbenou vůni, kterou by měl obsahovat i parfém, se samotným výběrem voňavky to však nemusí být vůbec jednoduché. Výběr ovlivňuje momentální nálada, roční období, důvod, kam si jej chceme vzít i náš temperament a v neposlední jeho výběr ovlivňuje i naše znamení, které inklinuje k určitým vůním.

 

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Toužíte po lásce, děláte proto vše, svůdně se oblékáte, pracujete na své dokonalé figuře, nesedíte doma na zadku a i přes to všechno, jste stále sami? Pohled na okolí vás činí nešťastnými. Nezoufejte si! Zkuste to jinak, zkuste lásku přivolat s pomocí kouzel a magických rituálů.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy