Jak si zajistit finanční hojnost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Díky finančnímu nedostatku se postupně člověk dokáže proměnit ve strhanou bytost v těžké depresi. Jen těžko se pak člověk dokáže radovat z života, když neví, jestli bude mít na jídlo, nájem nebo na jiné základní potřeby.

Existuje nějaká možnost, jak si zajistit finanční hojnost?

Ano, existuje, je k tomu však nutné použít svou vnitřní sílu a myšlenky, které tuto sílu jsou schopny vytvořit, aby mohly být peníze přivedeny do našich životů. Smýšlení, že peněz nebudete mít dost anebo že si jich nezasloužíte mít víc, pak vede k finančnímu nedostatku a strádání. Slova, to se nikdy nepovede, toho nikdy nedosáhnu, to se mi nemůže stát, jsou věty, jež vaše šance pohřbí ještě před tím, než jste se vůbec o něco pokusili. Pokud jste smíření se svým současným nedostatkem, nikdy se vám nepodaří vydělat víc. Musíte se rozhodnout a udělat krok vpřed. Změnit své smýšlení. Jistě si to zasloužíte. Věřte, že si finanční hojnost zasloužíte a že ji dostanete. Chovejte se již teď, jako byste patřičné finanční prostředky měli a věřte, že je budete mít.

Zapomeňte proto na věty:

“Bez práce nejsou koláče” nebo “Peníze kazí charakter”.

Přestaňte se bát toho, že budete trpět nedostatkem financí, protože právě tento strach, úzkost a obavy okolo vás vytvoří negativní energetické pole, které místo toho, aby peníze přitahovaly, je odpuzují. Strach vysloveně financím zakazuje, aby vám přiskočily na konto.

Pomoci může i vizualizace

Vizualizace je osvědčená metoda, která pomáhá nejen léčit a uzdravovat, ale dokáže naladit naši mysl na nekonečný příliv hojnosti a prosperity. Pro lepší představu vám může pomoci i nástěnka hojnosti anebo knihu splněných přání, která vám pomůže držet se vize.

Jitrocel kopinatý patří k frekventovaným českým rostlinám, jež můžete nalézt zcela běžně na polních a lučních cestách a v příkopech. Jitrocel obvykle dorůstá do velikosti 7-30 centimetrů. Jde o typicky evropskou rostlinu, která se však postupně rozšířila do celého světa. Známá byla i ve staré Číně. První zmínka o jitroceli pochází až z 11. století, kde je o ní psáno jako o “matce rostlin”.

Již v únoru se ujme vlády mocný, hrdý a také i trochu panovačný kohout. Ohnivý kohout v čínském horoskopu patří mezi nekonfliktní a dobrosrdečné, i když silně egoistické znamení. Celý rok se ponese ve stylu hlavního úklidu před vlastním prahem, což bude mít za následek soupeření na malých polích, vlastních dvorcích a to bude doprovázet i velké vyhazování a zbavování se všeho nechtěného a nepotřebného.

Kletba pomůže démonickým bytostem vykonat zlo na nějakém člověku. Kletba je seslána černou magií přes proklínajícího, který ji uvalí na někoho jiného. Kletba může mít přitom podobu jednoduchého vyslovení přání. Ta nejsilnější kletba je však umocněna také různými magickými rituály.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zatímco u nás jde o objevování Ameriky, v Americe terapie úsměvem představuje hrůznou zastaralou psychiatrickou léčbu z třicátých let minulého století.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet