Jak si zajistit finanční hojnost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Díky finančnímu nedostatku se postupně člověk dokáže proměnit ve strhanou bytost v těžké depresi. Jen těžko se pak člověk dokáže radovat z života, když neví, jestli bude mít na jídlo, nájem nebo na jiné základní potřeby.

Existuje nějaká možnost, jak si zajistit finanční hojnost?

Ano, existuje, je k tomu však nutné použít svou vnitřní sílu a myšlenky, které tuto sílu jsou schopny vytvořit, aby mohly být peníze přivedeny do našich životů. Smýšlení, že peněz nebudete mít dost anebo že si jich nezasloužíte mít víc, pak vede k finančnímu nedostatku a strádání. Slova, to se nikdy nepovede, toho nikdy nedosáhnu, to se mi nemůže stát, jsou věty, jež vaše šance pohřbí ještě před tím, než jste se vůbec o něco pokusili. Pokud jste smíření se svým současným nedostatkem, nikdy se vám nepodaří vydělat víc. Musíte se rozhodnout a udělat krok vpřed. Změnit své smýšlení. Jistě si to zasloužíte. Věřte, že si finanční hojnost zasloužíte a že ji dostanete. Chovejte se již teď, jako byste patřičné finanční prostředky měli a věřte, že je budete mít.

Zapomeňte proto na věty:

“Bez práce nejsou koláče” nebo “Peníze kazí charakter”.

Přestaňte se bát toho, že budete trpět nedostatkem financí, protože právě tento strach, úzkost a obavy okolo vás vytvoří negativní energetické pole, které místo toho, aby peníze přitahovaly, je odpuzují. Strach vysloveně financím zakazuje, aby vám přiskočily na konto.

Pomoci může i vizualizace

Vizualizace je osvědčená metoda, která pomáhá nejen léčit a uzdravovat, ale dokáže naladit naši mysl na nekonečný příliv hojnosti a prosperity. Pro lepší představu vám může pomoci i nástěnka hojnosti anebo knihu splněných přání, která vám pomůže držet se vize.

V životě máme jak špatná znamení, tak i ta dobrá. Záleží na nás, zda věříme pověrám a k srdci si bereme to, že pokud se něco jeví jako špatné znamení, pak se tomu vyhneme, anebo naopak bereme talismany a amulety pro ochranu sebe i svého okolí. Pro posílení vlastního dobrého pocitu a tak dále, je jistě dobré mít také ty „opěrné body“ v životě, které pozvednou tělo, mysl i odhodlání. Jaké jsou ty základní dobrá znamení, kterým obecně věří mnoho lidí.

Křišťálová koule patří ke každé správné čarodějnici. Její tradice je také pěkně hluboká. Věštění z ní totiž patřilo vždy k oblíbeným věšteckým metodám, a to nejen v Evropě.

Lidé v minulosti, stejně jako v současnosti, toužili znát budoucnost. Užívali k tomu různé způsoby věštění. Některé více, či méně podivné. K těm poněkud podivnějším bezesporu patří věštění z vnitřností mrtvých anebo umírajících mužů, žen a vůbec nejlépe panenských dívek.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zatímco u nás jde o objevování Ameriky, v Americe terapie úsměvem představuje hrůznou zastaralou psychiatrickou léčbu z třicátých let minulého století.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti