Jak si zajistit finanční hojnost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Díky finančnímu nedostatku se postupně člověk dokáže proměnit ve strhanou bytost v těžké depresi. Jen těžko se pak člověk dokáže radovat z života, když neví, jestli bude mít na jídlo, nájem nebo na jiné základní potřeby.

Existuje nějaká možnost, jak si zajistit finanční hojnost?

Ano, existuje, je k tomu však nutné použít svou vnitřní sílu a myšlenky, které tuto sílu jsou schopny vytvořit, aby mohly být peníze přivedeny do našich životů. Smýšlení, že peněz nebudete mít dost anebo že si jich nezasloužíte mít víc, pak vede k finančnímu nedostatku a strádání. Slova, to se nikdy nepovede, toho nikdy nedosáhnu, to se mi nemůže stát, jsou věty, jež vaše šance pohřbí ještě před tím, než jste se vůbec o něco pokusili. Pokud jste smíření se svým současným nedostatkem, nikdy se vám nepodaří vydělat víc. Musíte se rozhodnout a udělat krok vpřed. Změnit své smýšlení. Jistě si to zasloužíte. Věřte, že si finanční hojnost zasloužíte a že ji dostanete. Chovejte se již teď, jako byste patřičné finanční prostředky měli a věřte, že je budete mít.

Zapomeňte proto na věty:

“Bez práce nejsou koláče” nebo “Peníze kazí charakter”.

Přestaňte se bát toho, že budete trpět nedostatkem financí, protože právě tento strach, úzkost a obavy okolo vás vytvoří negativní energetické pole, které místo toho, aby peníze přitahovaly, je odpuzují. Strach vysloveně financím zakazuje, aby vám přiskočily na konto.

Pomoci může i vizualizace

Vizualizace je osvědčená metoda, která pomáhá nejen léčit a uzdravovat, ale dokáže naladit naši mysl na nekonečný příliv hojnosti a prosperity. Pro lepší představu vám může pomoci i nástěnka hojnosti anebo knihu splněných přání, která vám pomůže držet se vize.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Již za týden tu budeme mít magickou Filipojakubskou noc (nebo také Beltine, Valpružinu noc či pálení čarodějnic). Pohanský svátek s tradicí nejen v České republice, ale v celé Evropě, který v posledních letech opět získává na původních rozměrech i významu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zrcadla má doma téměř každý. Pro někoho je zrcadlo ozdobou, pro jiného praktickou pomůckou a další v něm vidí magický prostředek. Zrcadlům byla vždy přisuzována magická moc.