Lykke

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

V čem tkví tajemství štěstí?

Ve zdánlivě obyčejných věcech, které jsou společné pro všechny kultury na světě - pospolitosti, zdraví, penězích, důvěře, laskavosti a svobodě. Kniha je rozdělena do 6 výše uvedených bodů, kde jsou témata více rozebrány. Autor se zde snaží předat tipy a zkušenosti, které lidi v dánsku vede ke spokojenějšímu způsobu života. V knize je i celá řada statistik a grafů, které byly vytvořeny na základě průzkumů provedených v celé řadě zemí. Doplněna je o celou řadu pěkných fotografií. Pozor, Lykke není zaručeným návodem, který vás povede za ručičku, je inspirací. Nastavuje zrcadlo a připomíná opomíjené nebo zapomenuté maličkosti. Jenže znáte to, tisíce malých radostí dělají jedno velké štěstí.

Jaká je cesta za štěstím?

  1. Z jídla vytvořte rituál. Jde o společné večeře. Spojte je s příjemnou atmosférou, tedy zapalte domácí krb nebo si užijte večeři při svíčkách.

  2. Buďte pospolití. Blíže poznejte své okolí. Družte se. Začněte u sousedů.

  3. Radujte se z maličkostí. Těště se. Neostýchejte si dělat radost.

  4. Své radosti si zapisujte. Najděte jich v jednom týdnu alespoň 5.

  5. Choďte do přírody.

  6. Cvičte se v empatii. Čtěte beletrii. Naslouchejte příběhům druhých. Nebuďte ignoranti. Nepřítelem štěstí je nerovnost, neférovost, nespravedlnost a závist.

Feng Shui není dobrou metodou pro harmonické bydlení, ale i pro harmonii těla. Málokdo to ví, ale podle Feng Shui, každá část našeho obydlí anebo pracoviště, nás nějakým způsobem ovlivňuje. Přesněji řečeno, působí na naše zdraví. Pokud vás tedy trápí nějaký zdravotní problém, může problém, zkuste se podívat i po svém domově. Přinášíme vám několik tipů na to, jak léčit své tělo pomocí Feng Shui.

Jistě jste již o kabale slyšeli. Tato prastará tajná věda, duchovní systém, je tu s námi více než čtyři tisíce let. Šlo o tajné mýtické učení židovských mudrců, o nichž se hovoří již ve Starém zákoně. Kabala je zahalena do obalu legend a mýtů, aby nezasvěcené uvedla v omyl.

Třetí oko je fenoménem, který známe i jako šestý smysl. Pod třetím okem se skrývá i šestá čakra, která úzce souvisí s vůlí, moudrostí, myšlením, vnitřním dialogem, intuicí, vnitřním viděním a psychickou energií. Obvykle je zobrazována v místě mezi obočím. Je to znak naší duševní síly, intuice, telepatie a jasnozřivosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti