Lykke

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

V čem tkví tajemství štěstí?

Ve zdánlivě obyčejných věcech, které jsou společné pro všechny kultury na světě - pospolitosti, zdraví, penězích, důvěře, laskavosti a svobodě. Kniha je rozdělena do 6 výše uvedených bodů, kde jsou témata více rozebrány. Autor se zde snaží předat tipy a zkušenosti, které lidi v dánsku vede ke spokojenějšímu způsobu života. V knize je i celá řada statistik a grafů, které byly vytvořeny na základě průzkumů provedených v celé řadě zemí. Doplněna je o celou řadu pěkných fotografií. Pozor, Lykke není zaručeným návodem, který vás povede za ručičku, je inspirací. Nastavuje zrcadlo a připomíná opomíjené nebo zapomenuté maličkosti. Jenže znáte to, tisíce malých radostí dělají jedno velké štěstí.

Jaká je cesta za štěstím?

  1. Z jídla vytvořte rituál. Jde o společné večeře. Spojte je s příjemnou atmosférou, tedy zapalte domácí krb nebo si užijte večeři při svíčkách.

  2. Buďte pospolití. Blíže poznejte své okolí. Družte se. Začněte u sousedů.

  3. Radujte se z maličkostí. Těště se. Neostýchejte si dělat radost.

  4. Své radosti si zapisujte. Najděte jich v jednom týdnu alespoň 5.

  5. Choďte do přírody.

  6. Cvičte se v empatii. Čtěte beletrii. Naslouchejte příběhům druhých. Nebuďte ignoranti. Nepřítelem štěstí je nerovnost, neférovost, nespravedlnost a závist.

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

O Voodoo se říká ledacos. Slovo Voodoo pochází z afrického jazyku Fon, jímž se v současnosti hovoří ve státu Benin. V překladu do češtiny znamená “božstvo” nebo také i “modla”. Historie Voodoo sahá až do doby 15 000 let před Kristem. V té době vzniklo někde okolo egyptských pyramid.

Jednorožec, magický tvor, jehož si lidé vážili i v době křesťanství, protože to byl symbol čistoty a panenství, jenž byl považovaný rovněž za zosobnění dobra. Pro svou sílu, odvahu a rychlost je považován za božskou bytost. V moderním pojetí pak jednorožec symbolizuje sílu, moudrost a věčný život.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.