Lykke

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

V čem tkví tajemství štěstí?

Ve zdánlivě obyčejných věcech, které jsou společné pro všechny kultury na světě - pospolitosti, zdraví, penězích, důvěře, laskavosti a svobodě. Kniha je rozdělena do 6 výše uvedených bodů, kde jsou témata více rozebrány. Autor se zde snaží předat tipy a zkušenosti, které lidi v dánsku vede ke spokojenějšímu způsobu života. V knize je i celá řada statistik a grafů, které byly vytvořeny na základě průzkumů provedených v celé řadě zemí. Doplněna je o celou řadu pěkných fotografií. Pozor, Lykke není zaručeným návodem, který vás povede za ručičku, je inspirací. Nastavuje zrcadlo a připomíná opomíjené nebo zapomenuté maličkosti. Jenže znáte to, tisíce malých radostí dělají jedno velké štěstí.

Jaká je cesta za štěstím?

  1. Z jídla vytvořte rituál. Jde o společné večeře. Spojte je s příjemnou atmosférou, tedy zapalte domácí krb nebo si užijte večeři při svíčkách.

  2. Buďte pospolití. Blíže poznejte své okolí. Družte se. Začněte u sousedů.

  3. Radujte se z maličkostí. Těště se. Neostýchejte si dělat radost.

  4. Své radosti si zapisujte. Najděte jich v jednom týdnu alespoň 5.

  5. Choďte do přírody.

  6. Cvičte se v empatii. Čtěte beletrii. Naslouchejte příběhům druhých. Nebuďte ignoranti. Nepřítelem štěstí je nerovnost, neférovost, nespravedlnost a závist.

O geopatogenních zónách jste možná již slyšeli, ale skutečně víte, oč se jedná?

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Regína - Horoskop na rok 2018

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na rok 2017 určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Iveta - výklad karet