Lykke

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

V čem tkví tajemství štěstí?

Ve zdánlivě obyčejných věcech, které jsou společné pro všechny kultury na světě - pospolitosti, zdraví, penězích, důvěře, laskavosti a svobodě. Kniha je rozdělena do 6 výše uvedených bodů, kde jsou témata více rozebrány. Autor se zde snaží předat tipy a zkušenosti, které lidi v dánsku vede ke spokojenějšímu způsobu života. V knize je i celá řada statistik a grafů, které byly vytvořeny na základě průzkumů provedených v celé řadě zemí. Doplněna je o celou řadu pěkných fotografií. Pozor, Lykke není zaručeným návodem, který vás povede za ručičku, je inspirací. Nastavuje zrcadlo a připomíná opomíjené nebo zapomenuté maličkosti. Jenže znáte to, tisíce malých radostí dělají jedno velké štěstí.

Jaká je cesta za štěstím?

  1. Z jídla vytvořte rituál. Jde o společné večeře. Spojte je s příjemnou atmosférou, tedy zapalte domácí krb nebo si užijte večeři při svíčkách.

  2. Buďte pospolití. Blíže poznejte své okolí. Družte se. Začněte u sousedů.

  3. Radujte se z maličkostí. Těště se. Neostýchejte si dělat radost.

  4. Své radosti si zapisujte. Najděte jich v jednom týdnu alespoň 5.

  5. Choďte do přírody.

  6. Cvičte se v empatii. Čtěte beletrii. Naslouchejte příběhům druhých. Nebuďte ignoranti. Nepřítelem štěstí je nerovnost, neférovost, nespravedlnost a závist.

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Dodnes se ve světě přou, odkud koláček štěstí ve skutečnosti pochází. Tolik oblíbený americký způsob věštění, o němž mnohdy říkají, že pochází z Kalifornie, však v reálu pochází odjinud. Jeho původ je ve skutečnosti spojen s Japonskem nebo Čínou.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy