Vizualizace v magii

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Metoda je užívána k relaxaci, meditaci, léčbě, reiki i magii. Vizualizaci mohou doprovázet hlasy, zvuky, melodie i vůně, které ji ještě více umocní.

Vizualizace v magii

Magie je na vizualizaci založená. Bez ní není magie reálná. Při každém rituálu, který provádíte, je zapotřebí jej vidět hlavně ve své hlavě. Vizualizace podporuje energii a tedy i její působení. Čím více je vaše schopnost vizualizace rozvinutější, tím je magie mocnější a máte šanci svého vytouženého snu dosáhnout.

Dá se vizualizace cvičit?

Tak, jako takřka všechno, jde i vizualizaci neustále rozšiřovat. Pokud se ji rozhodnete cvičit, potřebujete k tomu klid a zavřené oči, za nimiž si budete představovat nějaký jednoduchý obrazec. Snažte si věc představit do těch nejmenších detailů. Předmět obracejte, točte a měl by mít 3D rozměry. Pokud to zvládnete, je čas naučit se vizualizovat otevřenýma očima. Vnímat a představovat si u toho můžete i chuť, vůni a zvuky.

K čemu vizualizaci použít?

Vizualizace nám dokáže skvěle pomoci s léčením. Zvyšuje naši obranyschopnost, dokáže vyléčit drobné ranky, odblokuje čakry i eliminuje bolest. Vizualizace vás dokáže ochránit i proti negativní energii a magii. Jak? Představte si místa kolem sebe, která chcete chránit, vytvořte ochrannou kouli, vizualizujte ji a představte si, jak veškerá negativní energie od vás odchází pryč. Stěna koule přitom zůstává zcela nedotčená.

Naučte se svou představivost užívat (vizualizaci) ke svému prospěchu, pozitivně to ovlivní váš život, psychiku i zdraví.

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Symboly nosící štěstí jdou s lidmi snad od vzniku světa. Vždyť už i Eva měla u sebe pro štěstí jetelový čtyřlístek. Ve starověku si pak lidé uchovávali různé zuby a drápy zvířat, protože věřili, že do nich přejde jejich síla. Věříme jim i v 21. století, kdy žijeme ve světě plném techniky a lidé obvykle myslí víc než racionálně.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Komu by se alespoň jednou nezdála černá můra, byl by nejspíš vyhlášen za světového exota. Noční můry se jednou za čas zdají každému. Radost z nich však rozhodně nemáme. Nejvíce noční můry však trápí děti. Ptáte se proč? Co to vlastně noční můry jsou? A co je s nimi možné udělat? Čtěte dál, máme pro vás odpovědi na všechny tyto otázky.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy