Vizualizace v magii

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Metoda je užívána k relaxaci, meditaci, léčbě, reiki i magii. Vizualizaci mohou doprovázet hlasy, zvuky, melodie i vůně, které ji ještě více umocní.

Vizualizace v magii

Magie je na vizualizaci založená. Bez ní není magie reálná. Při každém rituálu, který provádíte, je zapotřebí jej vidět hlavně ve své hlavě. Vizualizace podporuje energii a tedy i její působení. Čím více je vaše schopnost vizualizace rozvinutější, tím je magie mocnější a máte šanci svého vytouženého snu dosáhnout.

Dá se vizualizace cvičit?

Tak, jako takřka všechno, jde i vizualizaci neustále rozšiřovat. Pokud se ji rozhodnete cvičit, potřebujete k tomu klid a zavřené oči, za nimiž si budete představovat nějaký jednoduchý obrazec. Snažte si věc představit do těch nejmenších detailů. Předmět obracejte, točte a měl by mít 3D rozměry. Pokud to zvládnete, je čas naučit se vizualizovat otevřenýma očima. Vnímat a představovat si u toho můžete i chuť, vůni a zvuky.

K čemu vizualizaci použít?

Vizualizace nám dokáže skvěle pomoci s léčením. Zvyšuje naši obranyschopnost, dokáže vyléčit drobné ranky, odblokuje čakry i eliminuje bolest. Vizualizace vás dokáže ochránit i proti negativní energii a magii. Jak? Představte si místa kolem sebe, která chcete chránit, vytvořte ochrannou kouli, vizualizujte ji a představte si, jak veškerá negativní energie od vás odchází pryč. Stěna koule přitom zůstává zcela nedotčená.

Naučte se svou představivost užívat (vizualizaci) ke svému prospěchu, pozitivně to ovlivní váš život, psychiku i zdraví.

Filipojakubská noc byla úzce spjata se stavěním májky a rovněž i s líbáním na prvního máje. I proto se obvykle staví 30. dubna nebo 1. května. Jde o ozdobený vysoký kus kmene stromu, jež zdobí proutěný věnec, květiny, listy a záplava stuh. Dodnes se u nás slaví zejména na vesnicích. Májka se však nestaví pouze v České republice, ale i v jiných evropských zemích.

Na Hromnice o hodinu více. Známá pranostika spojená s u nás poněkud zapomenutým svátkem. Když se vysloví, většina lidí si vzpomene maximálně tak na stejnojmenný film s Andie MacDowell, ale o jaký svátek to vlastně jde anebo proč se to říkalo, to už ví málokdo.

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet