Vizualizace v magii

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Metoda je užívána k relaxaci, meditaci, léčbě, reiki i magii. Vizualizaci mohou doprovázet hlasy, zvuky, melodie i vůně, které ji ještě více umocní.

Vizualizace v magii

Magie je na vizualizaci založená. Bez ní není magie reálná. Při každém rituálu, který provádíte, je zapotřebí jej vidět hlavně ve své hlavě. Vizualizace podporuje energii a tedy i její působení. Čím více je vaše schopnost vizualizace rozvinutější, tím je magie mocnější a máte šanci svého vytouženého snu dosáhnout.

Dá se vizualizace cvičit?

Tak, jako takřka všechno, jde i vizualizaci neustále rozšiřovat. Pokud se ji rozhodnete cvičit, potřebujete k tomu klid a zavřené oči, za nimiž si budete představovat nějaký jednoduchý obrazec. Snažte si věc představit do těch nejmenších detailů. Předmět obracejte, točte a měl by mít 3D rozměry. Pokud to zvládnete, je čas naučit se vizualizovat otevřenýma očima. Vnímat a představovat si u toho můžete i chuť, vůni a zvuky.

K čemu vizualizaci použít?

Vizualizace nám dokáže skvěle pomoci s léčením. Zvyšuje naši obranyschopnost, dokáže vyléčit drobné ranky, odblokuje čakry i eliminuje bolest. Vizualizace vás dokáže ochránit i proti negativní energii a magii. Jak? Představte si místa kolem sebe, která chcete chránit, vytvořte ochrannou kouli, vizualizujte ji a představte si, jak veškerá negativní energie od vás odchází pryč. Stěna koule přitom zůstává zcela nedotčená.

Naučte se svou představivost užívat (vizualizaci) ke svému prospěchu, pozitivně to ovlivní váš život, psychiku i zdraví.

Indiánský drak představuje reliéf ve tvaru šnečí ulity se symbolickou dračí tlamou. Jde o věc, kterou do Evropy přivezl v roce 1935 francouzský inženýr, radioesteziolog I. Turenne od Apačů. Při svém pobytu v krajině se spřátelil s apačským šamanem a později i náčelníkem, který mu povolil obkreslit si obrazec z kamenného stolu, jež byl v tajné jeskyni.

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Jasmín je rychle rostoucí keř, liána, která se rychle rozrůstá a obrůstá pergoly, ploty a zdi. Kvete na přelomu jara a léta. Typické pro ni jsou sněhobílé květy, které omamně voní. Jde o magickou rostlinu, která se hojně užívá ke kouzlům a rituálům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

vstoupíte kamkoliv, bezprostředně vnímáte určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, “jako doma” a jinde cítíte nepříjemné napětí, jistou stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat.