Vizualizace v magii

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Metoda je užívána k relaxaci, meditaci, léčbě, reiki i magii. Vizualizaci mohou doprovázet hlasy, zvuky, melodie i vůně, které ji ještě více umocní.

Vizualizace v magii

Magie je na vizualizaci založená. Bez ní není magie reálná. Při každém rituálu, který provádíte, je zapotřebí jej vidět hlavně ve své hlavě. Vizualizace podporuje energii a tedy i její působení. Čím více je vaše schopnost vizualizace rozvinutější, tím je magie mocnější a máte šanci svého vytouženého snu dosáhnout.

Dá se vizualizace cvičit?

Tak, jako takřka všechno, jde i vizualizaci neustále rozšiřovat. Pokud se ji rozhodnete cvičit, potřebujete k tomu klid a zavřené oči, za nimiž si budete představovat nějaký jednoduchý obrazec. Snažte si věc představit do těch nejmenších detailů. Předmět obracejte, točte a měl by mít 3D rozměry. Pokud to zvládnete, je čas naučit se vizualizovat otevřenýma očima. Vnímat a představovat si u toho můžete i chuť, vůni a zvuky.

K čemu vizualizaci použít?

Vizualizace nám dokáže skvěle pomoci s léčením. Zvyšuje naši obranyschopnost, dokáže vyléčit drobné ranky, odblokuje čakry i eliminuje bolest. Vizualizace vás dokáže ochránit i proti negativní energii a magii. Jak? Představte si místa kolem sebe, která chcete chránit, vytvořte ochrannou kouli, vizualizujte ji a představte si, jak veškerá negativní energie od vás odchází pryč. Stěna koule přitom zůstává zcela nedotčená.

Naučte se svou představivost užívat (vizualizaci) ke svému prospěchu, pozitivně to ovlivní váš život, psychiku i zdraví.

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Frenologie je zajímavým to oborem, který se zaměřoval na hlavu člověka. Zkoumal stavbu lebky, velikost a tvar hlavy, protože předpokládali, že právě toto je spojeno s duševními schopnostmi a charakteristickými rysy. Jde o tzv. pseudovědu, kterou však úspěšně převzala neurověda. Nejoblíbenější byla zejména v 19. století a na začátku 20. století.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nepodceňujte výběr jména svého dítěte, je důležitý. Bohužel však jinak, než byste si možná mysleli. Při jeho výběru je proto lépe dbát ani ne tak na módní trendy, ale na to, jakou energii dané jméno má.