Jak využít astrologii v běžném životě

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

  1. Astrologii je vhodné použít v mnoha případech, jako například tehdy, kdy cítíte, že potřebujete začít znovu. V těchto okamžicích plné nejistoty a rozhodování vám pomůže s nalezením té správné odpovědi. Najde tu nejvhodnější chvíli a napoví vám, zda vaše rozhodnutí je rozumné.

  2. Astrologie vám pomůže plánovat a organizovat svůj život. Tak třeba úplněk je nejlepší na dotahování věcí do konce. Jde o nejlepší okamžik, kdy se vám mohou splnit vaše sny, naděje a přání.

  3. Už nemusíte být bezradní, astrologie vám pomůže s rozhodováním. Rozkryje karty a odhalí vám, jak na tom jste a jaké možnosti máte. Ukáže vám, co se stane, když se vydáte tou, nebo onou cestou.

  4. Díky astrologii můžete najít i lásku. Podívejte se do horoskopu na svůj ascendent. Jestliže je novoluní, najděte si ve svém znamení Venuši a následně si najdete dům, v němž se Venuše nachází. Pak je možné s pomocí Venuše i najít způsob, jak lásku aktivovat.

  5. Ukáže vám, jak se máte a co vás čeká. Na co byste se měli připravit, jestli byste neměli něco změnit anebo ukončit. Připraví vás na věci, které v budoucnosti teprve nastanou.

  6. Astrologii doporučujeme i zahradníkům, dokáže totiž skvěle poradit se sadbou, přesazováním i roubováním. Ví, kdy je nejlépe uklízet a kdy se věnovat orbě.

  7. Nevíte si rady s výběrem dárku? I zde vám může pomoci astrologie. Klíčem k nalezení je umístění Venuše v horoskopu.

  8. Znalost astrologie vám může pomoci k vyznání se ve své vlastní osobě. Pomáhá odhalit vlohy i energii.

  9. Astrologie je zdrojem mnoha informací. Odhalí povahu, profesní směřování, intelektuální předpoklady, rodinné zázemí, vztahové a zdravotní dispozice.

  10. Dobře sestavený horoskop vám dává vnější pohled na život, což umožňuje lépe pochopit určité souvislosti (proč se nám děje, to, co se děje). Napomáhá nám vyrovnat se s nimi.

Oumuamua je prvním vesmírným objektem, který nebyl součástí sluneční soustavy, ale přiletěl do ní z mezihvězdného prostoru. Jde o “planetku” dlouhou 400 metrů, která byla objevena teprve 19. 10. 2017 a je nyní v centru zájmu všech vědců.

Důležitou součást magie tvoří amulety, které mají svou mocnou silou, magickou energií, ochránit svého majitele před pohromami a zlými vlivy. A kromě toho dokáže i spoustu špatného od nositele odvrátit.

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti