Jak využít astrologii v běžném životě

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

  1. Astrologii je vhodné použít v mnoha případech, jako například tehdy, kdy cítíte, že potřebujete začít znovu. V těchto okamžicích plné nejistoty a rozhodování vám pomůže s nalezením té správné odpovědi. Najde tu nejvhodnější chvíli a napoví vám, zda vaše rozhodnutí je rozumné.

  2. Astrologie vám pomůže plánovat a organizovat svůj život. Tak třeba úplněk je nejlepší na dotahování věcí do konce. Jde o nejlepší okamžik, kdy se vám mohou splnit vaše sny, naděje a přání.

  3. Už nemusíte být bezradní, astrologie vám pomůže s rozhodováním. Rozkryje karty a odhalí vám, jak na tom jste a jaké možnosti máte. Ukáže vám, co se stane, když se vydáte tou, nebo onou cestou.

  4. Díky astrologii můžete najít i lásku. Podívejte se do horoskopu na svůj ascendent. Jestliže je novoluní, najděte si ve svém znamení Venuši a následně si najdete dům, v němž se Venuše nachází. Pak je možné s pomocí Venuše i najít způsob, jak lásku aktivovat.

  5. Ukáže vám, jak se máte a co vás čeká. Na co byste se měli připravit, jestli byste neměli něco změnit anebo ukončit. Připraví vás na věci, které v budoucnosti teprve nastanou.

  6. Astrologii doporučujeme i zahradníkům, dokáže totiž skvěle poradit se sadbou, přesazováním i roubováním. Ví, kdy je nejlépe uklízet a kdy se věnovat orbě.

  7. Nevíte si rady s výběrem dárku? I zde vám může pomoci astrologie. Klíčem k nalezení je umístění Venuše v horoskopu.

  8. Znalost astrologie vám může pomoci k vyznání se ve své vlastní osobě. Pomáhá odhalit vlohy i energii.

  9. Astrologie je zdrojem mnoha informací. Odhalí povahu, profesní směřování, intelektuální předpoklady, rodinné zázemí, vztahové a zdravotní dispozice.

  10. Dobře sestavený horoskop vám dává vnější pohled na život, což umožňuje lépe pochopit určité souvislosti (proč se nám děje, to, co se děje). Napomáhá nám vyrovnat se s nimi.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Říká se, že se ze svých chyb máme poučit, abychom je příště neopakovali. Kolik z vás však má dojem, že chodí v bludném kruhu a staré chyby se k němu v průběhu života vrací jako dobře hozený bumerang.

Astrolog se vedle postavení planet všímá také i astrologických domů, ty totiž upřesňují pochopení vlivu jednotlivých planet na daného člověka. Ve zvěrokruhu jich najdete hned 12, každý z nich se přitom zaměřuje na jinou oblast (fyzickou existenci, majetek, komunikaci, domov, sexualitu, práci, kreativitu, vztahy, kariéru, přátele a psychický vývoj).

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Horoskop na jednotlivá znamení prozradí spoustu věcí, třeba i to, jaký je váš vztah k módě a také moc dobře ví, co nám nejlépe sluší, co bychom měli vyzkoušet a čemu se naopak vyhýbat. Pojďte se s námi blíže podívat, co vám hvězdy v módě radí.