Jak využít astrologii v běžném životě

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

  1. Astrologii je vhodné použít v mnoha případech, jako například tehdy, kdy cítíte, že potřebujete začít znovu. V těchto okamžicích plné nejistoty a rozhodování vám pomůže s nalezením té správné odpovědi. Najde tu nejvhodnější chvíli a napoví vám, zda vaše rozhodnutí je rozumné.

  2. Astrologie vám pomůže plánovat a organizovat svůj život. Tak třeba úplněk je nejlepší na dotahování věcí do konce. Jde o nejlepší okamžik, kdy se vám mohou splnit vaše sny, naděje a přání.

  3. Už nemusíte být bezradní, astrologie vám pomůže s rozhodováním. Rozkryje karty a odhalí vám, jak na tom jste a jaké možnosti máte. Ukáže vám, co se stane, když se vydáte tou, nebo onou cestou.

  4. Díky astrologii můžete najít i lásku. Podívejte se do horoskopu na svůj ascendent. Jestliže je novoluní, najděte si ve svém znamení Venuši a následně si najdete dům, v němž se Venuše nachází. Pak je možné s pomocí Venuše i najít způsob, jak lásku aktivovat.

  5. Ukáže vám, jak se máte a co vás čeká. Na co byste se měli připravit, jestli byste neměli něco změnit anebo ukončit. Připraví vás na věci, které v budoucnosti teprve nastanou.

  6. Astrologii doporučujeme i zahradníkům, dokáže totiž skvěle poradit se sadbou, přesazováním i roubováním. Ví, kdy je nejlépe uklízet a kdy se věnovat orbě.

  7. Nevíte si rady s výběrem dárku? I zde vám může pomoci astrologie. Klíčem k nalezení je umístění Venuše v horoskopu.

  8. Znalost astrologie vám může pomoci k vyznání se ve své vlastní osobě. Pomáhá odhalit vlohy i energii.

  9. Astrologie je zdrojem mnoha informací. Odhalí povahu, profesní směřování, intelektuální předpoklady, rodinné zázemí, vztahové a zdravotní dispozice.

  10. Dobře sestavený horoskop vám dává vnější pohled na život, což umožňuje lépe pochopit určité souvislosti (proč se nám děje, to, co se děje). Napomáhá nám vyrovnat se s nimi.

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.

Verbena je oblíbená rostlina lékařů i čarodějů. Verbena, čili sporýš lékařský, vyniká svou vůní. Verbenu již znali a milovali ve starém Římě. Už tehdy se užíval k léčbě rozličných zdravotních problémů. Pozor však, je rovněž i trochu toxická a když to s ním přeženete, můžete si přivodit ochrnutí centrální nervové soustavy.

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zpříjemňujete si své chvíle sklenkou lahodného moku? Neděláte nic výjimečného. Vínu holdovali již naši panovníci před několika stovkami let. Každý z nás však má rád něco jiného. Tušili jste však, že naše preference mohou mít na svědomí nejen naše chuťové pohárky, ale i hvězdy? Pojďte se spolu s námi podívat na to, jaké znamení má víno nejraději a jaké byste proto měli daným osobám vybírat.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti