Jak využít astrologii v běžném životě

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

  1. Astrologii je vhodné použít v mnoha případech, jako například tehdy, kdy cítíte, že potřebujete začít znovu. V těchto okamžicích plné nejistoty a rozhodování vám pomůže s nalezením té správné odpovědi. Najde tu nejvhodnější chvíli a napoví vám, zda vaše rozhodnutí je rozumné.

  2. Astrologie vám pomůže plánovat a organizovat svůj život. Tak třeba úplněk je nejlepší na dotahování věcí do konce. Jde o nejlepší okamžik, kdy se vám mohou splnit vaše sny, naděje a přání.

  3. Už nemusíte být bezradní, astrologie vám pomůže s rozhodováním. Rozkryje karty a odhalí vám, jak na tom jste a jaké možnosti máte. Ukáže vám, co se stane, když se vydáte tou, nebo onou cestou.

  4. Díky astrologii můžete najít i lásku. Podívejte se do horoskopu na svůj ascendent. Jestliže je novoluní, najděte si ve svém znamení Venuši a následně si najdete dům, v němž se Venuše nachází. Pak je možné s pomocí Venuše i najít způsob, jak lásku aktivovat.

  5. Ukáže vám, jak se máte a co vás čeká. Na co byste se měli připravit, jestli byste neměli něco změnit anebo ukončit. Připraví vás na věci, které v budoucnosti teprve nastanou.

  6. Astrologii doporučujeme i zahradníkům, dokáže totiž skvěle poradit se sadbou, přesazováním i roubováním. Ví, kdy je nejlépe uklízet a kdy se věnovat orbě.

  7. Nevíte si rady s výběrem dárku? I zde vám může pomoci astrologie. Klíčem k nalezení je umístění Venuše v horoskopu.

  8. Znalost astrologie vám může pomoci k vyznání se ve své vlastní osobě. Pomáhá odhalit vlohy i energii.

  9. Astrologie je zdrojem mnoha informací. Odhalí povahu, profesní směřování, intelektuální předpoklady, rodinné zázemí, vztahové a zdravotní dispozice.

  10. Dobře sestavený horoskop vám dává vnější pohled na život, což umožňuje lépe pochopit určité souvislosti (proč se nám děje, to, co se děje). Napomáhá nám vyrovnat se s nimi.

Potýkáte se s šéfy a zvažujete, jak jim přijít na kobylku? Někdy je to doopravdy těžké, občas se můžete doslova rozkrájet a stejně se nezavděčíte. Co s tím? Jistě, jistou variantou by byla změna zaměstnavatele, ale než tak učiníte, co kdybyste to zkusili jinak? Napadlo vás podívat se na vašeho šéfa z pohledu horoskopu? Možná vám to napoví, jak si pak takového nadřízeného naklonit.

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Pokud chcete něčeho dosáhnout, nestačí vám pouze o tom snít, přát si to, doufat a mít naději, ale důležité je toužit, a to pořádně a horlivě. Slabé touhy totiž přináší pouze malé výsledky.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy