Mějte se rádi takoví, jací jste

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Osud,

Cítíte se ve svém těle spokojeně a šťastně anebo se trápíte proto, jak vypadáte? Honíte se za krásou a máte z toho mindráky? Kazí vám váš vzhled radost ze života: Pokud ano, nastal ten pravý čas to změnit. Uvědomte si, že ve skutečnosti váš zevnějšek nehraje žádnou roli ani v lásce, ani v tom, zda jste přitažliví. Nehraje dokonce ani žádnou roli v sexu. Přestaňte se proto týrat, kvůli nedostatkům vašeho zjevu, jsou i důležitější věci na světě.

Nejvíce žen začne šílet s blížícím se létem. Je to v okamžiku, kdy postupně odhazujeme svršky a nastává doba, kdy bychom měly jít do plavek. S podporou médií se velká většina žen začne nenávidět a vidět se jako tlustá. Nakonec to dopadne tak, že své tělo nesnáší, a to i přesto, že vlastně není proč. Máte pocit, že jste neschopní, trápíte se a mučíte se. Jenže, pokud nesnášíte své tělo, nesnášíte vlastně sebe samotnou.

Vůbec nejhorší je, když se žena sníží k tomu, aby se vyrovnala nějakému aktuálně uznávanému modelu krásy. Zcela do pozadí jde pak její přirozený vzhled, a to jen proto, aby splnily předepsané parametry a vyplnily požadavky trendů i partnera. Ve skutečnosti sebejistému muži je to absolutně fuk.

Je chybné si myslet, že vás muži budou mít rádi pro krásná prsa, dlouhé řasy, anebo proto, že budete poddajné.

Je důležité si spíše položit otázku, chcete být krásné anebo šťastné?

Pokud toužíte spíše po štěstí, mějte se rády takové, jaké jste. Věřte, že k tomu, aby tak bylo, můžete vypadat, jak chcete. Zevnějšek je pouze o tom, co sama cítíte, když se na sebe podíváte do zrcadla. Pro lásku má význam charakter, síla, vůle a věrnost obě samému. nutné je rozvíjet vlastní individualitu a osobní vlastnosti. Přestaňte se proto nesmyslně trýznit a jděte za svými sny a cíli.

 

Letošní rok je bohatý na celou řadu zajímavých astronomických úkazů. Sotva jsme se dokázali vzpamatovat z magie pondělního super měsíce, přichází nás ohromit i okouzlit každoroční roj meteoritů. Ano, 17. 11. 2016 se na nebi v maximální míře aktivity objeví Leonidy.

Uran je v Beranu již od března roku 2011 a bude v něm až do března 2019. Je to takový louda. Aby prošel celým zvěrokruhem, potřebuje k tomu 84 let, přičemž v každém znamení se zdrží zhruba 7 let. Naposledy byl Uran v Beranu v letech 1927 až 1935.

Planeta Merkur je dvojitou planetou, která v sobě spojuje ženský i mužský element. Podle mytologie byl Merkur poslem bohů, sluha, zprostředkovatel. Díky tomu lidé ovlivněni Merkurem mají analytické schopnosti. Zároveň je to i nejmenší planeta ve sluneční soustavě, která je důvodem řady vášnivých debat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jste na velkém omylu, pokud si myslíte, že baculky jsou pro muže neviditelné. Je sice pravda, že každému se líbí něco jiného. A je také pravda, že za baculkami se povětšinou muži okatě neotáčí. Je však pravdou, že si umí muže získat i jinak než sexy postavou. A také je pravda, že i když se nakrucují s modelínami, domov utváří právě s baculkami. To jsou totiž ženy, které jsou podvědomě schopnější pro utváření domova a plození dětí.