Mějte se rádi takoví, jací jste

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Osud,

Cítíte se ve svém těle spokojeně a šťastně anebo se trápíte proto, jak vypadáte? Honíte se za krásou a máte z toho mindráky? Kazí vám váš vzhled radost ze života: Pokud ano, nastal ten pravý čas to změnit. Uvědomte si, že ve skutečnosti váš zevnějšek nehraje žádnou roli ani v lásce, ani v tom, zda jste přitažliví. Nehraje dokonce ani žádnou roli v sexu. Přestaňte se proto týrat, kvůli nedostatkům vašeho zjevu, jsou i důležitější věci na světě.

Nejvíce žen začne šílet s blížícím se létem. Je to v okamžiku, kdy postupně odhazujeme svršky a nastává doba, kdy bychom měly jít do plavek. S podporou médií se velká většina žen začne nenávidět a vidět se jako tlustá. Nakonec to dopadne tak, že své tělo nesnáší, a to i přesto, že vlastně není proč. Máte pocit, že jste neschopní, trápíte se a mučíte se. Jenže, pokud nesnášíte své tělo, nesnášíte vlastně sebe samotnou.

Vůbec nejhorší je, když se žena sníží k tomu, aby se vyrovnala nějakému aktuálně uznávanému modelu krásy. Zcela do pozadí jde pak její přirozený vzhled, a to jen proto, aby splnily předepsané parametry a vyplnily požadavky trendů i partnera. Ve skutečnosti sebejistému muži je to absolutně fuk.

Je chybné si myslet, že vás muži budou mít rádi pro krásná prsa, dlouhé řasy, anebo proto, že budete poddajné.

Je důležité si spíše položit otázku, chcete být krásné anebo šťastné?

Pokud toužíte spíše po štěstí, mějte se rády takové, jaké jste. Věřte, že k tomu, aby tak bylo, můžete vypadat, jak chcete. Zevnějšek je pouze o tom, co sama cítíte, když se na sebe podíváte do zrcadla. Pro lásku má význam charakter, síla, vůle a věrnost obě samému. nutné je rozvíjet vlastní individualitu a osobní vlastnosti. Přestaňte se proto nesmyslně trýznit a jděte za svými sny a cíli.

 

Bez komunikace není vztahu. Dobrá komunikace je základem šťastného a spokojeného vztahu. Jen s ní totiž dokážete zvládnout konfliktní situace a najít konstruktivní řešení. Dobrá komunikace spočívá přitom v tom, že se svým partnerem budete hovořit o svých vlastních myšlenkách a dávat najevo své pocity. Pozor si však dejte na určité zlozvyky, díky nimž to pak mezi vámi nemůže klapat.

Jméno a příjmení má snad každý z nás. Moderní doba jde ještě dále a tak se můžeme častěji setkat s tím, že má někdo dokonce jména dvě a také i dvě příjmení. Proč také ne, když nám je to umožněno a za odchylky od běžného standardu se občas i něco státu zaplatí. Jestliže chcete mít nové jméno, třeba tak začít nový život, pak je zapotřebí, abyste zaplatili určitou částku a jestliže tak bude schváleno, nové jméno můžete mít. Anebo jako mnoho jiných, dáte jméno svému potomkovi.

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti