Mějte se rádi takoví, jací jste

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Osud,

Cítíte se ve svém těle spokojeně a šťastně anebo se trápíte proto, jak vypadáte? Honíte se za krásou a máte z toho mindráky? Kazí vám váš vzhled radost ze života: Pokud ano, nastal ten pravý čas to změnit. Uvědomte si, že ve skutečnosti váš zevnějšek nehraje žádnou roli ani v lásce, ani v tom, zda jste přitažliví. Nehraje dokonce ani žádnou roli v sexu. Přestaňte se proto týrat, kvůli nedostatkům vašeho zjevu, jsou i důležitější věci na světě.

Nejvíce žen začne šílet s blížícím se létem. Je to v okamžiku, kdy postupně odhazujeme svršky a nastává doba, kdy bychom měly jít do plavek. S podporou médií se velká většina žen začne nenávidět a vidět se jako tlustá. Nakonec to dopadne tak, že své tělo nesnáší, a to i přesto, že vlastně není proč. Máte pocit, že jste neschopní, trápíte se a mučíte se. Jenže, pokud nesnášíte své tělo, nesnášíte vlastně sebe samotnou.

Vůbec nejhorší je, když se žena sníží k tomu, aby se vyrovnala nějakému aktuálně uznávanému modelu krásy. Zcela do pozadí jde pak její přirozený vzhled, a to jen proto, aby splnily předepsané parametry a vyplnily požadavky trendů i partnera. Ve skutečnosti sebejistému muži je to absolutně fuk.

Je chybné si myslet, že vás muži budou mít rádi pro krásná prsa, dlouhé řasy, anebo proto, že budete poddajné.

Je důležité si spíše položit otázku, chcete být krásné anebo šťastné?

Pokud toužíte spíše po štěstí, mějte se rády takové, jaké jste. Věřte, že k tomu, aby tak bylo, můžete vypadat, jak chcete. Zevnějšek je pouze o tom, co sama cítíte, když se na sebe podíváte do zrcadla. Pro lásku má význam charakter, síla, vůle a věrnost obě samému. nutné je rozvíjet vlastní individualitu a osobní vlastnosti. Přestaňte se proto nesmyslně trýznit a jděte za svými sny a cíli.

 

Existuje celá řada partnerských vztahů. Některé jsou pozitivní s perspektivou a některé jsou hned odpočátku předurčeni k záhubě. Dnes vám přinášíme definici třech nejzajímavějších typů partnerství, s nimiž se můžete v průběhu života setkat. Jeden je snový vztah, jeden je značka ošidný ideál a jeden je naprosté peklo, jemuž byste se měli obloukem vyhnout.

Termín symbologie skrývá vědu, která se zabývá symboly. Ty jsou specifické pro lidi samotné, kulturu i náboženství. Různé symboly se objeví v různých technologiích a důležitou součástí jsou užívány i v geografii, sociologii, astronomii, astrologii, alchymii i věštectví.

Poněkud zvláštním úkazem na naší planetě jsou diamanty, nejtvrdší nerosty, které sice dokážou zdobit každou dámu, ale bohužel mají i magickou moc v podobě nositele neštěstí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.