Mějte se rádi takoví, jací jste

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Osud,

Cítíte se ve svém těle spokojeně a šťastně anebo se trápíte proto, jak vypadáte? Honíte se za krásou a máte z toho mindráky? Kazí vám váš vzhled radost ze života: Pokud ano, nastal ten pravý čas to změnit. Uvědomte si, že ve skutečnosti váš zevnějšek nehraje žádnou roli ani v lásce, ani v tom, zda jste přitažliví. Nehraje dokonce ani žádnou roli v sexu. Přestaňte se proto týrat, kvůli nedostatkům vašeho zjevu, jsou i důležitější věci na světě.

Nejvíce žen začne šílet s blížícím se létem. Je to v okamžiku, kdy postupně odhazujeme svršky a nastává doba, kdy bychom měly jít do plavek. S podporou médií se velká většina žen začne nenávidět a vidět se jako tlustá. Nakonec to dopadne tak, že své tělo nesnáší, a to i přesto, že vlastně není proč. Máte pocit, že jste neschopní, trápíte se a mučíte se. Jenže, pokud nesnášíte své tělo, nesnášíte vlastně sebe samotnou.

Vůbec nejhorší je, když se žena sníží k tomu, aby se vyrovnala nějakému aktuálně uznávanému modelu krásy. Zcela do pozadí jde pak její přirozený vzhled, a to jen proto, aby splnily předepsané parametry a vyplnily požadavky trendů i partnera. Ve skutečnosti sebejistému muži je to absolutně fuk.

Je chybné si myslet, že vás muži budou mít rádi pro krásná prsa, dlouhé řasy, anebo proto, že budete poddajné.

Je důležité si spíše položit otázku, chcete být krásné anebo šťastné?

Pokud toužíte spíše po štěstí, mějte se rády takové, jaké jste. Věřte, že k tomu, aby tak bylo, můžete vypadat, jak chcete. Zevnějšek je pouze o tom, co sama cítíte, když se na sebe podíváte do zrcadla. Pro lásku má význam charakter, síla, vůle a věrnost obě samému. nutné je rozvíjet vlastní individualitu a osobní vlastnosti. Přestaňte se proto nesmyslně trýznit a jděte za svými sny a cíli.

 

V některých momentech je skutečně obtížné odpovědět jasně a stručně ANO nebo NE. Někdy jde o životní rozhodnutí, s nímž pak budeme muset žít až do konce svého života. Víte však, že jsou mezi námi lidi s chronickou nerozhodností, kteří se skutečně nedokážou rozhodnout? Proč tomu tak je a co s tím dělat?

Sny nás posouvají dopředu. Potřebujeme je, abychom měli důvod, proč žít. Jejich dosažení nás plní ohromnou eufórií, radostí a štěstím. Působí na naše sebevědomí, a proto je důležité, abyste je nevzdávali, aniž byste se o jejich docílení vůbec pokusili.

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Sny o vodě patří k těm nejběžnějším, avšak zároveň i k těm nejsilnějším. Není se však čemu divit, vždyť voda je všude okolo nás a střetáváme se s ní v každodenním životě. Je nezbytná pro život. I přes tuto skutečnost zůstává pro nás tajemná, nebezpečná a destruktivní. Spousta lidí z ní má nejen respekt, ale skutečný ohromný strach. Ve vodě totiž nedokážeme žít, můžeme se v ní utopit a v podobě záplav anebo tsunami představuje i ohromnou devastaci okolí.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti