Mantra

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.

Mantra je nástrojem, který by měl ochránit vaši mysl před negativními myšlenkami a představami, které by v budoucnu mohly mít nežádoucí následky. Již tehdy lidé věděli, že myšlenka má ohromnou energii, která má tendenci se zrealizovat. Ostatně, vždyť se o tom mluví i v Bibli “Na počátku bylo slovo, a to slovo bylo u Boha, to slovo bylo Bůh. Všechno povstalo skrze ně.” - Evangelium sv. Jana 1,1-3. Slovo mantra je definováno větou trayate iti mantrah, což je v překladu, Skrze rozjímání osvobozuje.

Neustálým opakováním se energie zvyšuje až se jí nakonec nashromáždí natolik, že mantra přinese to, co s sebou nese. Síla pozitivního myšlení tedy není žádnou novinkou, ale věcí známou několik tisíciletí. Nejinak je to i se sílou jména, a to jak zvoleného, tak i často vyslovovaného.

 Mantry vás mohou pozitivně stimulovat

Když se mantry naučíte užívat tím správným způsobem, mohou být přínosem. Jejich magický souzvuk pomáhá léčit pocity psychické nerovnováhy, uvolňuje mysl, zklidňuje emoce a otvírá srdce. Mantry stimulují k psychické i fyzické aktivitě, motivují i omlazují. Pakliže budeme ve své mysli pozitivní, dobří a laskaví, štěstí se stane naší součástí. Užívat ji můžete i jako prostředek ke cvičení soustředění. Nejstarší mantry jsou v sanskrtu, což je pravděpodobně nejstarší jazyk na světě. Každé písmeno v sanskrtu má svou vibraci, která působí na konkrétní energetické místo v lidském těle.

Mezi zámkem Lemberk a Janovicemi v Podještědí vede cesta, po níž se dostanete k záhadným kamenům, které vyzařují velkou energii.

Tak už se nám blíží, čas Vánoc odezněl a obchody nelenily a hned na nás vytáhly růžovou a záplavu srdíček. Ano, již brzy bude svatý Valentýn. Zatímco jej však, na rozdíl od Mikuláše, u nás bereme jako komerční svátek, pro vylepšení povánoční poněkud pozastaveného prodeje, jinde jde o velmi oblíbený a tradiční svátek.

Planeta Merkur je dvojitou planetou, která v sobě spojuje ženský i mužský element. Podle mytologie byl Merkur poslem bohů, sluha, zprostředkovatel. Díky tomu lidé ovlivněni Merkurem mají analytické schopnosti. Zároveň je to i nejmenší planeta ve sluneční soustavě, která je důvodem řady vášnivých debat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Moderní svět klade na ženu vysoké nároky. Díky docílení rovnoprávnosti jsme přinuceni přebírat za muže i to, co nechceme a přitom nevědomky ztrácíme svou ženskost. Jenže pak se divíme, proč máme problém najít nějakého pořádného chlapa. Vztahy krachují z obdobných důvodů anebo se světem potloukáte bez toho, aby o vás vůbec někdo zakopl. Není se však čemu divit, když jste si nechaly ukrást svou ženskost. Právě ta je totiž pro muže stěžejní. Chápejte, muži chtějí ženu a ne chlapa anebo nějakého hermafrodita.