Mantra

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.

Mantra je nástrojem, který by měl ochránit vaši mysl před negativními myšlenkami a představami, které by v budoucnu mohly mít nežádoucí následky. Již tehdy lidé věděli, že myšlenka má ohromnou energii, která má tendenci se zrealizovat. Ostatně, vždyť se o tom mluví i v Bibli “Na počátku bylo slovo, a to slovo bylo u Boha, to slovo bylo Bůh. Všechno povstalo skrze ně.” - Evangelium sv. Jana 1,1-3. Slovo mantra je definováno větou trayate iti mantrah, což je v překladu, Skrze rozjímání osvobozuje.

Neustálým opakováním se energie zvyšuje až se jí nakonec nashromáždí natolik, že mantra přinese to, co s sebou nese. Síla pozitivního myšlení tedy není žádnou novinkou, ale věcí známou několik tisíciletí. Nejinak je to i se sílou jména, a to jak zvoleného, tak i často vyslovovaného.

 Mantry vás mohou pozitivně stimulovat

Když se mantry naučíte užívat tím správným způsobem, mohou být přínosem. Jejich magický souzvuk pomáhá léčit pocity psychické nerovnováhy, uvolňuje mysl, zklidňuje emoce a otvírá srdce. Mantry stimulují k psychické i fyzické aktivitě, motivují i omlazují. Pakliže budeme ve své mysli pozitivní, dobří a laskaví, štěstí se stane naší součástí. Užívat ji můžete i jako prostředek ke cvičení soustředění. Nejstarší mantry jsou v sanskrtu, což je pravděpodobně nejstarší jazyk na světě. Každé písmeno v sanskrtu má svou vibraci, která působí na konkrétní energetické místo v lidském těle.

Indiánský drak představuje reliéf ve tvaru šnečí ulity se symbolickou dračí tlamou. Jde o věc, kterou do Evropy přivezl v roce 1935 francouzský inženýr, radioesteziolog I. Turenne od Apačů. Při svém pobytu v krajině se spřátelil s apačským šamanem a později i náčelníkem, který mu povolil obkreslit si obrazec z kamenného stolu, jež byl v tajné jeskyni.

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

S pentaklem jste se mohli v poslední době setkat u tarotových karet, avšak nejen s nimi je tato pěticípá hvězda nakreslená pěti přímými tahy spojena. Pentakl je totiž jinak řečeno pentagram, prastarý magický a ochranný znak, který je úzce spjat s pozitivní magií.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Fialka v našich končinách patří k oblíbeným jarním květinám, jež zdobí mnohý parapet. Víte však, že jde i o čarodějnou květinu, jež je zasvěcená bohyni lásky?