Tibetský horoskop

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Tibetská astrologie má zcela jiný pohled na člověka. Přirovnat ji můžeme k indiánskému i čínskému horoskopu. Jde o směs astrologie, numerologie a věštění. Znamení se neřídí měsíci, ale roky narození, jako u čínského horoskopu. Zajímavé na tomto horoskopu je i to, že se odvolává i na minulé životy.

Zářivý vzdušný drak

Toto znamení se týká lidí narozených v letech 1940,1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012…

Lidé v těchto letech narození jsou plní rozporu. Nejsou ani stabilní, ani jednotní, velmi snadno se promění v ohromnou rozzuřenou příšeru. Naštěstí se obvykle spíše vznáší v oblacích a sní. Na obyčejné lidi pohlížejí zvysoka. Složitosti života si obvykle nevšímají. Nemají je je totiž. Mají spoustu energie, ale bohužel ji neumí využívat. Lidé tohoto znamení jsou velmi citliví a zranitelní. Neradi zůstávají na jednom místě. Rádi cestují a poznávají nové kultury. Kromě toho jsou také i velmi společenští. Život s nimi není jednoduchý. Hodně věci dramatizují. Jsou však také velmi velkodušní.

 Kobra

Kobrou jsou, podle tibetského horoskopu, lidé narození v letech 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 a další roky.

Kobry jsou rozenými svůdníky, kteří vám nedají šanci. Muži láskou pohrdají a ženy vyhledávají pouze rozkoš. Ženy nikdy neodhalí své pravé city. Jou velmi charismatičtí a pro svůj přístup k lásce i velmi nebezpeční. Jsou to ohromní podvodníci. Mají skvělé přesvědčovací schopnosti. Dokáží se však změnit, musí mít ale u sebe člověka, který jim bude vládnout pevnou rukou a nedovolí jim sklouznout zpět do jejich temné stránky. Jsou starostliví a pomáhají svému okolí. Někdy proto zapomínají sami na sebe. Jsou dobrými rádci, řečníky, pedagogy a uplatní se ve filozoficky zaměřených povoláních.

 Ochránci ohně

Ochránci ohně se narodili v letech 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002 a 2014.

Tito lidé jsou strážci domácího krbu, jež do života přináší radost a světlo. Podle tibetského horoskopu to jsou lidé se silně vyvinutou intuicí, což jim umožňuje mít v harmonii rozum a srdce. Jsou oblíbení a vyhledávaní. I přes tuto skutečnost je však někdy trápí pocit samoty. Jde o ohromně spořádané a čestné lidi s vysokou morálkou. Jsou proto mnohdy konzervativní a poněkud uzavření. Umí se však i otevřít. Nikoho nezradí. Mají ve všem jasno a dokáží si uchovat chladnou hlavu i v těch nejtěžších situacích. Jsou spolehliví. Bohužel ve svém životě občas doplatí na svou dobrosrdečnost. Měli by se naučit říkat ne. Trochu rozhodnosti by jim taky neuškodilo. Jejich nerozhodnost je totiž pro ně velkou slabostí. Zatímco jiným dokáží pomoci a poradit, se svým životem zápolí a stále nad něčím váhají. Zvažují, jak to vylepšt. Jsou skvělými pracanti. Jejich ideální práce je spojena s pomáháním lidem a s kresativitou. Nikdy po nich nechtějte, aby vám pomohli s těžkými těchnickými úkoly.

 Pramen čisté vody

Lidé ve znamení pramene čisté vody se narodili v letech 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 a 2015.

Pramen čisté vody je plný štědrosti, laskavosti a pozitivní energie. Těmto lidem je cizí krutost, nespravedlnost a hmotné zájmy. Jsou to nositelé dobrých zpráv a kladných emocí, cení si přátelských vztahů a zradu považují za něco zcela nepřípustného. Základním smyslem jejího života je láska. Když nemohou někoho milovat, stávají se zcela bezmocnými. Dovedou hodně dávat a málo přijímat. Nejsou rádi středem pozornosti. Jsou raději šedými myškami. Aby byli šťastní, potřebují mít okolo sebe spoustu přátel. Nesmí zůstat sami. Za vloženou důvěru se vám odmění srdečností a upřímností.

 Nefritový sloup

Nefritovým sloupem jsou lidé narozeni v letech 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004 a 2016.

Lidé tohoto znamení jsou velmi aktivní, avšak zároveň dávají přednost tichu a samotě. Nepreferují davy a masové podniky. Více než lidi mají rádi zvířata. Nesnáší nucení a omezování osobního prostoru. Neustále hledají pravdu, čímž však unavují své okolí. Jsou chytří, zábavní, sečtělí, pohotoví a působí aristokratickým dojmem. Většina lidí je však označuje za podivíny. Jsou tajemní. Nemají rádi extroverty. Lákají je spíše dobrodruzi a ti, co se rádi starají o rodinný krb.

 Kovový gong

Lidé kovového gongu se narodili v letech 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 a 2017.

Kovový gong, to jsou pracovníci, kteří vždy dbají o blaho společnosti. Sebe staví vždy až na druhé místo. Mají vyvinutý ohromný smysl pro spravedlnost. Prahnou po dokonalém pořádku a potrpí si na pravdu. Někdy jsou však otravní. Přátelé se jich kvůli tomu někdy bojí. Jsou však rovněž i velmi tolerantní. Z rovnováhy je vyvede doopravdy jen málokdo. Nesnáší ubližování slabším. Nesnáší i falešné lidi. Rádi jsou středem pozornosti. Komplimenty jim lichotí. Mají raději menší společnost než zástupy davů. Jsou to pracanti, jejich pracovní tempo je kolikrát vražedné. Jen jiní je neustále zdržují. Jsou skvělí šéfové. Dokáží lidi hnát dopředu. Jde o statečné rytíře, kteří jsou věrní, ušlechtilí a štědří. Zároveň jsou však jsou i velmi sebekritičtí a citliví. Snaží se ostatním nepředvádět své špatné vlastnosti. Řada z nich si proto odpírá, aby nepodlehla pokušení. Žijí pro někoho a kvůli někomu. Měli by však zpomalit, dopřát si oddech a už se konečně nehnat za vzdálenými ideály.

 Jezerní želva

Jezerní želva se narodila v letech 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006.

Jezerní želvy jsou samostatné, umí vytvářet vhodné podmínky příznivé k realizaci toho, co si umínili. Želvy jsou něžné a věrné. Někdy však naivní, protože zapomínají, že jiní lidé, na rozdíl od nich, vychytralí a intrikující jsou. Chtějí prostě žít ve svém růžovém světě, který si vysnily. Mají rádi své pohodlí. Nesnáší nudu, pomluvu a nečinnost. Jsou velmi přívětiví, vstřícní a upřednostňují způsobné vychování. Lidé okolo je považují za blázny.

 Kožený náramek

Lidé koženého náramku se narodili v letech 1947, 1959, 1971, 1983, 1995 a 2007.

Lidé koženého náramku jsou povětšinou podivíni, jimž je těžké porozumět. Jde obvykle o vědce a filozofy, kteří žijí ve svém vlastním uzavřeném světě. Často jsou proto osamělí. Vztahy je brzdí v realizaci jejich plánů. Milují tajemství, historii a legendy. Rádi odhalují jakékoliv záhady a tajemství. Touží po obdivu a uznání. V rozhodujících chvílích by však nejraději někam utekli a skryli se přede všemi. Jsou plaší a bojují s nedostatkem sebedůvěry. Nutno je mít s nimi velkou trpělivost.

 Černý buvol

Černí buvolové jsou zrozenci z let 1948, 1960, 1972, 1984, 1996 a 2008.

Nejsilnější silnou zbraní černých buvolů je intuice. Nemusí se spolehnout na žádné triky, stačí, když budou poslouchat své srdce a podvědomí. Můžete si pak být jisti, že budete úspěšní. Těžce se jim vyjednává. Raději jednají přímočaře. Lidé tohoto znamení jsou silní, sebejistí a mají dojem nezranitelnosti. Když ví, že mají pravdu, nehnou se ani o píď a budou s vámi bojovat do posledního dechu. Bohužel, stejně si stojí za každým svým názorem, který vnímají jako správný. Vůbec neberou v potaz, že na světě existují i nepřátelé. Ti je pak velmi snadno chytají do svých pastí. Když to odhalí, cítí se strašně, protože mají dojem, že v něčem selhali.

 Nový měsíc

Lidé nového měsíce se narodili v letech 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 a 2009.

Lidé tohoto znamení jsou sniví, citliví a velmi něžní, ale i velmi vášniví v lásce. Noví měsícové jsou proměnliví, žárliví i nestálí, což vede k mnoha trápením. I přes tuto skutečnost okolo sebe šíří lásku. Pokud nemají partnera mají tendenci se všem rozdat. Jsou přespříliš pozitivní, což okolí mnohdy otravuje. Nemají pevný postoj. Kličkuje, a to jen proto, aby byl považován za úžasného člověka. Jsou majetničtí. Jinak jsou velmi pasivní. Neměli by rozhodovat o velkých věcech.

 Horké slunce

Lidé horkého slunce se narodili v letech 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 a 2010.

Horká sluníčka mají sportovního ducha. Jde o silné osobnosti, které se nezaleknou výzev i povinností. Jsou skvělými partnery, protože je pro ně blahobyt rodiny na prvním místě. Neradi prohrávají. Touží po předpisovém životě. Mají rádi klid. Vyhýbají se konfliktům. Měla by se realizovat v tom, co je baví. Přes svou bojovnost těžce zvládají své choroby. Rýma je pro ně smrtelnou nemocí. Děsí je, že by měla být odkázána na někoho jiného. Jde o lidi, jež jsou plni životní síly a optimismu. Jsou to věrní přátelé a dobří pomocníci, na které je možné se spolehnout. Každým rokem se tito lidé zklidňují. Horká sluníčka by si však měla dávat pozor na depresi.

 Mnich

Lidé ve znamení mnicha se narodili v letech 1951, 1963, 1975, 1987, 1999 a 2011.

Jde o cílevědomé osobnosti, které si jdou za svým. Pokud se pro něco rozhodne, nepoleví, dokud toho nedosáhne. Jsou posedlí úspěchem. Nechybí jim dravost, bojovnost a v mnoha ohledech i chladnokrevnost, která jim v důležitých momentech potlačí pud sebezáchovy. Kromě toho, jsou také společenští, mají ohromnou fantazii, rádi diskutují, radují se ze života. Nebojí se pohádat. Ve skutečnosti však jde o velmi laskavé lidi. V lásce jsou stálí a oddaní, neschopni klamu a zrady. Na prvním místě však mají práci.

Potýkáte se s šéfy a zvažujete, jak jim přijít na kobylku? Někdy je to doopravdy těžké, občas se můžete doslova rozkrájet a stejně se nezavděčíte. Co s tím? Jistě, jistou variantou by byla změna zaměstnavatele, ale než tak učiníte, co kdybyste to zkusili jinak? Napadlo vás podívat se na vašeho šéfa z pohledu horoskopu? Možná vám to napoví, jak si pak takového nadřízeného naklonit.

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Každé znamení zvěrokruhu něčím vyniká. Jedni jsou skvělí řečníci, jiní perfektní manažeři a další ohromní optimisti. Víte, v čem vyniká zrovna to vaše znamení?