Ovocný horoskop

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Podzim je obdobím plodů a tedy i spousty toho nejrozličnějšího ovoce. A věděli jste, že je to rovněž ideální období proto, abyste zjistili, jaké ovoce k vám podle horoskopu patří a co s ním má vaše povaha společného. Možná vás překvapí, jak moc to sedí.

Berani 21. 3. - 19. 4.

Berani jsou jako broskve, jsou celí pokrytí malými chloupky, které dokáží být pěkně nepříjemné a umí i poškrábat. Zdají se jako beránci a pak vás naberou na rohy. Umí být šarmantní a okouzlující, plni vtipu, šťavnatí a na druhé straně pak ostří a provokativní. Vedle broskví se k beranům hodí červená cibule, chilli papričky a vlčí mák.

 Býci 20. 4. - 20. 5.

Býci jsou jako ananas. Ovoce plné moudrosti, šťavnatosti a chuti do života, které je bystré, pozorné a inteligentní. Stejně jako ananas i oni jsou plodnými. Vynikají dobrými nápady. Nejsou dominantní, ani výrazní. Hodí se k nim voňavé květiny, bylinky i ovoce. Hodí se k nim rovněž i jahody, levandule a kopretina.

 Blíženci 21. 5. - 21. 6.

Blíženci jsou třešně. I ony visí na stromech v páru. Dokonale vystihují ambivalentní Blížence, kteří mají v sobě ukryty dvě tváře. To samé platí i o chuti. Jsou často sladké i kyselé zároveň. Blíženci často lítají ode zdi ke zdi. Hodí se k nim vše s jemnou vůní, vše v oranžové, zelené a fialové. Vhodný pro ně je šeřík i kopr ale neobejdou se bez spousty mrkve.

 Raci 22. 6. - 22. 7.

Raci jsou pomeranči. Druzí je mají ve velké oblibě, stejně jako raky. Jsou přátelští a veselí. Stejně jako pomeranče mají slupku, oni mají ulitu. Není snadné se dostat pod ní. Když se vám to však podaří, jste odměněni sladkou lahodnou chutí. Ale pozor umí i nepříjemně překvapit. Ideální jsou pro ně lehké svěží pokrmy plné vody. Ideálním ovocem je tedy meloun a dále pak taky jasmín a petržel.

 Lvi 23. 7. - 23. 8.

Hroznové víno nemusí být pouze lahodné a hebké, ale i pěkně trpké. Lehce se na nich stanete závislými, jsou totiž kouzelní. Jde o moderní lidi, kteří permanentně hledají svou ztracenou rovnováhu.

 Panny 24. 8. - 23. 8.

Panny jsou hrušky. I jim záleží na tom, jak vypadají. Rozdílnost mezi hruškami je pouze v tom, že pánové jsou na rozdíl od žen technicky založeni. Ženy jsou pak dobrými rádci a psycholožkami. Na svá rozhodnutí potřebují čas. Musí stejně jako hrušky dozrát. Když dozrají mají neopakovatelnou chuť. Problémy jdou v dětství mimo , teprve až dospějí, začnou se jim stavět tváří v tvář. Myslí pozitivně a mají dobrou náladu.

 Váhy 24. 9. - 23. 10.

Váhy dokáží jít za svými vytyčenými cíli. Jdou za nimi s patřičnou rozvahou. Pokud vás něco nadchne, nic vás nezastaví. Neřeší malichernosti. Nestěžují si. Umí si přiznat chybu. Jestliže je někdo silnější, respektujete to? Pomáhá vám všeobecná informovanost. Dáte na mínění ostatních.

 Štír 24. 10. - 22. 11.

Štír je jako granátové jablko, plné malých jadérek. Plodné to ovoce. symbol lásky a sexuality. Jsou vášniví. Ten, kdo vás ochutná, jakoby ochutnal první sex. Má um uhranout svým kouzlem osobnosti. Nedá dopustit na rodinu, Nedokáží ocenit své hodnoty a jsou pro vypočítavce snadno zneužitelní.

 Střelec 23. 11. - 21. 12.

Střelci jsou jako mandarinky, upozorňují na sebe svým zjevem i gesty. Mají dostatek energie . pokud se vás někdo dotkne zjistí, že nejste pouze sladké, někdy až přesládlé, ale i pěkně kyselé. Jste unáhlené, ukvapené a bezhlavé. Jste nepoučitelní.

 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorozi jsou prostě citróny, strozí a trpcí každým coulem. Vše, co děláte musíte mít pod kontrolou. Netoužíte po zisku, ale po zabezpečení a vysoké životní úrovně rodiny. Jste silní a chcete být součástí kolektivu, nikoliv odstrčení jedinci. Jste někdy až přespříliš zodpovědní. Neshazujete svou vinu na druhé, jste však pěkně protivní a podráždění.

 Vodnáři 21. 1. - 19. 2.

Vodnáři jsou jablka, stejně různorodá, plná nálad. Dokáží být sladká, ale i kyselá a trpká. Mají spoustu kontaktů. Všichni je znají. Mají se za top. Rádi flirtují, ale i uzurpují. Měli byste být více tolerantnější.

 Ryby 20. 2. - 20. 3.

Ryby jsou prostě melouni. Mají tvrdou slupku a měkké jádro. Jsou to snílkové. Jsou srdeční, vlídní, diplomatičtí, ale i náladoví. Jestliže jim jednou ublížíte, je to jednou pro vždy. Dokáží odpustit, ale nezapomínají. Získáte-li jejich přízeň, lepšího přítele nenajdete.

Lidská duše je úzce spojena i s tělem. Jsou to dvě vzájemně sloučené nádoby, které není možno brát odděleně.Tento fakt byl zjištěn, že ve velkém počtu případů (nikoliv však ve všech), se stav naší duše odráží do našeho zdraví. V něm se odráží jako v zrcadle.

 

Možná jste si mysleli, že existuje pouze bílá a černá magie, ale nic není černobílé a tedy ani magie ne. Kromě jednoduchého rozdělení magie na dobrou a zlou, tu máme i další členění. A tak se můžete setkat i se stříbrnou magií, zelenou magií, šedou magií a červenou magií. Každá z nich má určitou roli a svá vlastní kouzla a rituály.

Termín symbologie skrývá vědu, která se zabývá symboly. Ty jsou specifické pro lidi samotné, kulturu i náboženství. Různé symboly se objeví v různých technologiích a důležitou součástí jsou užívány i v geografii, sociologii, astronomii, astrologii, alchymii i věštectví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

I když se nám tomu někdy nedaří uvěřit a mnohdy se ptáme proč, v životě není nic náhoda, všechno se nám děje z nějakého důvodu a v tu správnou chvíli.