Ovocný horoskop

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Podzim je obdobím plodů a tedy i spousty toho nejrozličnějšího ovoce. A věděli jste, že je to rovněž ideální období proto, abyste zjistili, jaké ovoce k vám podle horoskopu patří a co s ním má vaše povaha společného. Možná vás překvapí, jak moc to sedí.

Berani 21. 3. - 19. 4.

Berani jsou jako broskve, jsou celí pokrytí malými chloupky, které dokáží být pěkně nepříjemné a umí i poškrábat. Zdají se jako beránci a pak vás naberou na rohy. Umí být šarmantní a okouzlující, plni vtipu, šťavnatí a na druhé straně pak ostří a provokativní. Vedle broskví se k beranům hodí červená cibule, chilli papričky a vlčí mák.

 Býci 20. 4. - 20. 5.

Býci jsou jako ananas. Ovoce plné moudrosti, šťavnatosti a chuti do života, které je bystré, pozorné a inteligentní. Stejně jako ananas i oni jsou plodnými. Vynikají dobrými nápady. Nejsou dominantní, ani výrazní. Hodí se k nim voňavé květiny, bylinky i ovoce. Hodí se k nim rovněž i jahody, levandule a kopretina.

 Blíženci 21. 5. - 21. 6.

Blíženci jsou třešně. I ony visí na stromech v páru. Dokonale vystihují ambivalentní Blížence, kteří mají v sobě ukryty dvě tváře. To samé platí i o chuti. Jsou často sladké i kyselé zároveň. Blíženci často lítají ode zdi ke zdi. Hodí se k nim vše s jemnou vůní, vše v oranžové, zelené a fialové. Vhodný pro ně je šeřík i kopr ale neobejdou se bez spousty mrkve.

 Raci 22. 6. - 22. 7.

Raci jsou pomeranči. Druzí je mají ve velké oblibě, stejně jako raky. Jsou přátelští a veselí. Stejně jako pomeranče mají slupku, oni mají ulitu. Není snadné se dostat pod ní. Když se vám to však podaří, jste odměněni sladkou lahodnou chutí. Ale pozor umí i nepříjemně překvapit. Ideální jsou pro ně lehké svěží pokrmy plné vody. Ideálním ovocem je tedy meloun a dále pak taky jasmín a petržel.

 Lvi 23. 7. - 23. 8.

Hroznové víno nemusí být pouze lahodné a hebké, ale i pěkně trpké. Lehce se na nich stanete závislými, jsou totiž kouzelní. Jde o moderní lidi, kteří permanentně hledají svou ztracenou rovnováhu.

 Panny 24. 8. - 23. 8.

Panny jsou hrušky. I jim záleží na tom, jak vypadají. Rozdílnost mezi hruškami je pouze v tom, že pánové jsou na rozdíl od žen technicky založeni. Ženy jsou pak dobrými rádci a psycholožkami. Na svá rozhodnutí potřebují čas. Musí stejně jako hrušky dozrát. Když dozrají mají neopakovatelnou chuť. Problémy jdou v dětství mimo , teprve až dospějí, začnou se jim stavět tváří v tvář. Myslí pozitivně a mají dobrou náladu.

 Váhy 24. 9. - 23. 10.

Váhy dokáží jít za svými vytyčenými cíli. Jdou za nimi s patřičnou rozvahou. Pokud vás něco nadchne, nic vás nezastaví. Neřeší malichernosti. Nestěžují si. Umí si přiznat chybu. Jestliže je někdo silnější, respektujete to? Pomáhá vám všeobecná informovanost. Dáte na mínění ostatních.

 Štír 24. 10. - 22. 11.

Štír je jako granátové jablko, plné malých jadérek. Plodné to ovoce. symbol lásky a sexuality. Jsou vášniví. Ten, kdo vás ochutná, jakoby ochutnal první sex. Má um uhranout svým kouzlem osobnosti. Nedá dopustit na rodinu, Nedokáží ocenit své hodnoty a jsou pro vypočítavce snadno zneužitelní.

 Střelec 23. 11. - 21. 12.

Střelci jsou jako mandarinky, upozorňují na sebe svým zjevem i gesty. Mají dostatek energie . pokud se vás někdo dotkne zjistí, že nejste pouze sladké, někdy až přesládlé, ale i pěkně kyselé. Jste unáhlené, ukvapené a bezhlavé. Jste nepoučitelní.

 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorozi jsou prostě citróny, strozí a trpcí každým coulem. Vše, co děláte musíte mít pod kontrolou. Netoužíte po zisku, ale po zabezpečení a vysoké životní úrovně rodiny. Jste silní a chcete být součástí kolektivu, nikoliv odstrčení jedinci. Jste někdy až přespříliš zodpovědní. Neshazujete svou vinu na druhé, jste však pěkně protivní a podráždění.

 Vodnáři 21. 1. - 19. 2.

Vodnáři jsou jablka, stejně různorodá, plná nálad. Dokáží být sladká, ale i kyselá a trpká. Mají spoustu kontaktů. Všichni je znají. Mají se za top. Rádi flirtují, ale i uzurpují. Měli byste být více tolerantnější.

 Ryby 20. 2. - 20. 3.

Ryby jsou prostě melouni. Mají tvrdou slupku a měkké jádro. Jsou to snílkové. Jsou srdeční, vlídní, diplomatičtí, ale i náladoví. Jestliže jim jednou ublížíte, je to jednou pro vždy. Dokáží odpustit, ale nezapomínají. Získáte-li jejich přízeň, lepšího přítele nenajdete.

Zrcadla má doma téměř každý. Pro někoho je zrcadlo ozdobou, pro jiného praktickou pomůckou a další v něm vidí magický prostředek. Zrcadlům byla vždy přisuzována magická moc.

Říká se, že boží mlýny melou a na každého jednou dojde, buď teď anebo v příštím životě. Je tomu však doopravdy tak? Má každý čin nějaký následek?

Zkuste se zeptat onomantiky. Podle ní totiž v sobě každé jméno nese Boží předurčení.

Co je onomantika?

Onomantika je umění věštění, jež s běžným evropským věštěním a astrologií má pramálo společného. Mnohem blíže má k numerologii. Jde totiž o předvídání budoucnosti z písmen, které jsou numerologickými nosiči. Abychom to zjednodušili, jedná se o věštění ze jména.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Indiáni měli vždy velmi blízko k přírodě a lidem přisuzovali vlastnosti zvířat, které podle nich získali při svém narození. Zvířecí symboly proto najdete nejen na totemech, ale i v jejich obydlích, na špercích a oděvech.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty