Nenechte si ukrást svou ženskost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Moderní svět klade na ženu vysoké nároky. Díky docílení rovnoprávnosti jsme přinuceni přebírat za muže i to, co nechceme a přitom nevědomky ztrácíme svou ženskost. Jenže pak se divíme, proč máme problém najít nějakého pořádného chlapa. Vztahy krachují z obdobných důvodů anebo se světem potloukáte bez toho, aby o vás vůbec někdo zakopl. Není se však čemu divit, když jste si nechaly ukrást svou ženskost. Právě ta je totiž pro muže stěžejní. Chápejte, muži chtějí ženu a ne chlapa anebo nějakého hermafrodita.

Co je ženskost?

Pozor, nepleťte si pojmy a dojmy. Ženskost není to, co si většina žen myslí, rozhodně není spojena se slabostí, hloupostí anebo naivitou. Byť ženskost nebyla nikdy definována, rozhodně není spojena s make-upem, vysokými podpatky a plotnou. Často je zaměňována za krásu, atraktivitu, sebevědomí a úspěšnost u mužů. Ženskost je především láska, něha, laskavost a ladné pohybování. Je to péče o svou přirozenou krásu, ať už vnější, tak i vnitřní. Ženskost je spojena s kreativitou a nápaditostí, přiznanou slabostí, zranitelností a schopností si říct o pomoc. Je to sdílení a zjevování si starostí i radostí, smutků i nadšení, ztrát a nálezů. Ženskost je však také hrdost, ženská síla, síla daná mateřstvím, síla, která není tvrdá a ničivá, jako ta mužská, ale vytrvalejší a energičtější. Síla, která je nesobecká, nezkrotná, spravedlivá a zachraňující. Je to síla lvice chránící mláďata. Nechce dobývat, chce klid, mír, pohodu, domov a lásku.

 Zapomínáme být ženami

Bohužel tlak dnešní společnosti je ohromný a díky tomu toužíme být věčně mladé, krásné, chytré, perfektní matky s dokonalou rodinou a úspěšnou kariérou. Nemají však díky tomu kousek času na sebe. Neuvědomují si svou přirozenou krásu, ani sexualitu. Potlačují svou skutečnou ženskost, jen aby dosáhly všeho, co je po ni vyžadováno a co se očekává. Potlačují však u toho své skutečné já. Stávají se natolik soběstačnými, že ke svému životu přestávají potřebovat muže a opomíjejí i svou sexualitu. Nejsou však šťastné, ani spokojené. Neví přitom však proč.

 Jak si uchovat svou ženskost

  • Zamyslete se a vyberte si 3 ženy z osobností, které pro vás ztotožňují ženskost.

  • Sepište všechny jejich atributy.

  • Sepište všechno, co se vám s ženskostí vylučuje (hrubost, tvrdost, říhání, sprosté mluvení apod.).

  • Co je podle vás krása, tvrdost atd.

  • Důležité je, abyste se naučily být alespoň trochu sobecké Opravdu není nic špatného, když budete myslet na sebe. Nejste zlé, ani nevychované. Ženskost vyžaduje nějaké to úsilí i čas věnovaný sobě.

  • Nenechte se strhnout módními trendy, ale nezapomeňte, že jsme to, co nosíme. Psychika člověka velmi úzce souvisí s oblékáním, ať už si to chceme připustit, nebo ne.Také velmi jasně dává okolí najevo, co cítíme. Jen si také všimněte, že když si na sebe vezmete pěkné šaty, chováte se zcela přirozeně jinak, než když jste v roztrhaných teplácích. To, jak se oblékáme se promítá do našeho prožívání, cítění, chování a projevu. (A teď se schválně zamyslete, co nejraději a nejméně ráda nosíte?Jak se v daném oblečení cítíte? Proč a kdy ho nosíte:)

  • Milujte své tělo i jeho nedokonalosti. Nejde to: Napište na papír, všechny části těla, které nemáte ráda a proč, a pak všechny části, které máte ráda a proč, a pak zalovte v paměti anebo se zeptejte svého okolí, co se jim na vás líbí nejvíce. Zeptejte se klidně i kolemjdoucích. A pak si to dejte dohromady. Jmenoval někdo i tu část, těla, kterou nesnášíte?

  • Milujte sebe

  • Nebojte se být ženou, neznamená to být barbie, blbou blondýnou, lehkou ženou anebo fiflenou.

Jitrocel kopinatý patří k frekventovaným českým rostlinám, jež můžete nalézt zcela běžně na polních a lučních cestách a v příkopech. Jitrocel obvykle dorůstá do velikosti 7-30 centimetrů. Jde o typicky evropskou rostlinu, která se však postupně rozšířila do celého světa. Známá byla i ve staré Číně. První zmínka o jitroceli pochází až z 11. století, kde je o ní psáno jako o “matce rostlin”.

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Telepatie představuje přenos informací prostřednictvím mimosmyslových schopností. Přenosu myšlenek na dálku se věnuje experimentální psychologie, parapsychologie a psychotronika. Dorozumívání beze slov zcela běžně užívají zvířata, mají to v genech, jen my na to nějak zapomněli. To však neznamená, že bychom to neuměli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Na světě se nachází spousta tajemných a záhadných míst, které berou dech. Mnohé z nich i děsí. Je přitom úplně jedno, jestli věříte na duchy, v bohy anebo ne, když se zde ocitnete, i vy pocítíte, že se nacházíte v místě se zvláštní energií, která ve vás vyvolává nevysvětlitelné pocity.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti