Nenechte si ukrást svou ženskost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Moderní svět klade na ženu vysoké nároky. Díky docílení rovnoprávnosti jsme přinuceni přebírat za muže i to, co nechceme a přitom nevědomky ztrácíme svou ženskost. Jenže pak se divíme, proč máme problém najít nějakého pořádného chlapa. Vztahy krachují z obdobných důvodů anebo se světem potloukáte bez toho, aby o vás vůbec někdo zakopl. Není se však čemu divit, když jste si nechaly ukrást svou ženskost. Právě ta je totiž pro muže stěžejní. Chápejte, muži chtějí ženu a ne chlapa anebo nějakého hermafrodita.

Co je ženskost?

Pozor, nepleťte si pojmy a dojmy. Ženskost není to, co si většina žen myslí, rozhodně není spojena se slabostí, hloupostí anebo naivitou. Byť ženskost nebyla nikdy definována, rozhodně není spojena s make-upem, vysokými podpatky a plotnou. Často je zaměňována za krásu, atraktivitu, sebevědomí a úspěšnost u mužů. Ženskost je především láska, něha, laskavost a ladné pohybování. Je to péče o svou přirozenou krásu, ať už vnější, tak i vnitřní. Ženskost je spojena s kreativitou a nápaditostí, přiznanou slabostí, zranitelností a schopností si říct o pomoc. Je to sdílení a zjevování si starostí i radostí, smutků i nadšení, ztrát a nálezů. Ženskost je však také hrdost, ženská síla, síla daná mateřstvím, síla, která není tvrdá a ničivá, jako ta mužská, ale vytrvalejší a energičtější. Síla, která je nesobecká, nezkrotná, spravedlivá a zachraňující. Je to síla lvice chránící mláďata. Nechce dobývat, chce klid, mír, pohodu, domov a lásku.

 Zapomínáme být ženami

Bohužel tlak dnešní společnosti je ohromný a díky tomu toužíme být věčně mladé, krásné, chytré, perfektní matky s dokonalou rodinou a úspěšnou kariérou. Nemají však díky tomu kousek času na sebe. Neuvědomují si svou přirozenou krásu, ani sexualitu. Potlačují svou skutečnou ženskost, jen aby dosáhly všeho, co je po ni vyžadováno a co se očekává. Potlačují však u toho své skutečné já. Stávají se natolik soběstačnými, že ke svému životu přestávají potřebovat muže a opomíjejí i svou sexualitu. Nejsou však šťastné, ani spokojené. Neví přitom však proč.

 Jak si uchovat svou ženskost

  • Zamyslete se a vyberte si 3 ženy z osobností, které pro vás ztotožňují ženskost.

  • Sepište všechny jejich atributy.

  • Sepište všechno, co se vám s ženskostí vylučuje (hrubost, tvrdost, říhání, sprosté mluvení apod.).

  • Co je podle vás krása, tvrdost atd.

  • Důležité je, abyste se naučily být alespoň trochu sobecké Opravdu není nic špatného, když budete myslet na sebe. Nejste zlé, ani nevychované. Ženskost vyžaduje nějaké to úsilí i čas věnovaný sobě.

  • Nenechte se strhnout módními trendy, ale nezapomeňte, že jsme to, co nosíme. Psychika člověka velmi úzce souvisí s oblékáním, ať už si to chceme připustit, nebo ne.Také velmi jasně dává okolí najevo, co cítíme. Jen si také všimněte, že když si na sebe vezmete pěkné šaty, chováte se zcela přirozeně jinak, než když jste v roztrhaných teplácích. To, jak se oblékáme se promítá do našeho prožívání, cítění, chování a projevu. (A teď se schválně zamyslete, co nejraději a nejméně ráda nosíte?Jak se v daném oblečení cítíte? Proč a kdy ho nosíte:)

  • Milujte své tělo i jeho nedokonalosti. Nejde to: Napište na papír, všechny části těla, které nemáte ráda a proč, a pak všechny části, které máte ráda a proč, a pak zalovte v paměti anebo se zeptejte svého okolí, co se jim na vás líbí nejvíce. Zeptejte se klidně i kolemjdoucích. A pak si to dejte dohromady. Jmenoval někdo i tu část, těla, kterou nesnášíte?

  • Milujte sebe

  • Nebojte se být ženou, neznamená to být barbie, blbou blondýnou, lehkou ženou anebo fiflenou.

Důležitou součást magie tvoří amulety, které mají svou mocnou silou, magickou energií, ochránit svého majitele před pohromami a zlými vlivy. A kromě toho dokáže i spoustu špatného od nositele odvrátit.

Lapače snů jsou v posledních letech znovu objeveným hitem. Vděčíme za něj Indiánům, pro něž to je jeden z magických symbolů, zdrojů základní energie.

Pověry jsou úzce spjaty s nepochopením s některými složitostmi života. Pověry přináší řešení tam, kde neznáme odpověď. Známe pověry vysvětlující, zasahující, ochranné i věštící. Velká většina pověr je úzce spjata s nějakou etnickou, geografickou nebo kulturní oblastí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Dálný východ, jak se oblasti Číny a obecně i přilehlých států nazývá, má své vlastní tradice, způsob života, myšlení, ale i léčení či výchovy. Možná pro nás až moc velké rozdíly, každopádně jde o zemi, která má své zaběhlé zvyky a díky níž se k nám dostalo do Evropy mnoho skvělých vynálezů. Jenže nejen to, Čína má například i svůj vlastní horoskop, a to podle roku narození. V čínském horoskopu se střídá celkem dvanáct znamení, které se však liší podle roku, ve kterém se daná osoba narodila. Těch dvanáct roků se také pořád střídá.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti