Zelená káva

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Novým hitem ze světa alternativních prostředků je zelená káva, zázračný to prostředek na hubnutí. To jako vážně? Nebo je to všechno podvod. Ono totiž aby bylo jasno, zázraky se nedějí. Jaký účinek má zelená káva na metabolismus?

Co je to zelená káva

Zelená káva nevzniká žádnou speciální úpravou, nejde ani o speciální druh. Jde o zcela normální zrna kávy typu arabica, jež však neprošla pražením. Její chuť je oproti klasické kávě mnohem kyselejší a nemá také klasickou hořkost kávy. Na rozdíl od té pražené rovněž nemá tak silné aroma. Díky tomu, že káva neprošla vysokou teplotou, nepřijde o některé prospěšné složky, které by se pražením odstranily. Jde především o vyšší podíl kyseliny chlorogenové. Látka působí na pokles cukru v krvi. Zelená káva pozitivně působí také na žlučník, eliminuje celulitidu, ve spojitosti s černou kávou, zeleným čajem, ananasem a chromem. Jde o módní hit, stejně jako byly jeho předchůdci. Všechny jsou efektivní a dokážou mírně popohnat náš shnilý metabolismus, ale není možné od nich čekat zázraky.

 Víte, co stojí za slávou zelené kávy?

Víte, že zrodem věhlasu zelené kávy je pouhých 16 osob, kteří ji zkoušeli? Všichni zhubli, ale všichni také změnili i stravovací a pohybové návyky. Nemluví se však o tom, že zelená káva může mít i negativní účinky. Studie totiž odhalila to, že způsobuje vyšší odolnost těla vůči inzulinu a přispívá ke ztučnění jater i ke zvýšení krevního tlaku.

 Jedná se tedy o podvod?

Vlastně ani ne, protože zelená káva skutečně podporuje hubnutí. Káva obsahuje stimulační látky, které snižují chuť k jídlu, tu však snižuje i káva klasicky připravená. Jistě také působí i jako antioxidant a pozitivně působí na zlepšení činnosti mozku.

Zabývání se kouzly a obecně i magií má několik specifik, protože neexistuje jen jedna jediná magie, ale dělí se hned na několik druhů. Zajímavé je i samotné rozdělení, protože mimo to, že obecně magie pracuje s mnoha živly i předměty, myšlenkami, dělí se v základě na pět základních magií, kterými je se možno zabývat a ovládat je. Je pravdou, že většina čarodějů a čarodějek, soustředí své síly na jednu vybranou, postupem času ale mohou přejít na jiné, což se často děje s přechodem od bílé, základní magie k černé, té, se kterou je neradno si zahrávat. Je to cesta rovnou do pekel.

Jasnovidectví je velmi obtížné blíže definovat. Všeobecně bychom ji mohli popsat, jako schopnost mimosmyslového vnímání, našeho podvědomí, které nám umožňuje nahlížet do blízké, ale i vzdálené budoucnosti. Jasnovidectví patří k těm nejstarším věšteckým technikám na světě.

Lapače snů jsou v posledních letech znovu objeveným hitem. Vděčíme za něj Indiánům, pro něž to je jeden z magických symbolů, zdrojů základní energie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Telepatie představuje přenos informací prostřednictvím mimosmyslových schopností. Přenosu myšlenek na dálku se věnuje experimentální psychologie, parapsychologie a psychotronika. Dorozumívání beze slov zcela běžně užívají zvířata, mají to v genech, jen my na to nějak zapomněli. To však neznamená, že bychom to neuměli.