Zelená káva

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Novým hitem ze světa alternativních prostředků je zelená káva, zázračný to prostředek na hubnutí. To jako vážně? Nebo je to všechno podvod. Ono totiž aby bylo jasno, zázraky se nedějí. Jaký účinek má zelená káva na metabolismus?

Co je to zelená káva

Zelená káva nevzniká žádnou speciální úpravou, nejde ani o speciální druh. Jde o zcela normální zrna kávy typu arabica, jež však neprošla pražením. Její chuť je oproti klasické kávě mnohem kyselejší a nemá také klasickou hořkost kávy. Na rozdíl od té pražené rovněž nemá tak silné aroma. Díky tomu, že káva neprošla vysokou teplotou, nepřijde o některé prospěšné složky, které by se pražením odstranily. Jde především o vyšší podíl kyseliny chlorogenové. Látka působí na pokles cukru v krvi. Zelená káva pozitivně působí také na žlučník, eliminuje celulitidu, ve spojitosti s černou kávou, zeleným čajem, ananasem a chromem. Jde o módní hit, stejně jako byly jeho předchůdci. Všechny jsou efektivní a dokážou mírně popohnat náš shnilý metabolismus, ale není možné od nich čekat zázraky.

 Víte, co stojí za slávou zelené kávy?

Víte, že zrodem věhlasu zelené kávy je pouhých 16 osob, kteří ji zkoušeli? Všichni zhubli, ale všichni také změnili i stravovací a pohybové návyky. Nemluví se však o tom, že zelená káva může mít i negativní účinky. Studie totiž odhalila to, že způsobuje vyšší odolnost těla vůči inzulinu a přispívá ke ztučnění jater i ke zvýšení krevního tlaku.

 Jedná se tedy o podvod?

Vlastně ani ne, protože zelená káva skutečně podporuje hubnutí. Káva obsahuje stimulační látky, které snižují chuť k jídlu, tu však snižuje i káva klasicky připravená. Jistě také působí i jako antioxidant a pozitivně působí na zlepšení činnosti mozku.

Kreslení pravou hemisférou je pro mnohé velký zázrak, který si neumí vysvětlit. Techniku poprvé široké veřejnosti představila Betty Edwards v roce 1979. Jde o velmi efektivní výuku kreslení, která má pomoci kreslit i těm lidem, kteří si mysleli, že kreslit dokáží pouze talentovaní.

Pověry jsou úzce spjaty s nepochopením s některými složitostmi života. Pověry přináší řešení tam, kde neznáme odpověď. Známe pověry vysvětlující, zasahující, ochranné i věštící. Velká většina pověr je úzce spjata s nějakou etnickou, geografickou nebo kulturní oblastí.

Sanmeigaku patří k nejosvědčenějším metodám východního věštění. Slovo “Sanmeigaku” je možno rozdělit na 3 části: San-mei-gaku. San přitom znamená výpočet, mei osud a život a gaku pak studium. Jinými slovy je tedy Sanmeigaku metodou užívanou k výpočtu osudu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Geomatie je další druh věštění, který patřil k těm nejpopulárnějším metodám v Africe a Evropě, a to hlavně v průběhu středověku a renesance. Praktikovali ji lidé všech společenských tříd, a to i přesto, že byla v průběhu označena za magii a zakázána.