Křišťálové děti

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Vedle indigových dětí tu máme i děti křišťálové, které je pro změnu nutné brát jako děti nebes. Křišťálové děti, tedy děti s absolutně čistou aurou, se začaly rodit ve stejném období, jako děti indigové. Jejich úkolem je zlepšit svět. I ony se vyznačují ohromnou empatií, na rozdíl od indigových dětí jsou však také i velice mírné.

Co jsou křišťálové děti?

Po indigových dětech, které se rodily v osmdesátých letech, přišly děti křišťálové. Stejně jako indigové děti mají i křišťálové předem daný životní úkol. V případě křišťálových dětí jde o to, aby přinášely mír a lásku. Jejich největší devízou je jejich úžasná čistá povaha.

Jak poznáte křišťálové dítě?

 • Křišťálové děti mají auru v jemných pastelových odstínech.

 • Křiš´tálové dítě bývá povětšinou tiché, plaché a rezervované.

 • Je to velmi jemný a citlivý člověk.

 • Jde o velmi inteligentního člověka, který své znalosti přijímá velmi rychle.

 • Umí předávat to, co se naučilo.

 • Dokáže se vcítit do druhých.

 • Často mění náladu.

 • Měli byste vědět, že jde o skvělé intuitivní a empatické posluchače i perfektní mediátory.

 • Je velice intuitivní. Mnohdy ví s předstihem, že se něco děje.

 • Je velice morální.

 • Někdy máte dojem, že dokáže číst myšlenky.

 • Je velmi mírumilovný a talentovaný mediátor.

 • Miluje přírodu. Zachraňuje zvířata.

Jak se chovat ke křišťálovému dítěti?

Když si jednotlivé poznávací body shrnete, dojde vám, že jde v mnoha případech i o děti s autistickým spektrem. I proto je zde velmi důležité správné zacházení. Křišťálové děti jsou velice citlivé, a proto potřebují spoustu lásky a pozornosti, povzbuzení v zájmech a rozvoji talentu i to, že brát jejich obavy budete brát vážně.

Tyto děti od vás potřebují velkou podporu a chválu. Nesmíte jim však lhát nebo situaci nějak zlehčovat. Buďte k němu otevření a upřímní, protože jinak můžete ztratit to nejcennější, důvěru. Pokud udělá něco špatně, je třeba s ním mluvit, aby se dalších chyb již vyvaroval.

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Rituály, které se konaly na Hromnice, jsou ve skutečnosti spojeny s mnohem starším keltským svátkem Imbolcem. Všechny konané rituály a zvyky měly lidem zajistit kvalitní úrodu a bezpečí před přírodními vlivy i zlými duchy.

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti