Křišťálové děti

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Vedle indigových dětí tu máme i děti křišťálové, které je pro změnu nutné brát jako děti nebes. Křišťálové děti, tedy děti s absolutně čistou aurou, se začaly rodit ve stejném období, jako děti indigové. Jejich úkolem je zlepšit svět. I ony se vyznačují ohromnou empatií, na rozdíl od indigových dětí jsou však také i velice mírné.

Co jsou křišťálové děti?

Po indigových dětech, které se rodily v osmdesátých letech, přišly děti křišťálové. Stejně jako indigové děti mají i křišťálové předem daný životní úkol. V případě křišťálových dětí jde o to, aby přinášely mír a lásku. Jejich největší devízou je jejich úžasná čistá povaha.

Jak poznáte křišťálové dítě?

 • Křišťálové děti mají auru v jemných pastelových odstínech.

 • Křiš´tálové dítě bývá povětšinou tiché, plaché a rezervované.

 • Je to velmi jemný a citlivý člověk.

 • Jde o velmi inteligentního člověka, který své znalosti přijímá velmi rychle.

 • Umí předávat to, co se naučilo.

 • Dokáže se vcítit do druhých.

 • Často mění náladu.

 • Měli byste vědět, že jde o skvělé intuitivní a empatické posluchače i perfektní mediátory.

 • Je velice intuitivní. Mnohdy ví s předstihem, že se něco děje.

 • Je velice morální.

 • Někdy máte dojem, že dokáže číst myšlenky.

 • Je velmi mírumilovný a talentovaný mediátor.

 • Miluje přírodu. Zachraňuje zvířata.

Jak se chovat ke křišťálovému dítěti?

Když si jednotlivé poznávací body shrnete, dojde vám, že jde v mnoha případech i o děti s autistickým spektrem. I proto je zde velmi důležité správné zacházení. Křišťálové děti jsou velice citlivé, a proto potřebují spoustu lásky a pozornosti, povzbuzení v zájmech a rozvoji talentu i to, že brát jejich obavy budete brát vážně.

Tyto děti od vás potřebují velkou podporu a chválu. Nesmíte jim však lhát nebo situaci nějak zlehčovat. Buďte k němu otevření a upřímní, protože jinak můžete ztratit to nejcennější, důvěru. Pokud udělá něco špatně, je třeba s ním mluvit, aby se dalších chyb již vyvaroval.

I když se řada lidí snaží od peněz oprostit a spousta lidí tvrdí, že mít peníze není důležité, jsou vstupenkou ke svobodě a pomáhají realizovat sny. A jelikož je svoboda považována za základní právo pro život každého jedince na Zemi, tak to asi se skutečnou laxností k financím nebude až tak laxní. Ba co víc, u řady lidí je to přesně naopak. Sní o bohatství.

Společně s druhým a desátým domem se věnuje práci a kariéře. Dále se věnuje vykonávání malých každodenním úkolům. Tedy rutině a návykům. Náleží zde i sklon ke stravovacím návykům. Dále se pak věnuje i fyzickému zdraví. Je spojen s různými zdravotnickými a fyziologickými problémy. Vypovídá o stavu našeho těla energii i vytrvalosti.

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Společnost nám vnutila spoustu tabu. Nesmíme být tlustí, přesněji mít větší konfekční velikost než 36 je nepřípustné. Nesmíme stárnout. Musíme být dokonalí. Ženy musí být vždy dokonale upravené, krásné, nestárnoucí reprezentativní, dokonalými matkami, hospodyňkami i profesionálkami. Tabu je nemoc, bolest a umírání. Pláč představuje něco nepřípustného. Za smutek a slzy by se lidi měli stydět. Vážně? Není to už moc? Není už toto smýšlení poněkud choré?

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy