Křišťálové děti

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Vedle indigových dětí tu máme i děti křišťálové, které je pro změnu nutné brát jako děti nebes. Křišťálové děti, tedy děti s absolutně čistou aurou, se začaly rodit ve stejném období, jako děti indigové. Jejich úkolem je zlepšit svět. I ony se vyznačují ohromnou empatií, na rozdíl od indigových dětí jsou však také i velice mírné.

Co jsou křišťálové děti?

Po indigových dětech, které se rodily v osmdesátých letech, přišly děti křišťálové. Stejně jako indigové děti mají i křišťálové předem daný životní úkol. V případě křišťálových dětí jde o to, aby přinášely mír a lásku. Jejich největší devízou je jejich úžasná čistá povaha.

Jak poznáte křišťálové dítě?

 • Křišťálové děti mají auru v jemných pastelových odstínech.

 • Křiš´tálové dítě bývá povětšinou tiché, plaché a rezervované.

 • Je to velmi jemný a citlivý člověk.

 • Jde o velmi inteligentního člověka, který své znalosti přijímá velmi rychle.

 • Umí předávat to, co se naučilo.

 • Dokáže se vcítit do druhých.

 • Často mění náladu.

 • Měli byste vědět, že jde o skvělé intuitivní a empatické posluchače i perfektní mediátory.

 • Je velice intuitivní. Mnohdy ví s předstihem, že se něco děje.

 • Je velice morální.

 • Někdy máte dojem, že dokáže číst myšlenky.

 • Je velmi mírumilovný a talentovaný mediátor.

 • Miluje přírodu. Zachraňuje zvířata.

Jak se chovat ke křišťálovému dítěti?

Když si jednotlivé poznávací body shrnete, dojde vám, že jde v mnoha případech i o děti s autistickým spektrem. I proto je zde velmi důležité správné zacházení. Křišťálové děti jsou velice citlivé, a proto potřebují spoustu lásky a pozornosti, povzbuzení v zájmech a rozvoji talentu i to, že brát jejich obavy budete brát vážně.

Tyto děti od vás potřebují velkou podporu a chválu. Nesmíte jim však lhát nebo situaci nějak zlehčovat. Buďte k němu otevření a upřímní, protože jinak můžete ztratit to nejcennější, důvěru. Pokud udělá něco špatně, je třeba s ním mluvit, aby se dalších chyb již vyvaroval.

Nepodceňujte výběr jména svého dítěte, je důležitý. Bohužel však jinak, než byste si možná mysleli. Při jeho výběru je proto lépe dbát ani ne tak na módní trendy, ale na to, jakou energii dané jméno má.

Tak a je to tu zas, opět po roce tu máme hádky o Halloween, který většina Evropanů nenávidí skoro stejně mocně, jako Santa Clause. My máme přece dušičky a lampionové průvody! Někdy je zbytečné vysvětlovat, že nejde o nějaký amerikanismus, ale že se k nám obloukem vrací to, co původně od nás před tisícovkami let odešlo…

Důležitou součástí astrologie je planetární konfigurace, která se věnuje popisu vlivu planet a domů. Bývají mezi nimi i významné rozdíly. Vypovídají o funkčních strukturách osobnosti. Ukazují kudy proudí energie. Mají obvykle výjimečné osobnosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty