V sobotu se na nebi objeví československá kometa

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Československá kometa

Československá kometa je to proto, že ji v roce 1948 objevili dva českoslovenští astronomové, po nichž i získala jméno. Vysledovali ji ve své observatoři na skalnatém plese. A jelikož je o několik dní předběhl japonský pozorovatel Minoru Honda, nese rovněž i jeho jméno. nutno dodat, že nejde o jedinou československou kometu, v období mezi lety 1946 až 1959 jich objevily celkem 18. První odhalenou kometou přitom nebyla trpasličí kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková, ale kometa s označením C/1946 K1 (Pajdušáková-Rotbart-Weber).

Kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková

Kometa patří do Jupiterovy rodiny, takže je významně ovlivněna gravitací Jupitera. U nás se tato trpasličí kometa objeví po sedmi letech tuto sobotu. Pouhým okem ji však nespatříte. Na pomoc si budete muset vzít speciální dalekohled. Nejlépe viditelná pak bude v sobotu nad ránem, když bude prolétat blízko Země (ve vzdálenosti 12,4 milionů kilometrů). Naposledy nám byla tak blízko v roce 1983. Okamžik je výjimečný i proto, že i přes skutečnost, že se ke Slunci vrací pravidelně cirka jednou za 5 a čtvrt roku, v tomto století to již nikdy nebude Zemi tak blízko, jak tomu bude zítra.

Vidět tuto kometu nebude vůbec snadné. Nepostačí vám k tomu pouze pořádný dalekohled, ale díky světelnému znečištění v naší zemi jen stěží najdete přirozeně tmavou a ničím nezkreslenou oblohu.

Aktuální situace je z astrologického hlediska zcela výjimečná. Díky polostínovému zatmění a průletu komety nastává doba, která nám přináší štěstí. Tak toho využijte. Nebe je nám nakloněno.

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Existuje celá řada výkladových karet, které vám mohou vyřešit váš problém. Jedny z nich jsou i andělské karty, které jsou mezi lidmi všeobecně oblíbené. Jsou totiž pozitivní a na rozdíl od tarotu nepřináší žádné negativní zprávy.

Feng Shui není dobrou metodou pro harmonické bydlení, ale i pro harmonii těla. Málokdo to ví, ale podle Feng Shui, každá část našeho obydlí anebo pracoviště, nás nějakým způsobem ovlivňuje. Přesněji řečeno, působí na naše zdraví. Pokud vás tedy trápí nějaký zdravotní problém, může problém, zkuste se podívat i po svém domově. Přinášíme vám několik tipů na to, jak léčit své tělo pomocí Feng Shui.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Co jste ještě nevěděli o Feng Shui

Feng Shui je přes 1000 let starým známým po celém světě životním stylem, který k nám dorazil až z daleké Číny. V průběhu věků byla obohacena o filozofii, alternativní terapii a o další prvky, které Feng Shui posunulo také i do kategorie ezoteriky. Jedním z pilířů této nauky je totiž i čínská astrologie. Feng Shui se zabývá vztahem člověka v životním prostoru a čase.