Proč opakujeme své chyby

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Říká se, že se ze svých chyb máme poučit, abychom je příště neopakovali. Kolik z vás však má dojem, že chodí v bludném kruhu a staré chyby se k němu v průběhu života vrací jako dobře hozený bumerang.

Ptáte se, proč právě vám se dějí neustále život šmodrchá, komplikuje a nedaří? Proč pořád máte štěstí na blbce a proč se vám opakovaně komplikují situace v životě? Jak je to možné, že někdo naopak svým životem proplouvá jako ryba bystřinou (hladce a spokojeně)?

Točíme se v bludném kruhu

I když se to zdá neuvěřitelné, základy bludného kruhu si obvykle budujeme ve svém raném životě. Může za to nahromaděná duševní bolest z minulosti, které jsme se ještě nezbavili. Myšlenka, že jsme se ze svých chyb dostatečně poučili je tedy mylná, protože chybu opakujeme a řešíme ji opětně špatně. Ztrácíme nadhled, který by nám dovolil přímý pohled na situaci a na rovinu nám zhodnotil stávající situaci. Své chyby se musíme naučit vidět a přiznat si je. Jde o vlastní chyby, ne o cizí. A bohužel, to ne každý dovede (mnoho ani nechce).

Jak se poučit ze svých chyb?

Negativně se pak na našem chování bezesporu podepisuje naše výchova. Rodiče i jiní nám podsouvají, co je slušné a neslušné, co by se mělo a nemělo atd. Jsme s danou situací nespokojení, ale i přes svou nespokojenost s tím nic neděláme. Zapomínáme na to, co chceme my sami, řídíme se ostatními. Jenže tímto způsobem velmi rychle přijdeme o kontrolu nad svým životem. Sedáte si do kolotoče, z něhož jen stěží dokážete vystoupit.

Pokud se člověk chce poučit a posunout dál, je zapotřebí se na chvíli zastavit, situaci důkladně zanalyzovat, zpracovat bolest, zklamání a dát si prostor k zamyšlení se nad sebou, svými emocemi i tím, proč nám vznikají tyto problémy. Špatným postupem je vytěsňování a ignorace, což vede k neustálému opakování stejných chyb, které se na sebe budou nabalovat stejně, jako sníh na sněhovou kouli.

Jestliže tedy skutečně chcete změnit svůj život, je nutné nastavit si zrcadlo, přestaňte vidět chyby jiných a zaměřte se na sebe. Odhalte nefunkční vzorce a odbourejte je. Víme, nebude to jednoduché a trvat to může i nějakou dobu, ale pouze to je jediná cesta ke spokojenosti.

Filipojakubská noc byla úzce spjata se stavěním májky a rovněž i s líbáním na prvního máje. I proto se obvykle staví 30. dubna nebo 1. května. Jde o ozdobený vysoký kus kmene stromu, jež zdobí proutěný věnec, květiny, listy a záplava stuh. Dodnes se u nás slaví zejména na vesnicích. Májka se však nestaví pouze v České republice, ale i v jiných evropských zemích.

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Mayská civilizace patřila k těm nejvyspělejším a dodnes je lidé po celém světě považuje za obdivuhodnou. Civilizace fungovala na území dnešní Guatemaly, Belize, v severozápadním Hondurasu, v mexických státech Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východě pak ještě ve státu Tabasco. Úspěšně zde existovala mezi lety 2500 let před naším letopočtem až do cca do 17. století.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

I když se nám tomu někdy nedaří uvěřit a mnohdy se ptáme proč, v životě není nic náhoda, všechno se nám děje z nějakého důvodu a v tu správnou chvíli.