Dejte si pozor, i myšlenka může být nebezpečná

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy,

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Odkud se berou myšlenky

Myšlenky vznikají v mozku na základě vnějších podnětů, ale také i za vlivu vnitřního prostředí a zkušeností. Vše, co následně člověk vytvořil, mělo nejprve podobu “pouhé” myšlenky. Naše životy, i svět okolo nás je pak přesně podle našich představ, čili našich myšlenek. Jak o něm myslíme, takový je. Je proto od věci, dávat si pozor, nejen ve volbě slov, ale i svých myšlenek.

Dejte pozor, na co myslíte

Myšlenky totiž mají ohromnou sílu, dokáží budovat, ale také i bořit svět. Zlé myšlenky jsou jako bumerang. Co do světa hodíte, vrátí se zpět. Střezte se proto každé zlé myšlenky. Myšlenka plná nenávisti ve vyhrocených případech může dohnat až k vraždě. A bohužel nemůžeme hovořit o tom, že je to přece jen výjimečné. Dohnat vás mohou i sebevraždě.

Zlé myšlenky jsou nebezpečné

Pozor si však dejte i na zlé myšlenky, které do éteru vyslal někdo jiný. Nebezpečná je byť jedna jediná přijatá zlá myšlenka. Další se pak na vás totiž v jejím důsledku nahrnou. Jedna totiž přitahuje druhou. Nebezpečné je navíc i to, že naše myšlení funguje na principu, co přimejete, to ze sebe také vydáte. Pokud se tedy necháte nakazit zlobou a zlou myšlenkou, nebude trvat dlouho a i vy se stanete služebníky zla. I vy ze svých úst budete vypouštět negativní emoce a slova.

No a to patří především pro nemocné, kteří se chtějí co nejrychleji uzdravit. V prvé řadě se musí oprostit od zlých myšlenek. Protože jsou to mnohdy právě ony, jež brání uzdravení.

Jednoduše vzato, pokud vaše myšlenky budou jen zlé, nikdy nemáte šanci dosáhnout kýženého. Nezasloužíte si to.

Komu by se alespoň jednou nezdála černá můra, byl by nejspíš vyhlášen za světového exota. Noční můry se jednou za čas zdají každému. Radost z nich však rozhodně nemáme. Nejvíce noční můry však trápí děti. Ptáte se proč? Co to vlastně noční můry jsou? A co je s nimi možné udělat? Čtěte dál, máme pro vás odpovědi na všechny tyto otázky.

Symboly nosící štěstí jdou s lidmi snad od vzniku světa. Vždyť už i Eva měla u sebe pro štěstí jetelový čtyřlístek. Ve starověku si pak lidé uchovávali různé zuby a drápy zvířat, protože věřili, že do nich přejde jejich síla. Věříme jim i v 21. století, kdy žijeme ve světě plném techniky a lidé obvykle myslí víc než racionálně.

Na Hromnice o hodinu více. Známá pranostika spojená s u nás poněkud zapomenutým svátkem. Když se vysloví, většina lidí si vzpomene maximálně tak na stejnojmenný film s Andie MacDowell, ale o jaký svátek to vlastně jde anebo proč se to říkalo, to už ví málokdo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Existuje spousta proroctví, které více, či méně ovlivnily svět. K těm nejvýznamnějším patří proroctví svatého Malachiáše, jež je často označováno “Proroctví o posledním papeži”. V reálu toho však Malachiáš předpověděl mnohem víc.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti