Dejte si pozor, i myšlenka může být nebezpečná

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy,

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Odkud se berou myšlenky

Myšlenky vznikají v mozku na základě vnějších podnětů, ale také i za vlivu vnitřního prostředí a zkušeností. Vše, co následně člověk vytvořil, mělo nejprve podobu “pouhé” myšlenky. Naše životy, i svět okolo nás je pak přesně podle našich představ, čili našich myšlenek. Jak o něm myslíme, takový je. Je proto od věci, dávat si pozor, nejen ve volbě slov, ale i svých myšlenek.

Dejte pozor, na co myslíte

Myšlenky totiž mají ohromnou sílu, dokáží budovat, ale také i bořit svět. Zlé myšlenky jsou jako bumerang. Co do světa hodíte, vrátí se zpět. Střezte se proto každé zlé myšlenky. Myšlenka plná nenávisti ve vyhrocených případech může dohnat až k vraždě. A bohužel nemůžeme hovořit o tom, že je to přece jen výjimečné. Dohnat vás mohou i sebevraždě.

Zlé myšlenky jsou nebezpečné

Pozor si však dejte i na zlé myšlenky, které do éteru vyslal někdo jiný. Nebezpečná je byť jedna jediná přijatá zlá myšlenka. Další se pak na vás totiž v jejím důsledku nahrnou. Jedna totiž přitahuje druhou. Nebezpečné je navíc i to, že naše myšlení funguje na principu, co přimejete, to ze sebe také vydáte. Pokud se tedy necháte nakazit zlobou a zlou myšlenkou, nebude trvat dlouho a i vy se stanete služebníky zla. I vy ze svých úst budete vypouštět negativní emoce a slova.

No a to patří především pro nemocné, kteří se chtějí co nejrychleji uzdravit. V prvé řadě se musí oprostit od zlých myšlenek. Protože jsou to mnohdy právě ony, jež brání uzdravení.

Jednoduše vzato, pokud vaše myšlenky budou jen zlé, nikdy nemáte šanci dosáhnout kýženého. Nezasloužíte si to.

Potýkáte se s šéfy a zvažujete, jak jim přijít na kobylku? Někdy je to doopravdy těžké, občas se můžete doslova rozkrájet a stejně se nezavděčíte. Co s tím? Jistě, jistou variantou by byla změna zaměstnavatele, ale než tak učiníte, co kdybyste to zkusili jinak? Napadlo vás podívat se na vašeho šéfa z pohledu horoskopu? Možná vám to napoví, jak si pak takového nadřízeného naklonit.

Vedle Božího oka je známý ještě další orientální symbol, a to ruka Fatimy. Jde o ochranný symbol, a také i symbol štěstí, který je rovněž označován za hamsu nebo také khamsu. Užívá se jako amulet. Nejvíce oblíben a rozšířen je v Severní Africe a na Blízkém východě. Má důležité místo v islámské i židovské víře. A zajímavostí rovněž je, že jej najdete i na státní vlajce Alžírska.

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Důležitou součást magie tvoří amulety, které mají svou mocnou silou, magickou energií, ochránit svého majitele před pohromami a zlými vlivy. A kromě toho dokáže i spoustu špatného od nositele odvrátit.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Iveta - výklad karet