Dejte si pozor, i myšlenka může být nebezpečná

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy,

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Odkud se berou myšlenky

Myšlenky vznikají v mozku na základě vnějších podnětů, ale také i za vlivu vnitřního prostředí a zkušeností. Vše, co následně člověk vytvořil, mělo nejprve podobu “pouhé” myšlenky. Naše životy, i svět okolo nás je pak přesně podle našich představ, čili našich myšlenek. Jak o něm myslíme, takový je. Je proto od věci, dávat si pozor, nejen ve volbě slov, ale i svých myšlenek.

Dejte pozor, na co myslíte

Myšlenky totiž mají ohromnou sílu, dokáží budovat, ale také i bořit svět. Zlé myšlenky jsou jako bumerang. Co do světa hodíte, vrátí se zpět. Střezte se proto každé zlé myšlenky. Myšlenka plná nenávisti ve vyhrocených případech může dohnat až k vraždě. A bohužel nemůžeme hovořit o tom, že je to přece jen výjimečné. Dohnat vás mohou i sebevraždě.

Zlé myšlenky jsou nebezpečné

Pozor si však dejte i na zlé myšlenky, které do éteru vyslal někdo jiný. Nebezpečná je byť jedna jediná přijatá zlá myšlenka. Další se pak na vás totiž v jejím důsledku nahrnou. Jedna totiž přitahuje druhou. Nebezpečné je navíc i to, že naše myšlení funguje na principu, co přimejete, to ze sebe také vydáte. Pokud se tedy necháte nakazit zlobou a zlou myšlenkou, nebude trvat dlouho a i vy se stanete služebníky zla. I vy ze svých úst budete vypouštět negativní emoce a slova.

No a to patří především pro nemocné, kteří se chtějí co nejrychleji uzdravit. V prvé řadě se musí oprostit od zlých myšlenek. Protože jsou to mnohdy právě ony, jež brání uzdravení.

Jednoduše vzato, pokud vaše myšlenky budou jen zlé, nikdy nemáte šanci dosáhnout kýženého. Nezasloužíte si to.

Partnerský horoskop a obecně otázky v oblasti lásky jsou často důvodem, proč se lidé na horoskop obrací a věří, že jim hvězdy přejí. Někdy sice může nastat zklamání, že se současným partnerem jim zrovna není z dlouhodobého hlediska věštěno nic dobrého, na druhou stranu i zde mohou nastat výkyvy. Takže i šance zde existuje, záleží na mnoha okolnostech.

Jasmín je rychle rostoucí keř, liána, která se rychle rozrůstá a obrůstá pergoly, ploty a zdi. Kvete na přelomu jara a léta. Typické pro ni jsou sněhobílé květy, které omamně voní. Jde o magickou rostlinu, která se hojně užívá ke kouzlům a rituálům.

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Věštkyně Lída - andělské karty Věštkyně Lída - andělské karty
Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy