Jak mít sny jaké chcete

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Ve spánkové laboratoři v německém Mannheimu odhalili, že asi 65% snů je nepříjemných a pouze 20% příjemných. To není noc příznivé že? Navíc ty nejhorší sny se zdají tehdy, pokud spíte málo.

 Jak ovlivnit své sny

 Zkuste to s vůněmi

Víte však, že své sny můžete sami ovlivnit? Nevíte jak? Vědci po letech výzkumů došli k závěru, že je nejvíce dokáží ovlivnit vůně. Čich je totiž jediným smyslem, který nikdy nespí. Než tedy ulehnete ke spánku, provoňte si svou ložnici příjemnou vůní. Ty nejpříjemnější navozují lehké květinové vůně. Těžkých omamných vůní se však spíše vyvarujte, protože ty způsobují těžké a divoké sny.

 Dejte se na hudbu

Víte, že příjemné sny s hudebním podkresem mají ponejvíce hudebníci? Chcete mít také takové pěkné sny? Máte dvě možnosti, začít hrát na nějaký hudební nástroj anebo si večer před usnutím pouštět příjemnou klidnou hudbu.

 Vyhýbejte se hororům

V případě, že nechcete mít noční můry, více dbejte na to, na co se večer díváte. Ani děsivé a strašidelné knížky čtené před usnutím, nejsou zrovna tou nejlepší volbou.

 Dejte si pozor na chudokrevnost

Jste chudokrevní? Je vaše anémie založena na nedostatku vitamínu B nebo B6? Možná právě proto se vám zdají poněkud zmatené a divoké sny. Upravte svůj jídelníček, poraďte se se svým lékařem, jak dostat vitamín B do rovnováhy a až se tomu tak stane, zbavíte se i ztřeštěných a nesmyslných snů.

 Večer už zpomalte!

To, jaké se vám zdají sny významně ovlivňuje to, co večer děláte. Pokud tedy chcete mít pěkné sny, místo sportu, práce a počítače večer vypněte a odpočívejte. Velmi prospěšné jsou večerní rituály, které vám pomohou z hlavy dostat všechny stresující myšlenky, uvolní vaše tělo i mysl. Pomoci vám může koupel i pěkná knížka. Dobrou volbou je rovněž i bylinkový čaj.

Jitrocel kopinatý patří k frekventovaným českým rostlinám, jež můžete nalézt zcela běžně na polních a lučních cestách a v příkopech. Jitrocel obvykle dorůstá do velikosti 7-30 centimetrů. Jde o typicky evropskou rostlinu, která se však postupně rozšířila do celého světa. Známá byla i ve staré Číně. První zmínka o jitroceli pochází až z 11. století, kde je o ní psáno jako o “matce rostlin”.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Křemen patří k těm nejstarším materiálům na zemi. Jeho průhledně bílé krystaly již po tisíciletí fascinují lidi po celé zeměkouli. Křemen může mít různou barvu, přičemž každé z nich je přisouzena jiná vlastnost. Díky své jedinečné spirálové krystalické podobě patří k nejléčivějším krystalům a zesilovačům energie vůbec.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mezi zámkem Lemberk a Janovicemi v Podještědí vede cesta, po níž se dostanete k záhadným kamenům, které vyzařují velkou energii.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Lída - andělské karty