Jak mít sny jaké chcete

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Ve spánkové laboratoři v německém Mannheimu odhalili, že asi 65% snů je nepříjemných a pouze 20% příjemných. To není noc příznivé že? Navíc ty nejhorší sny se zdají tehdy, pokud spíte málo.

 Jak ovlivnit své sny

 Zkuste to s vůněmi

Víte však, že své sny můžete sami ovlivnit? Nevíte jak? Vědci po letech výzkumů došli k závěru, že je nejvíce dokáží ovlivnit vůně. Čich je totiž jediným smyslem, který nikdy nespí. Než tedy ulehnete ke spánku, provoňte si svou ložnici příjemnou vůní. Ty nejpříjemnější navozují lehké květinové vůně. Těžkých omamných vůní se však spíše vyvarujte, protože ty způsobují těžké a divoké sny.

 Dejte se na hudbu

Víte, že příjemné sny s hudebním podkresem mají ponejvíce hudebníci? Chcete mít také takové pěkné sny? Máte dvě možnosti, začít hrát na nějaký hudební nástroj anebo si večer před usnutím pouštět příjemnou klidnou hudbu.

 Vyhýbejte se hororům

V případě, že nechcete mít noční můry, více dbejte na to, na co se večer díváte. Ani děsivé a strašidelné knížky čtené před usnutím, nejsou zrovna tou nejlepší volbou.

 Dejte si pozor na chudokrevnost

Jste chudokrevní? Je vaše anémie založena na nedostatku vitamínu B nebo B6? Možná právě proto se vám zdají poněkud zmatené a divoké sny. Upravte svůj jídelníček, poraďte se se svým lékařem, jak dostat vitamín B do rovnováhy a až se tomu tak stane, zbavíte se i ztřeštěných a nesmyslných snů.

 Večer už zpomalte!

To, jaké se vám zdají sny významně ovlivňuje to, co večer děláte. Pokud tedy chcete mít pěkné sny, místo sportu, práce a počítače večer vypněte a odpočívejte. Velmi prospěšné jsou večerní rituály, které vám pomohou z hlavy dostat všechny stresující myšlenky, uvolní vaše tělo i mysl. Pomoci vám může koupel i pěkná knížka. Dobrou volbou je rovněž i bylinkový čaj.

V životě máme jak špatná znamení, tak i ta dobrá. Záleží na nás, zda věříme pověrám a k srdci si bereme to, že pokud se něco jeví jako špatné znamení, pak se tomu vyhneme, anebo naopak bereme talismany a amulety pro ochranu sebe i svého okolí. Pro posílení vlastního dobrého pocitu a tak dále, je jistě dobré mít také ty „opěrné body“ v životě, které pozvednou tělo, mysl i odhodlání. Jaké jsou ty základní dobrá znamení, kterým obecně věří mnoho lidí.

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.

Bez komunikace není vztahu. Dobrá komunikace je základem šťastného a spokojeného vztahu. Jen s ní totiž dokážete zvládnout konfliktní situace a najít konstruktivní řešení. Dobrá komunikace spočívá přitom v tom, že se svým partnerem budete hovořit o svých vlastních myšlenkách a dávat najevo své pocity. Pozor si však dejte na určité zlozvyky, díky nimž to pak mezi vámi nemůže klapat.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.