Jak mít sny jaké chcete

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Ve spánkové laboratoři v německém Mannheimu odhalili, že asi 65% snů je nepříjemných a pouze 20% příjemných. To není noc příznivé že? Navíc ty nejhorší sny se zdají tehdy, pokud spíte málo.

 Jak ovlivnit své sny

 Zkuste to s vůněmi

Víte však, že své sny můžete sami ovlivnit? Nevíte jak? Vědci po letech výzkumů došli k závěru, že je nejvíce dokáží ovlivnit vůně. Čich je totiž jediným smyslem, který nikdy nespí. Než tedy ulehnete ke spánku, provoňte si svou ložnici příjemnou vůní. Ty nejpříjemnější navozují lehké květinové vůně. Těžkých omamných vůní se však spíše vyvarujte, protože ty způsobují těžké a divoké sny.

 Dejte se na hudbu

Víte, že příjemné sny s hudebním podkresem mají ponejvíce hudebníci? Chcete mít také takové pěkné sny? Máte dvě možnosti, začít hrát na nějaký hudební nástroj anebo si večer před usnutím pouštět příjemnou klidnou hudbu.

 Vyhýbejte se hororům

V případě, že nechcete mít noční můry, více dbejte na to, na co se večer díváte. Ani děsivé a strašidelné knížky čtené před usnutím, nejsou zrovna tou nejlepší volbou.

 Dejte si pozor na chudokrevnost

Jste chudokrevní? Je vaše anémie založena na nedostatku vitamínu B nebo B6? Možná právě proto se vám zdají poněkud zmatené a divoké sny. Upravte svůj jídelníček, poraďte se se svým lékařem, jak dostat vitamín B do rovnováhy a až se tomu tak stane, zbavíte se i ztřeštěných a nesmyslných snů.

 Večer už zpomalte!

To, jaké se vám zdají sny významně ovlivňuje to, co večer děláte. Pokud tedy chcete mít pěkné sny, místo sportu, práce a počítače večer vypněte a odpočívejte. Velmi prospěšné jsou večerní rituály, které vám pomohou z hlavy dostat všechny stresující myšlenky, uvolní vaše tělo i mysl. Pomoci vám může koupel i pěkná knížka. Dobrou volbou je rovněž i bylinkový čaj.

Říká se, že boží mlýny melou a na každého jednou dojde, buď teď anebo v příštím životě. Je tomu však doopravdy tak? Má každý čin nějaký následek?

Vůně v našich životech hrají velmi důležitou roli, ovlivňují totiž naši náladu, sebevědomí, vzpomínky, soustředění, zdravotní stav, úspěšnost, i to, s kým se bavíme a s kým chceme mít vztah. Většina z nás má nějakou svou obílbenou vůni, kterou by měl obsahovat i parfém, se samotným výběrem voňavky to však nemusí být vůbec jednoduché. Výběr ovlivňuje momentální nálada, roční období, důvod, kam si jej chceme vzít i náš temperament a v neposlední jeho výběr ovlivňuje i naše znamení, které inklinuje k určitým vůním.

 

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Panenský Týnec patří v České republice k těm nejpozoruhodnějším a nejtajuplnějším lokalitám. Již řadu let přitahuje turisty i z velkých dálek, aby se pokochali jeho krásou a poodhalili roušku jeho tajemství.