Jak mít sny jaké chcete

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Ve spánkové laboratoři v německém Mannheimu odhalili, že asi 65% snů je nepříjemných a pouze 20% příjemných. To není noc příznivé že? Navíc ty nejhorší sny se zdají tehdy, pokud spíte málo.

 Jak ovlivnit své sny

 Zkuste to s vůněmi

Víte však, že své sny můžete sami ovlivnit? Nevíte jak? Vědci po letech výzkumů došli k závěru, že je nejvíce dokáží ovlivnit vůně. Čich je totiž jediným smyslem, který nikdy nespí. Než tedy ulehnete ke spánku, provoňte si svou ložnici příjemnou vůní. Ty nejpříjemnější navozují lehké květinové vůně. Těžkých omamných vůní se však spíše vyvarujte, protože ty způsobují těžké a divoké sny.

 Dejte se na hudbu

Víte, že příjemné sny s hudebním podkresem mají ponejvíce hudebníci? Chcete mít také takové pěkné sny? Máte dvě možnosti, začít hrát na nějaký hudební nástroj anebo si večer před usnutím pouštět příjemnou klidnou hudbu.

 Vyhýbejte se hororům

V případě, že nechcete mít noční můry, více dbejte na to, na co se večer díváte. Ani děsivé a strašidelné knížky čtené před usnutím, nejsou zrovna tou nejlepší volbou.

 Dejte si pozor na chudokrevnost

Jste chudokrevní? Je vaše anémie založena na nedostatku vitamínu B nebo B6? Možná právě proto se vám zdají poněkud zmatené a divoké sny. Upravte svůj jídelníček, poraďte se se svým lékařem, jak dostat vitamín B do rovnováhy a až se tomu tak stane, zbavíte se i ztřeštěných a nesmyslných snů.

 Večer už zpomalte!

To, jaké se vám zdají sny významně ovlivňuje to, co večer děláte. Pokud tedy chcete mít pěkné sny, místo sportu, práce a počítače večer vypněte a odpočívejte. Velmi prospěšné jsou večerní rituály, které vám pomohou z hlavy dostat všechny stresující myšlenky, uvolní vaše tělo i mysl. Pomoci vám může koupel i pěkná knížka. Dobrou volbou je rovněž i bylinkový čaj.

Praha je plná magických, tajemných, strašidelných i děsivých míst, jedním z nejtajemnějších je však bezesporu Faustův dům, ten s číslem 502, který stojí na Karlově náměstí. Opředen je velmi podivnou minulostí a dodnes vzbuzuje posvátnou hrůzu.

Etikoterapie je metodou, která vychází z myšlenky, že nemoci a její příznaky nemohou vzniknout sami od sebe, ale vznikají jako vnější výraz vnitřního nesouladu uvnitř člověka. Nesoustředí se na odstranění příznaků, ale odhalování vnitřních příčin.

Jak změnit svůj život s pomocí pozitivních afirmací

Vše, co jsme, je výsledkem toho, co jsme si mysleli. Naše mysl je všechno, co si myslíme, že se staneme.

Buddha

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Opál je minerál, polodrahokam, který může být bílý, růžový, černý, béžový, modrý, žlutý, hnědý, oranžový, červený, zelený i fialový. A také může být průhledný, mléčný, duhový, ohnivý, skelný i bez ohně. Jde o kámen s jemnými vibracemi, jež probouzí duševní a mystické vize. Napomáhá k objevení a projevení skutečného já. Je to karmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme ven, se nám vrátí a v mnohem větší míře.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy