Jak mít sny jaké chcete

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Ve spánkové laboratoři v německém Mannheimu odhalili, že asi 65% snů je nepříjemných a pouze 20% příjemných. To není noc příznivé že? Navíc ty nejhorší sny se zdají tehdy, pokud spíte málo.

 Jak ovlivnit své sny

 Zkuste to s vůněmi

Víte však, že své sny můžete sami ovlivnit? Nevíte jak? Vědci po letech výzkumů došli k závěru, že je nejvíce dokáží ovlivnit vůně. Čich je totiž jediným smyslem, který nikdy nespí. Než tedy ulehnete ke spánku, provoňte si svou ložnici příjemnou vůní. Ty nejpříjemnější navozují lehké květinové vůně. Těžkých omamných vůní se však spíše vyvarujte, protože ty způsobují těžké a divoké sny.

 Dejte se na hudbu

Víte, že příjemné sny s hudebním podkresem mají ponejvíce hudebníci? Chcete mít také takové pěkné sny? Máte dvě možnosti, začít hrát na nějaký hudební nástroj anebo si večer před usnutím pouštět příjemnou klidnou hudbu.

 Vyhýbejte se hororům

V případě, že nechcete mít noční můry, více dbejte na to, na co se večer díváte. Ani děsivé a strašidelné knížky čtené před usnutím, nejsou zrovna tou nejlepší volbou.

 Dejte si pozor na chudokrevnost

Jste chudokrevní? Je vaše anémie založena na nedostatku vitamínu B nebo B6? Možná právě proto se vám zdají poněkud zmatené a divoké sny. Upravte svůj jídelníček, poraďte se se svým lékařem, jak dostat vitamín B do rovnováhy a až se tomu tak stane, zbavíte se i ztřeštěných a nesmyslných snů.

 Večer už zpomalte!

To, jaké se vám zdají sny významně ovlivňuje to, co večer děláte. Pokud tedy chcete mít pěkné sny, místo sportu, práce a počítače večer vypněte a odpočívejte. Velmi prospěšné jsou večerní rituály, které vám pomohou z hlavy dostat všechny stresující myšlenky, uvolní vaše tělo i mysl. Pomoci vám může koupel i pěkná knížka. Dobrou volbou je rovněž i bylinkový čaj.

Jak změnit svůj život s pomocí pozitivních afirmací

Vše, co jsme, je výsledkem toho, co jsme si mysleli. Naše mysl je všechno, co si myslíme, že se staneme.

Buddha

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Letošní rok je bohatý na celou řadu zajímavých astronomických úkazů. Sotva jsme se dokázali vzpamatovat z magie pondělního super měsíce, přichází nás ohromit i okouzlit každoroční roj meteoritů. Ano, 17. 11. 2016 se na nebi v maximální míře aktivity objeví Leonidy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Autosugesce představuje jedinečnou techniku, která užívá našeho podvědomí k tomu, aby jej pozitivně anebo negativně ovlivnila a změnila jeho vnímání. Autosugesce může probíhat vědomě i nevědomě.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti