Spiritistická deska Ouija

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Spiritistická tabulka je deska s písmeny abecedy, která se užívá v rámci esoterismu ke komunikaci se záhrobím. První zmínky o její existenci přitom pochází z 11. století před naším letopočtem, kdy ji užívali ve starověké Číně. Původně však nesloužila k vyvolávaní duchů, ale k zábavě. Znali ji a užívali ji i staří Egypťané, Řekové a Mongolové.

Co je ouija?

Název Ouija pochází z francouzského oui (ano) a německého ja (což je také ano). Používá se však nejen ke kontaktu s mrtvými, ale i s energiemi, diskarnáty, inkarnáty a také jinými bytostmi posmrtného světa.

 Kdy k nám pronikla?

Boom deska zažila po první a druhé světové válce, kdy se rodiny chtěly střetnout se s vámi blízkými, které ztratily v průběhu války. Zpropagoval ji Elijah Bond, který z ní udělal společenskou hru.

 Ouija oblíbená, ale i obávaná

Katoličtí kněží se jí však báli a nejsou z ní nadšeni dodnes. Podle nich je prý extrémně nebezpečná. Straší tím, že otevřít ji je velmi snadné, ale vedle duší milovaných na svět přivede i démony. Těch se pak člověk těžce zbavuje. Pro rozšiřování tabulky mezi laiky nejsou ani odborníci na okultismus. Je to prý jisté šílenství. Jde o ostře nabitou zbraň, kterou lidé neumí používat. Jsou jí sice fascinováni, ale její užití může velmi špatně dopadnout.

Nezkušeného okultistu démoni dokáží velmi snadno oklamat, připoutají se k jejich tělu a mohou jim pak působit velmi vážné duševní a tělesné obtíže.

 Jak se používá ouija

Princip užívání této desky spočívá ve vyvolání ducha nebohého a kladení otázek, na které je odpověď ano, ne, nevím a sbohem. Součástí desky je ukazovátko, které ukazuje na písmena. Na ukazovátko je nutno položit dva prsty, které se nechají vést silou energie.

Odborníci na okultismus vzatí všem, kteří by chtěli komunikovat s milovanými zesnulými, aby raději na ně mysleli, zapálili za něj svíčku a vzpomínali na pěkné chvíle. Ostatní nechte spát.

V dnešní době žijeme ve stresu a spěchu. Když už se zastavíme, neumíme nerušeně odpočívat. Na očistu těla a duše nemáme jaksi sílu. Očistná koupel nám však nedodá pouze energii, ale dokáže nám očistit i naši auru.

Věštba z tarotových karet je stará metoda předvídání budoucnosti a existuje na evropské půdě minimálně sedmé století, přičemž historie tarotových karet není přesně doložitelná a občas se předcházejí teorie, které původní informaci poněkud upravují.

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Máte za to, že tou nejmystičtější hodinou je půlnoc? Tak to vás nejspíše překvapí, když vám teď řekneme, že tomu tak není. Je to třetí hodina ranní. Jak to?