Magická moc opálu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Opál je minerál, polodrahokam, který může být bílý, růžový, černý, béžový, modrý, žlutý, hnědý, oranžový, červený, zelený i fialový. A také může být průhledný, mléčný, duhový, ohnivý, skelný i bez ohně. Jde o kámen s jemnými vibracemi, jež probouzí duševní a mystické vize. Napomáhá k objevení a projevení skutečného já. Je to karmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme ven, se nám vrátí a v mnohem větší míře.

Proč nosit opál

Opál také můžeme užívat jako ochranný kámen. Užít jej můžete všude tam, kde potřebujete odvahu a kde to není bezpečné. Umožňuje správné pochopení vlastní ceny a pomáhá nám porozumět vlastním možnostem. Přináší do života světlo pro spontánní rozhodování. Podporuje umělecké sklony. Probouzí v lidech přirozenou krásu, násobí úspěch a zlepšuje paměť. Dále příznivě ovlivňuje vyjadřující schopnosti.

V citovém životě byl spojován s láskou a vášní, touhou a erotikou. Jde také o kámen pokušení. Zesiluje a stabilizuje city a uvolňuje zábrany. Někdy však taky energii spíš rozptyluje a jeho majitel pak musí být velmi soustředěný, zvlášť pokud chce odhalit spojitosti s emocemi. Opál dokáže odhalit váš citový vztah v minulých životech a naučí vás zodpovědnosti za to, co cítíte právě teď. Podněcuje k rozvoji pozitivních citů. Vyvolává věrnost, loajalitu a spontánní jednání. Pozor však, posiluje rovněž i přelétavost pokud k ní máte sklony. Užívat je můžete k léčbě svého energetického pole.

 Léčivé účinky opálu

Opál působí preventivně proti jejich vzniku, hojí infekce, zmírňuje horečku, působí blahodárně na zrak, odstraňuje premestruační syndrom, čistí krev a ledviny, léčí nemoci srdce a nervů, posiluje imunitní systém, pozitivně působí na zažívací trakt, léčí deprese a migrény, příznivě působí na činnost mozku a má uzdravující účinky. Pro ten nejlepší účinek jej noste na svém srdci anebo na malíčku.

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Zatímco u nás jde o objevování Ameriky, v Americe terapie úsměvem představuje hrůznou zastaralou psychiatrickou léčbu z třicátých let minulého století.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

S manipulátory se ve svém životě střetne každý a bohužel nejednou. Setkat se s nimi můžete vesměs kdekoli, mezi kamarády, v práci, v rodině, ale i v partnerství. A buďme upřímní, občas manipulujeme všichni. Je přitom jedno, o co nám jde. Cílem manipulace je totiž přesvědčit toho druhého, aby přijal naše argumenty a udělal něco, co by sám o sobě neudělal anebo se nechce udělat. S manipulací je možno vyvolat pocit viny, strach, pochybnosti anebo je možno vytvořit nátlak. Pouze 20% manipulujících si je svého chování vědoma, bohužel drtivá většina o tom nemá ponětí.