Magická moc opálu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Opál je minerál, polodrahokam, který může být bílý, růžový, černý, béžový, modrý, žlutý, hnědý, oranžový, červený, zelený i fialový. A také může být průhledný, mléčný, duhový, ohnivý, skelný i bez ohně. Jde o kámen s jemnými vibracemi, jež probouzí duševní a mystické vize. Napomáhá k objevení a projevení skutečného já. Je to karmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme ven, se nám vrátí a v mnohem větší míře.

Proč nosit opál

Opál také můžeme užívat jako ochranný kámen. Užít jej můžete všude tam, kde potřebujete odvahu a kde to není bezpečné. Umožňuje správné pochopení vlastní ceny a pomáhá nám porozumět vlastním možnostem. Přináší do života světlo pro spontánní rozhodování. Podporuje umělecké sklony. Probouzí v lidech přirozenou krásu, násobí úspěch a zlepšuje paměť. Dále příznivě ovlivňuje vyjadřující schopnosti.

V citovém životě byl spojován s láskou a vášní, touhou a erotikou. Jde také o kámen pokušení. Zesiluje a stabilizuje city a uvolňuje zábrany. Někdy však taky energii spíš rozptyluje a jeho majitel pak musí být velmi soustředěný, zvlášť pokud chce odhalit spojitosti s emocemi. Opál dokáže odhalit váš citový vztah v minulých životech a naučí vás zodpovědnosti za to, co cítíte právě teď. Podněcuje k rozvoji pozitivních citů. Vyvolává věrnost, loajalitu a spontánní jednání. Pozor však, posiluje rovněž i přelétavost pokud k ní máte sklony. Užívat je můžete k léčbě svého energetického pole.

 Léčivé účinky opálu

Opál působí preventivně proti jejich vzniku, hojí infekce, zmírňuje horečku, působí blahodárně na zrak, odstraňuje premestruační syndrom, čistí krev a ledviny, léčí nemoci srdce a nervů, posiluje imunitní systém, pozitivně působí na zažívací trakt, léčí deprese a migrény, příznivě působí na činnost mozku a má uzdravující účinky. Pro ten nejlepší účinek jej noste na svém srdci anebo na malíčku.

Původní obyvatelé nového kontinentu, Nového světa, tedy Indiáni, také věřili, že období času a data narození, mají vliv na osobnost, díky čemuž se projeví vlastnosti jedince a na čem tak dále může stavět, co podporovat v rozvoji a v čem zase předem utlumit přirozenou touhu negativismu. Nicméně oproti klasickému znamení zvěrokruhu podle slunečního znamení, mají Indiáni své vlastní, vlastní horoskop.

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.