Legenda mezi věštkyněmi - Baba Vanga

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Nikdo jí neřekne jinak než Baba Vanga, a to i přes to, že se ve skutečnosti jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova. Tato věštkyně, která se narodila v roce 1911 v Osmanské říši a dožila v roce 1996 v Bulharsku, je v poslední době, díky aktuální evropské situaci, probírána poměrně často.

O Babě Vanze

Tato nevidomá stařena se těšila oblibě u těch nejvyšších stranických představitelů. Ve známost však přišla již během druhé světové války. Během svého života toho předpověděla opravdu mnoho. A nutno říct, že její předpovědi se vyplnily na 85%. Údajně předpověděla pád Sovětského svazu, Stalinovu smrt, smrt princezny Diany, černobylskou katastrofu i teroristický útok v New Yorku. Dále předpověděla i neštěstí s ponorkou Kursk, letecký útok na americká dvojčata a oteplování planety.

Proroctví Baby Vangy

Na rozdíl od věšteb od jiných jasnovidců, její předpovědi nejsou zahaleny tajemstvím. Nejde o nesrozumitelnou změť plnou jinotajů a symbolů, ona své proroctví vždy řekla zcela jasně. Ještě než zemřela, zanechala po sobě vzkaz. Podle jejích slov v roce 2016 započne zkáza celé Evropy, které se radikálně změní. Přijde o své tradiční obyvatele. Do roku 2043 se pak stane muslimská. Nakonec bude situace tak neúnosná, že ji v roce 2066 začnou řešit Američané, užijí k tomu novou zbraň a vše skončí tak, že Evropa bude zcela vyhlazena.

Ne vše se naštěstí vyplnilo

Na druhou stranu je tu pořád ještě i 15% jejich omylů. k nimž patří bezesporu i to, že Obama měl být posledním prezidentem USA. Třetí světová válka se měla rozpoutat již v roce 2010 a měla to být pěkná měla, užity měly být jaderné i chemické zbraně, které způsobí, že v roce 2014 bude mít skoro celý svět rakovinu kůže a jiné kožní choroby. Nutno říct, že se to tak trochu protiřečí s jejími věštbami o imigrantech a Evropě. Takže pořád tu existuje naděje, že ne vše, co Baba Vanga předpověděla, se vyplní.

Víra v magickou moc planet sahá do hluboké minulosti. Již naši předkové věděli, že jejich vliv na Zemi je výrazný. Planety přitom významně ovlivňují nejen úrodu, počasí a zvířata, ale i chování lidí a jejich charakter. Vše závisí na tom, v jaké pozici planety při narození byly postaveny.

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Rádi byste poodhalili roušku své budoucnosti? Chcete znát jasně a stručně odpovědi na otázky položené ve stylu ano, ne? I když vám mnohé věštecké metody tuto možnost odmítne, kyvadlo je tolik oblíbené pro svou jednoduchost a fakt, že vám takto stručně na vaše otázky odpoví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Fialka v našich končinách patří k oblíbeným jarním květinám, jež zdobí mnohý parapet. Víte však, že jde i o čarodějnou květinu, jež je zasvěcená bohyni lásky?