Legenda mezi věštkyněmi - Baba Vanga

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Nikdo jí neřekne jinak než Baba Vanga, a to i přes to, že se ve skutečnosti jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova. Tato věštkyně, která se narodila v roce 1911 v Osmanské říši a dožila v roce 1996 v Bulharsku, je v poslední době, díky aktuální evropské situaci, probírána poměrně často.

O Babě Vanze

Tato nevidomá stařena se těšila oblibě u těch nejvyšších stranických představitelů. Ve známost však přišla již během druhé světové války. Během svého života toho předpověděla opravdu mnoho. A nutno říct, že její předpovědi se vyplnily na 85%. Údajně předpověděla pád Sovětského svazu, Stalinovu smrt, smrt princezny Diany, černobylskou katastrofu i teroristický útok v New Yorku. Dále předpověděla i neštěstí s ponorkou Kursk, letecký útok na americká dvojčata a oteplování planety.

Proroctví Baby Vangy

Na rozdíl od věšteb od jiných jasnovidců, její předpovědi nejsou zahaleny tajemstvím. Nejde o nesrozumitelnou změť plnou jinotajů a symbolů, ona své proroctví vždy řekla zcela jasně. Ještě než zemřela, zanechala po sobě vzkaz. Podle jejích slov v roce 2016 započne zkáza celé Evropy, které se radikálně změní. Přijde o své tradiční obyvatele. Do roku 2043 se pak stane muslimská. Nakonec bude situace tak neúnosná, že ji v roce 2066 začnou řešit Američané, užijí k tomu novou zbraň a vše skončí tak, že Evropa bude zcela vyhlazena.

Ne vše se naštěstí vyplnilo

Na druhou stranu je tu pořád ještě i 15% jejich omylů. k nimž patří bezesporu i to, že Obama měl být posledním prezidentem USA. Třetí světová válka se měla rozpoutat již v roce 2010 a měla to být pěkná měla, užity měly být jaderné i chemické zbraně, které způsobí, že v roce 2014 bude mít skoro celý svět rakovinu kůže a jiné kožní choroby. Nutno říct, že se to tak trochu protiřečí s jejími věštbami o imigrantech a Evropě. Takže pořád tu existuje naděje, že ne vše, co Baba Vanga předpověděla, se vyplní.

Ve skutečnosti je mylné Ogham označovat za keltskou metodu věštění, protože Ogham je ve skutečnosti keltská abeceda, která se k věštění užívá. Systém se velmi podobá věštění runami.

Indiánský drak představuje reliéf ve tvaru šnečí ulity se symbolickou dračí tlamou. Jde o věc, kterou do Evropy přivezl v roce 1935 francouzský inženýr, radioesteziolog I. Turenne od Apačů. Při svém pobytu v krajině se spřátelil s apačským šamanem a později i náčelníkem, který mu povolil obkreslit si obrazec z kamenného stolu, jež byl v tajné jeskyni.

Na sny není nikdy pozdě. Nejsou vázány věkem. Jsou naším motorem, motivací, aby náš život byl spokojenější a šťastnější. Svých snů bychom se proto neměli vzdávat a neměli bychom je odkládat do nenávratna. Protože jen to je ten pravý důvod toho, že se naše sny v nikdy nesplní.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti