Legenda mezi věštkyněmi - Baba Vanga

Článek na téma: Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Nikdo jí neřekne jinak než Baba Vanga, a to i přes to, že se ve skutečnosti jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova. Tato věštkyně, která se narodila v roce 1911 v Osmanské říši a dožila v roce 1996 v Bulharsku, je v poslední době, díky aktuální evropské situaci, probírána poměrně často.

O Babě Vanze

Tato nevidomá stařena se těšila oblibě u těch nejvyšších stranických představitelů. Ve známost však přišla již během druhé světové války. Během svého života toho předpověděla opravdu mnoho. A nutno říct, že její předpovědi se vyplnily na 85%. Údajně předpověděla pád Sovětského svazu, Stalinovu smrt, smrt princezny Diany, černobylskou katastrofu i teroristický útok v New Yorku. Dále předpověděla i neštěstí s ponorkou Kursk, letecký útok na americká dvojčata a oteplování planety.

Proroctví Baby Vangy

Na rozdíl od věšteb od jiných jasnovidců, její předpovědi nejsou zahaleny tajemstvím. Nejde o nesrozumitelnou změť plnou jinotajů a symbolů, ona své proroctví vždy řekla zcela jasně. Ještě než zemřela, zanechala po sobě vzkaz. Podle jejích slov v roce 2016 započne zkáza celé Evropy, které se radikálně změní. Přijde o své tradiční obyvatele. Do roku 2043 se pak stane muslimská. Nakonec bude situace tak neúnosná, že ji v roce 2066 začnou řešit Američané, užijí k tomu novou zbraň a vše skončí tak, že Evropa bude zcela vyhlazena.

Ne vše se naštěstí vyplnilo

Na druhou stranu je tu pořád ještě i 15% jejich omylů. k nimž patří bezesporu i to, že Obama měl být posledním prezidentem USA. Třetí světová válka se měla rozpoutat již v roce 2010 a měla to být pěkná měla, užity měly být jaderné i chemické zbraně, které způsobí, že v roce 2014 bude mít skoro celý svět rakovinu kůže a jiné kožní choroby. Nutno říct, že se to tak trochu protiřečí s jejími věštbami o imigrantech a Evropě. Takže pořád tu existuje naděje, že ne vše, co Baba Vanga předpověděla, se vyplní.

Monthman je děsivá bytost, kterou nechcete nikdy spatřit. Jde o humanoidního hybrida ptáka, který je větší než normální člověk. Rozpětí jeho křídel může přesáhnout 4 metry. Vyznačuje se šedou barvou a rudýma červenýma zářícíma očima. Jde o příšeru, která žije v Západní Virginii u Point Pleasant.

Panenský Týnec patří v České republice k těm nejpozoruhodnějším a nejtajuplnějším lokalitám. Již řadu let přitahuje turisty i z velkých dálek, aby se pokochali jeho krásou a poodhalili roušku jeho tajemství.

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Chiron představuje klíč k pochopení našeho života. Může symbolicky oživit naši cestu vedoucí k naplnění našich osobních cílů. Naplňuje náš osud i osud nás všech jako společnosti. Pro Chirona v Beranu je typické hledání vlastní identity.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty