V čem vynikáte podle hvězd

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

Každé znamení zvěrokruhu něčím vyniká. Jedni jsou skvělí řečníci, jiní perfektní manažeři a další ohromní optimisti. Víte, v čem vyniká zrovna to vaše znamení?

Berani

Zrozenci ve znamení Berana nás umí překvapit svou pevnou vůlí a bojovností, s níž se umí porvat s každým problémem. Obdivuhodné je u nich i to, že pokud to tak cítí, nečiní jim věci ukončit a odejít. Hvězdy jim byly nakloněny a dali jim i sílu na to, aby se po pádu opět zvedli.

Býci

Býci vynikají svou klidnou a vyrovnanou povahou. Jsou to skvělí stratégové, kterým nechybí výdrž a schopnost dotáhnout věci do vytyčeného cíle. I v té nejkritičtější chvíli nepanikaří, jen se plně soustředí na to, jak se z problému dostat. Ocenit u nich musíme i jejich velké srdce, praktičnost, takt a přirozenou inteligenci.

Blíženci

Blíženci vynikají svým pozitivním pohledem na svět. Jsou to ohromní optimisté. Na nic si nestěžují a skvěle se přizpůsobují dané situaci. Rádi a hodně mluví, ale nejsou to žádní mluvkovkové. Jejich komunikační schopnosti jsou úžasné. Nehádejte se s nimi, protože prohrajete, jsou to totiž mistři hádek. Všechny rádi vyslechnou, mají rádi vlastní pohled na situaci a svůj názor za každou cenu neprosazují. Jejich univerzálnost je pro ně nejspíše tím největším darem a mnohdy se díky tomu dostanou až na vrchol.

Raci

Raci oplývají velkou citlivostí, empatií a soucitem. Jsou skvělými vrbami, které dokáží vyslechnout, pochopit i povzbudit. Žádné jiné znamení není lepším kamarádem. Nesnese nespravedlnost, útlak a posměch. Vztahy a rodina jsou pro ně velmi důležité.

Lvi

Lvi jsou ohromní stratégové. Vynikají svou vynalézavostí a dobrým řešením obtížných situací. Slovo “nejde” od nich nikdy neuslyšíte. Lvi mají skvělé organizační schopnosti, jsou podnikaví, spolehliví, velkorysí a rádi dělají svým blízkým radost.

Panny

Panny patří k těm nejspolehlivějším znamením zvěrokruhu. Jsou klidní, rozhodní, ani v krizích nepanikaří. Poradí si i s komplikovanými situacemi. Svůj život mají naplánovaný do toho nejmenšího detailu. Panny vynikají svou praktičností i touhou po vzdělání.

Váhy

Znamení vah vyniká ve své přizpůsobivosti, smyslu pro spravedlnost a přirozené inteligenci. Jejich dalším plusem je i dobrá přizpůsobivost. Nemají problém se seznamovat a propojovat lidi s různými názory. Problémy zdárně vybalancuje a uhladí.

Štíři

Štíři jsou velmi silní tvorové se silnou vůlí a dobrou vytrvalostí.Typická je pro ně i odvaha, houževnatost, schopnost postavit se z padnutí na kolena a jít zas dál. Jsou to ohromní workoholici, pro něž je práce ohromně důležitá.

Střelci

Střelci vynikají svou soběstačností a upřímností. Jsou to veselí a optimističtí lidé, kteří milují svou nezávislost. Rádi cestují a zažívají různá dobrodružství.

Kozorozi

Kozorozi vynikají svou pracovitostí, dobrými organizačními schopnostmi, zodpovědností a spolehlivostí.

Vodnáři

Vodnáři podle hvězd vynikají svým myšlením. To je doopravdy obdivuhodné. Nebojí se budoucnosti, jdou vstříc novým zítřkům. Vodnáři jsou velmi chytří a vynalézaví. Mají hlavu plnou nápadů. Myslí pozitivně, holdují spravedlnosti, toleranci a nezávislosti. Otvírají se novým možnostem. Neúspěch ho nikdy nezlomí. Věří sami sobě.

Ryby

Není lepšího znamení pro sociální sféru než ryby. Jsou velice soucitné. Pomohou, pochopí, věří své intuici. Umí se dobře přizpůsobit. Spoustu věcí neřeší, nechají se nést tam, kde je voda zanese.

Jak rodokmen souvisí s ezoterikou nebo astrologií? Výrazně, protože jej zobrazuje strom života. Legendární symbol, který se vyskytuje po celém světě ve spojení s různými vírami, magií i věštěním. Sestavování rodokmenu je taková tajuplná detektivka, která vás dokáže pohltit, jde však zároveň i o velmi náročnou záležitost.

Termín symbologie skrývá vědu, která se zabývá symboly. Ty jsou specifické pro lidi samotné, kulturu i náboženství. Různé symboly se objeví v různých technologiích a důležitou součástí jsou užívány i v geografii, sociologii, astronomii, astrologii, alchymii i věštectví.

Co jste ještě nevěděli o Feng Shui

Feng Shui je přes 1000 let starým známým po celém světě životním stylem, který k nám dorazil až z daleké Číny. V průběhu věků byla obohacena o filozofii, alternativní terapii a o další prvky, které Feng Shui posunulo také i do kategorie ezoteriky. Jedním z pilířů této nauky je totiž i čínská astrologie. Feng Shui se zabývá vztahem člověka v životním prostoru a čase.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Lída - andělské karty