V čem vynikáte podle hvězd

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

Každé znamení zvěrokruhu něčím vyniká. Jedni jsou skvělí řečníci, jiní perfektní manažeři a další ohromní optimisti. Víte, v čem vyniká zrovna to vaše znamení?

Berani

Zrozenci ve znamení Berana nás umí překvapit svou pevnou vůlí a bojovností, s níž se umí porvat s každým problémem. Obdivuhodné je u nich i to, že pokud to tak cítí, nečiní jim věci ukončit a odejít. Hvězdy jim byly nakloněny a dali jim i sílu na to, aby se po pádu opět zvedli.

Býci

Býci vynikají svou klidnou a vyrovnanou povahou. Jsou to skvělí stratégové, kterým nechybí výdrž a schopnost dotáhnout věci do vytyčeného cíle. I v té nejkritičtější chvíli nepanikaří, jen se plně soustředí na to, jak se z problému dostat. Ocenit u nich musíme i jejich velké srdce, praktičnost, takt a přirozenou inteligenci.

Blíženci

Blíženci vynikají svým pozitivním pohledem na svět. Jsou to ohromní optimisté. Na nic si nestěžují a skvěle se přizpůsobují dané situaci. Rádi a hodně mluví, ale nejsou to žádní mluvkovkové. Jejich komunikační schopnosti jsou úžasné. Nehádejte se s nimi, protože prohrajete, jsou to totiž mistři hádek. Všechny rádi vyslechnou, mají rádi vlastní pohled na situaci a svůj názor za každou cenu neprosazují. Jejich univerzálnost je pro ně nejspíše tím největším darem a mnohdy se díky tomu dostanou až na vrchol.

Raci

Raci oplývají velkou citlivostí, empatií a soucitem. Jsou skvělými vrbami, které dokáží vyslechnout, pochopit i povzbudit. Žádné jiné znamení není lepším kamarádem. Nesnese nespravedlnost, útlak a posměch. Vztahy a rodina jsou pro ně velmi důležité.

Lvi

Lvi jsou ohromní stratégové. Vynikají svou vynalézavostí a dobrým řešením obtížných situací. Slovo “nejde” od nich nikdy neuslyšíte. Lvi mají skvělé organizační schopnosti, jsou podnikaví, spolehliví, velkorysí a rádi dělají svým blízkým radost.

Panny

Panny patří k těm nejspolehlivějším znamením zvěrokruhu. Jsou klidní, rozhodní, ani v krizích nepanikaří. Poradí si i s komplikovanými situacemi. Svůj život mají naplánovaný do toho nejmenšího detailu. Panny vynikají svou praktičností i touhou po vzdělání.

Váhy

Znamení vah vyniká ve své přizpůsobivosti, smyslu pro spravedlnost a přirozené inteligenci. Jejich dalším plusem je i dobrá přizpůsobivost. Nemají problém se seznamovat a propojovat lidi s různými názory. Problémy zdárně vybalancuje a uhladí.

Štíři

Štíři jsou velmi silní tvorové se silnou vůlí a dobrou vytrvalostí.Typická je pro ně i odvaha, houževnatost, schopnost postavit se z padnutí na kolena a jít zas dál. Jsou to ohromní workoholici, pro něž je práce ohromně důležitá.

Střelci

Střelci vynikají svou soběstačností a upřímností. Jsou to veselí a optimističtí lidé, kteří milují svou nezávislost. Rádi cestují a zažívají různá dobrodružství.

Kozorozi

Kozorozi vynikají svou pracovitostí, dobrými organizačními schopnostmi, zodpovědností a spolehlivostí.

Vodnáři

Vodnáři podle hvězd vynikají svým myšlením. To je doopravdy obdivuhodné. Nebojí se budoucnosti, jdou vstříc novým zítřkům. Vodnáři jsou velmi chytří a vynalézaví. Mají hlavu plnou nápadů. Myslí pozitivně, holdují spravedlnosti, toleranci a nezávislosti. Otvírají se novým možnostem. Neúspěch ho nikdy nezlomí. Věří sami sobě.

Ryby

Není lepšího znamení pro sociální sféru než ryby. Jsou velice soucitné. Pomohou, pochopí, věří své intuici. Umí se dobře přizpůsobit. Spoustu věcí neřeší, nechají se nést tam, kde je voda zanese.

Chiron představuje klíč k pochopení našeho života. Může symbolicky oživit naši cestu vedoucí k naplnění našich osobních cílů. Naplňuje náš osud i osud nás všech jako společnosti. Pro Chirona v Beranu je typické hledání vlastní identity.

Indiáni měli vždy velmi blízko k přírodě a lidem přisuzovali vlastnosti zvířat, které podle nich získali při svém narození. Zvířecí symboly proto najdete nejen na totemech, ale i v jejich obydlích, na špercích a oděvech.

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

10. 5. 2017 v 23:42 nastane úplněk ve Štíru, což nás mocně ovlivní. Odhalí naše slabá místa, pomůže nám posunout se dál, někoho ohromí tvrdou realitou a jiný pro změnu zase náhle vystřízliví. Štír jednoduše odhaluje to, co je skryté a ukazuje, kde je jádro pudla. Jde proto o poměrně náročné období, které vyžaduje dostatek vnitřní síly.