Zázračný jitrocel

Článek na téma: Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Jitrocel kopinatý patří k frekventovaným českým rostlinám, jež můžete nalézt zcela běžně na polních a lučních cestách a v příkopech. Jitrocel obvykle dorůstá do velikosti 7-30 centimetrů. Jde o typicky evropskou rostlinu, která se však postupně rozšířila do celého světa. Známá byla i ve staré Číně. První zmínka o jitroceli pochází až z 11. století, kde je o ní psáno jako o “matce rostlin”.

Jitrocel je znám i pod názvem myší ocas anebo také beraní jazýček. K léčbě ho užívali již antičtí lékaři. U nás se zcela běžně vyskytují dva druhy jitrocele: jitrocel kopinatý, s úzkými dlouhými listy a jitrocel větší, s kulatými menšími listy. Oba dva jsou léčivé.

 Účinky jitrocele

K hlavním účinkům jitrocele je možno přiřadit čištění krve, detoxikaci krve, plic a žaludku, léčba bronchitidy, astmatu, zastavuje krvácení, podporuje zhojení špatně se hojících ran, bércových vředů, eliminuje strumu (vole), rozpouští žlučníkové kameny, léčí kašel, působí proti ucpávání žil a tedy i trombóze. Užívání je doporučeno i u nečisté pleti, trávicích problémech, při kožních obtížích, popáleninách i hemeroidech. Vyrábí se z něj louh, odvar anebo sirup. Jitrocel se může užívat zevně i vnitřně, a to jak ve formě čaje, obkladu, výplachu, oplachu anebo také i ve formě masti, sirupu nebo pastilek.

 Čaj

1 vrchovatou lžičku listů jitrocele zalijte ¼ litru vody a nechte krátce vyluhovat. Pokud chcete účinek umocnit, přidejte i stejně vrchovatou lžíci mateřídoušky.

 Obklady

Na obklady je nejlepší užít čerstvou jitrocel, kterou umyjte, osušte a rozdrťte na kaši a přiložte na nemocné místo.

 Mast

Mast je velmi účinná na onemocnění lymfatických uzlin, a to i když jde o zhoubné onemocnění. Mast by však měla být vyrobena nejen z jitrocele, ale i majoránky naložené do olivového oleje alespoň po dobu 10 dnů. Uložena by měla být na teplém místě a po nenasení s čerstvými jitrocelovými listy, byste vše měli ovázat.

Aby milostné bílé čarování bylo efektivní, je zapotřebí zjistit přesnou příčinu rozchodu (byla to nuda, žárlivost, jiný partner, finanční problémy, nespokojenost, potíže v posteli nebo už jste si neměli co říct).

Planeta Merkur je dvojitou planetou, která v sobě spojuje ženský i mužský element. Podle mytologie byl Merkur poslem bohů, sluha, zprostředkovatel. Díky tomu lidé ovlivněni Merkurem mají analytické schopnosti. Zároveň je to i nejmenší planeta ve sluneční soustavě, která je důvodem řady vášnivých debat.

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Poněkud zvláštním úkazem na naší planetě jsou diamanty, nejtvrdší nerosty, které sice dokážou zdobit každou dámu, ale bohužel mají i magickou moc v podobě nositele neštěstí.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Lída - andělské karty