Co vám prozradí orákulum

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Orákulum je známé po stovky let. I když v minulosti měla jinou podobu. V antickém středověku byla za orákula považována místa, kde se věštilo. Šlo tedy o věštírny. Věštkyně v nich věštily za užití různých praktik.

K základním věšteckým metodám orákula přitom patřilo tahání losu, vnuknutí v podobě snů a vizí, o něco později pak i tarot a I-ťing. Věštba v orákulu se zobrazuje v obrazech a symbolech. K nejznámějším věštkyním této doby patří Pýthia nebo Sibyla. Věštění se na černou listinu dostalo až s příchodem křesťanství ve středověku. Na scéně se opět objevily až s počátkem novověku, nejvíce na přelomu 19. a 20. století.

Věštění v Delfách

Delfská věštírna skutečně existovala a dokonce až po dobu 1000 let dávala Řekům cenné rady. V Delfách nevěštila pouze Sybila nebo Pýthia. Věštecké služby zde nabízelo hned několik žen, které žily ve městě pod jeskyní. V jeskyni pracovaly na směny. Každý den se tu vystřídaly dvě věštkyně a ještě existovala i jedna náhradnice, kdyby náhodou jedna z nich nemohla.

Jeskyně byla pro ně významná z prostého důvodu. Z trhlin v zemi tu vychází etylen, který je lehce omamný. Věštkyně tak velmi snadno dostal do rauše. Ty pak byly schopny věštin v záhadném jazyce. Byly to bláboly, které musel do normální řeči překládat kněz. Tito kněží byli ve skutečnosti špičkoví špioni, kteří věděli, kde se co šustlo. Dokázali dobře poradit.

Povětšinou však byly věštby poměrně nejasné a tajemné.

Co odhalí věštby?

Orákula slouží spíše k sebepoznání, než k předpovídání budoucnosti. Mýlíte se, pokud jste si mysleli, že se věnuje proroctvím. Odhaluje vaše možnosti, které jsou vám v dané situaci nabídnuty, ale je zde prostor s tím něco udělat. A tak byste to měli i brát. Je to ten nejlepší nástroj k sebepoznání.

To, co uděláš, se ti vrátí. Základní pravidlo karmy, které funguje a fungovat bude. Kdo v mocnou karmu věří, má vlastně i strach z toho, udělat něco špatně, respektive jedná pokorněji, uvědoměleji a je svědomitější osobou, než ten, kdo na karmu vůbec nevěří.

Kletba pomůže démonickým bytostem vykonat zlo na nějakém člověku. Kletba je seslána černou magií přes proklínajícího, který ji uvalí na někoho jiného. Kletba může mít přitom podobu jednoduchého vyslovení přání. Ta nejsilnější kletba je však umocněna také různými magickými rituály.

Teze, že člověk neumírá, sahá přinejmenším do doby před 3000 lety, kde je toto téma pevně zakotveno v tradicích Indie, Řecka i keltských druidů. Podle tvrzení z té doby na Zemi člověk může prožít i 8 životů.

Zajímavé, že? Věříte na reinkarnaci a rádi byste se dozvěděli, jaké životy jste v minulosti prožili?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

S pentaklem jste se mohli v poslední době setkat u tarotových karet, avšak nejen s nimi je tato pěticípá hvězda nakreslená pěti přímými tahy spojena. Pentakl je totiž jinak řečeno pentagram, prastarý magický a ochranný znak, který je úzce spjat s pozitivní magií.