Jak znamení zvěrokruhu ovlivní to, jaké jste mámy

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Osud,

Mámy jsou prostě mámy. Ať je nám pět nebo padesát, hrají jednu z nejdůležitějších rolí v našich životech. Každá matka je však jiná a dost velký vliv na to mají hvězdy. Chcete vědět zvláštnosti zvěrokruhu, které ovlivňují jednání našich matek?

Berani 21.3. - 19. 4.

Mámy narozené ve znamení Berana jsou velmi ohnivé, zaneprázdněné a velice aktivní. Děti vede k pohybu a aktivně vedenému pohybu. Vede děti k soběstačnosti a nezávislosti. Nejvíc bezva je potom, co jí děti vyrostou a stanou se dospělé. Pak si totiž spolu mohou nejlépe vychutnat všechna dobrodružství.

Býci 20. 4. - 20. 5.

Děti býčích maminek si užívají nakupování a lahodného jídla. Umí řešit životní krize. Nabízí pocit bezpečí, stability a jistoty. Ví o každé vaší sportovní události, hře nebo koncertu.

Blíženci 21. 5. - 20. 6.

I když matky Blíženkyně jsou příliš zaměstnané a zaneprázdněné, zvládnou najednou mluvit do telefonu, číst vám knihu, sledovat přitom televizi,zároveň také ví, co dělají děti. Věnují jim spoustu pozornosti. Je to super zábavná matka a pro hraní si s dětmi si najde vždycky čas. Budete se si s ní rádi hrát celé hodiny. Její doménou jsou deskové hry. Je to perfektní parťák pro ty nejrůznější hry. Máma Blíženkyně je schopna a ochotná pro své děti udělat nemožné. Klidně po letech sedne na kolo, jen aby se projela se svými již dospělými dětmi.

Raci 21. 6. - 22. 7.

Mámy narozené ve znamení Raka jsou mámami z povolání. Obvykle už jako malé chtějí být matkami. Milují mazlení a tulení. Je pro ně velmi důležité udržet své děti v bezpečí a pohodlí. Je to silná ženská. Klidně bude pracovat ve třech zaměstnáních, jen aby svým dětem zajistila vše, co potřebují a po čem sní. Bude vstávat za úsvitu, aby jim připravila jejich oblíbené jídlo. Bojuje se všemi přízraky, které se objeví na obzoru.

Lvi 23. 7. - 22. 8.

Mámy Lvice jsou vždy hrdé na své děti. Vždy musí vypadat skvěle. Hodně utrácí. Děti musí vypadat jako ze žurnálu. Naučí své děti užívat si života. Děti matek “vic rádi vzpomínají na různé oslavy, party, narozeninové události.

Panny 23. 8. - 22. 9.

Mámy Panny na své děti tlačí. Chtějí, aby i ony usilovaly o dokonalost. Chtějí, aby byly dokonalejší než ony. Jsou velmi organizované, přesné, cimprlich, efektivní, a to jak v práci, tak i v domácnosti. Její děti vyrůstají ve světě se zdravou výživou a poctivě vařeným jídlem. Poradí si s jakýmkoliv problémem.

Váhy 23. 9. - 22. 10.

Matky Váhy mají ohromné sociální cítění. Jsou to matky, které milují na maximum. Jsou jako Mary Poppins. Šíří nadšení na své okolí. Pozitivně působí na okolí. Milují organizaci a plánování oslav. Rádi čtou. děti je zbožňují. A to i když se občas stane, že jsou přespříliš zaneprázdněné svým společenským životem a nemají příliš času na své děti. Potom, co však děti vyrostou i tyto společenské akce si vychutnají spolu s mámou.

Štír 23. 10. - 21. 11.

Nejvíce tajemné jsou matky ve znamení Štíra. Často jsou tyto ženy doslova nesnesitelné. Jako dítě brzy zjistíš, že o ní víš jen to, co chceš vidět. Spoustu věcí si nechává pro sebe. Faktem ale také je, že jsou to vášnivě milující matky. Za své děti bojuje o život. Vypustí pro ně duši. Chrání je seč ji síly stačí. Neoklamete ji. Zná všechna tajemství. Prokoukne vás. Takže jí raději nelžete a nic zbytečně nezatajujte.

Střelci 22. 11. - 21. 12.

Střelkyně se nestresuje jestli doma má vygruntováno. Nepovažují to za prioritu. Raději se věnuje dětem. Cestuje s nimi. Objevuje s nimi nepoznané. Má ohromný smysl pro spravedlnost. Své děti povzbuzuje, je jim oporou a snaží se, aby měly otevřenou mysl a teplé srdce.

Kozoroh 22.1. - 19. 1.

Máma ve znamení Kozoroha je přísná, občas podivná, milující tradice. Ví, co je důležité, co má smysl a čemu se má věnovat. Ví, že její potomci mají zapotřebí disciplínu a úspěch. Své dítě neúnavně cepuje a trénuje, dokud nedosáhne zlaté olympijské medaile. Nebere to, že dětství je tu proto, aby se dítě bavilo. Už i dítě musí neustále pracovat, připravovat se do dospělého života.

Vodnáři 20. 1. - 18. 2.

Matky zrozené ve znamení Vodnáře jsou pokrokové. Jsou důvtipné. Technicky smýšlející. Není plachá, není jemná, dokáže rozebrat počítat a dát ho zase zpátky dohromady. Matka Vodnář je přítel, hodně své dítě naučí, dá jim přátele. Není zaměřena na emoce, ale pomůže svým dětem čelit životním potížím. Dá jim pohled z jiné perspektivy.

Ryby 19. 2. - 20. 3.

Mámy Ryby jsou sladké, milé, milosrdné, umělecké mámy. Nějak nejsou vytrvalé. Jsou zasněné panenky. Rády však děti přitulí, objímají, a to i ty cizí. Jsou tvůrčí a tak si s dětmi rády tvoří.

 

Lapače snů jsou v posledních letech znovu objeveným hitem. Vděčíme za něj Indiánům, pro něž to je jeden z magických symbolů, zdrojů základní energie.

Zatímco u nás jde o objevování Ameriky, v Americe terapie úsměvem představuje hrůznou zastaralou psychiatrickou léčbu z třicátých let minulého století.

Spiritistická tabulka je deska s písmeny abecedy, která se užívá v rámci esoterismu ke komunikaci se záhrobím. První zmínky o její existenci přitom pochází z 11. století před naším letopočtem, kdy ji užívali ve starověké Číně. Původně však nesloužila k vyvolávaní duchů, ale k zábavě. Znali ji a užívali ji i staří Egypťané, Řekové a Mongolové.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Iveta - výklad karet