Symbolika sovy

Článek na téma: Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Sovy jsou opředeny tajemstvím. Jde o krásné ptáky, které létají v noci a již od nepaměti se jich lidé báli. Jsou to jedni z nejstarších ptáků. Mnoho kultur je spojuje s temnotou a negativní energií. Jiné pro změnu s moudrostí a proroctvími. Často je spojována i se smrtí.

Sovy jsou nejčastěji viděny a slyšeny v noci, protože jde o noční zvířata. Existují však i denní sovy a sovy, které jsou vzhůru již za soumraku. Když sedí na větvi, má absolutní přehled o dění okolo sebe. Je schopna bez jakéhokoliv pohybu, i bez mrknutí oka, zacílit na zvuk i pohyb v krajině. Umí vyčkávat. Je trpělivá a přesně ví, kdy je ten správný okamžik. Dokáže snadno zaútočit, aniž by kořist vytušila, že jí hrozí smrt. Je to velký mág a čaroděj. Nic před ní neutajíte. Nepotřebuje říct ani slovo, nemá výraz, a přesto víte, co si myslí. e učitelkou moudrosti, léčení i magie. Vybízí nás k větší pozornost a všímavosti všeho, co se děje okolo nás.

 Co se stane, když sova zahouká?

Houkání sovy může být požehnáním, ale také i špatným znamením. Abyste zjistili, zda jde o dobré nebo špatné znamení, je zapotřebí, abyste si všimli, co se stane bezprostředně poté, co ji uslyšíte. Pokud se stane něco dobrého, tak to znamená štěstí, pokud naopak něco negativního, můžete očekávat špatné zprávy nebo nějakou nemoc. Starověké velšské sovy jsou symbolem plodnosti. Pokud houkání sovy uslyšela těhotná žena, měla mít pak snadný porod. Řekové pak přisuzovali sovy bohyni Athéně, bohyni moudrosti a proroctví. Sova byla tedy ptákem proroctví a nutno říct, že nejen u Řeků, ale i v mnoha dalších starodávných kulturách. Starověcí Římané věřili, že její peří vám pomůže zjistit tajemství spící osoby. Starověcí křesťané pak sovy viděli jako symboly zla. Spojovali je s Lilith, čili s Adamovou první neposlušnou manželkou.

Nemusíte ani zcela věřit na duchy, abyste se pokusili přesvědčit o jejich existenci. Duchové jsou v reálu všude kolem nás a je jedno, jestli si to chcete přiznat, nebo ne. Rádi byste věděli, zda jste někdy nebyli v kontaktu s duchem? Prozradí vám to určité společné znaky.

Doba dovolených se blíží a pakliže vás zaujal náš článek o cestování podle znamení, mohlo by vás zajímat i to, jaké turistické destinace jsou pro dané znamení zvěrokruhu ty nejlepší. Třeba vás to inspiruje při výběru té letošní dovolené.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Lída - andělské karty