Symbolika sovy

Článek na téma: Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Sovy jsou opředeny tajemstvím. Jde o krásné ptáky, které létají v noci a již od nepaměti se jich lidé báli. Jsou to jedni z nejstarších ptáků. Mnoho kultur je spojuje s temnotou a negativní energií. Jiné pro změnu s moudrostí a proroctvími. Často je spojována i se smrtí.

Sovy jsou nejčastěji viděny a slyšeny v noci, protože jde o noční zvířata. Existují však i denní sovy a sovy, které jsou vzhůru již za soumraku. Když sedí na větvi, má absolutní přehled o dění okolo sebe. Je schopna bez jakéhokoliv pohybu, i bez mrknutí oka, zacílit na zvuk i pohyb v krajině. Umí vyčkávat. Je trpělivá a přesně ví, kdy je ten správný okamžik. Dokáže snadno zaútočit, aniž by kořist vytušila, že jí hrozí smrt. Je to velký mág a čaroděj. Nic před ní neutajíte. Nepotřebuje říct ani slovo, nemá výraz, a přesto víte, co si myslí. e učitelkou moudrosti, léčení i magie. Vybízí nás k větší pozornost a všímavosti všeho, co se děje okolo nás.

 Co se stane, když sova zahouká?

Houkání sovy může být požehnáním, ale také i špatným znamením. Abyste zjistili, zda jde o dobré nebo špatné znamení, je zapotřebí, abyste si všimli, co se stane bezprostředně poté, co ji uslyšíte. Pokud se stane něco dobrého, tak to znamená štěstí, pokud naopak něco negativního, můžete očekávat špatné zprávy nebo nějakou nemoc. Starověké velšské sovy jsou symbolem plodnosti. Pokud houkání sovy uslyšela těhotná žena, měla mít pak snadný porod. Řekové pak přisuzovali sovy bohyni Athéně, bohyni moudrosti a proroctví. Sova byla tedy ptákem proroctví a nutno říct, že nejen u Řeků, ale i v mnoha dalších starodávných kulturách. Starověcí Římané věřili, že její peří vám pomůže zjistit tajemství spící osoby. Starověcí křesťané pak sovy viděli jako symboly zla. Spojovali je s Lilith, čili s Adamovou první neposlušnou manželkou.

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?

Reiki je velmi oblíbenou a žádanou alternativní metodou přírodního léčení, jež v případě, že je aplikována skutečnými odborníky, je bezpečná a může se kombinovat i s jinou terapií.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Společně s druhým a desátým domem se věnuje práci a kariéře. Dále se věnuje vykonávání malých každodenním úkolům. Tedy rutině a návykům. Náleží zde i sklon ke stravovacím návykům. Dále se pak věnuje i fyzickému zdraví. Je spojen s různými zdravotnickými a fyziologickými problémy. Vypovídá o stavu našeho těla energii i vytrvalosti.