Stručný návod, který vám pomůže plnit si sny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sny nás posouvají dopředu. Potřebujeme je, abychom měli důvod, proč žít. Jejich dosažení nás plní ohromnou eufórií, radostí a štěstím. Působí na naše sebevědomí, a proto je důležité, abyste je nevzdávali, aniž byste se o jejich docílení vůbec pokusili.

Jistě, budete se potýkat s různými překážkami, ale ty nás mají zdokonalit, udělat lepšími a naučí nás, jak svého snu docílit. Je jedno, jestli chcete vylézt na vrchol Sněžky, skočit padákem z letadla anebo napsat knížku, všechny sny jsou reálné, jen se musíte vzchopit a dát se do boje. K tomu, abyste byli úspěšní, vám může pomoci i jistý plán.

Co vám pomůže dosáhnout svých snů?

  • Dosažení snu se vám může zdát příliš těžké a i tak tomu i skutečně může být, pokud si nejste jisti, co vlastně chcete. Zvažte proto, o čem ve skutečnosti sníte.

  • Svůj sen si proto nejprve blíže specifikujte. Nemusíte to mít vymyšlené do detailů, ale měli byste vědět, jestli kupříkladu chcete psát všechny žánry nebo jen knihy, články do novin anebo chcete být úspěšným autorem blogů.

  • Věřte dosažení svého snu. Věřte sami sobě. Prostě věřte, že na to máte.

  • Cesty k dosažení snů mohou být různé a mnohdy jsou i neočekávané. Skutečně víte, co k jeho dosažení budete potřebovat?

  • Vymyslete si strategický plán, který vám pomůže vše vidět konkrétněji. Klidně si vytvořte i seznam o několika bodech. Jednodušší je jít k svému vytouženému cíli po jednotlivých krocích.

  • Nic neodkládejte! S odkladem pak přijdou výmluvy a nakonec vše vzdáte.

  • To nejdůležitěší nakonec. Bavte se a nemyslete na to, že byste svého cíle nemohli dosáhnout. Vybijte si z hlavy chmury a hlášky ve stylu, že se vám nedaří, vám se nemůže poštěstit, vy jste přece ti smolaři, který mají život...za starou bačkoru, netrapte se myšlenkou, že byste mohli být šťastni pouze v tom případě, jestliže dosáhnete svého cíle. Mějte radost z každého zvládnutého kroku.

  • Pokud nejste schopni svůj sen splnit, přehodnoťte ho. I když se to z nějakého důvodu nepovede, neměli byste se kvůli tomu cítit špatně. Pokud jste vyčerpali všechny možnosti, je možné, že budete muset upravit své cíle anebo je zcela změnit a vymyslet nové. Ne všechny sny se mohou vyplnit. Zmírněte svá očekávání a užívejte si svůj život plnými doušky. Nesázejte proto jen na jednoho koně, váš život pak bude spokojenější.

Mars je planetou energie a aktivity. Řídí to, co děláme a ovlivňuje i to, jak to uděláme. Stojí za to, jestli jsme vášniví, jaké jsou naše kariérní cíle, jaké máme umělecké ambice anebo jak se chováme v rodině. Jednoduše, Mars dost významně ovlivňuje náš život.

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

Je to v současnosti takový velký nešvar, zbavovat se své zodpovědnosti a házet ji na jiné. Dobré duše, lidi, kteří nejsou zas až tak pevní v kramflecích, aby ustáli toto nedospělé chování jiných, v jisté míře spojené s citovým vydíráním a manipulováním, často tuto zodpovědnost přeberou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Branišovský les, nebo také Les Bor, je jedním z nejstrašidelnějších míst u nás. Najdete ho u Českých Budějovic u sídliště Máj, nedaleko čtvrti Zavadilka a u obcí Branišov, Mokré a Třebín. Nejstrašidelnějším lesem je proto, že jej provází tajemná minulost, která je protkána podivnými příběhy plných děsu. Dodnes v něm prý můžete slyšet zvláštní zvuky, kroky a potkat zde můžete temný přízrak nebo rudě planoucí oči.

To, že zde věci fungují jinak, než by měly, dokazují i různé fotografie, na nichž jsou zachyceny průhledné siluety.