Tajemná moc růženínu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Růženín je kamenem vhodným především pro býka, raka, pannu, váhu a štíra.

Již od Antiky lidé věřili, že Růženín dokáže přivábit lásku, a proto jej považovali za kámen lásky a srdce. Učí sebelásce, pomáhá překonat psychické bloky, usnadňuje odpouštění, zbavuje zátěže. Růženín je proto ideálním kamenem pro meditaci, dokáže totiž zharmonizovat tělo i mysl. Užívá se v ezoterice i při čarování (kdy jej bílé čarodějky užívají k přivolání lásky). Růženín umístěný v místnosti zabraňuje hádkám, navozuje příjemnou atmosféru, podporuje pěkné sny a spojení s dobrými anděly, zejména s archandělem Rafaelem.

 Léčebné účinky růženínu

Růženín je možno užít k celé řadě zdravotních problémů, jako kupříkladu k léčbě popálenin, puchýřů nebo jizev. Dokáže skvěle vyčistit pleť, redukuje vrásky, regeneruje pleť. Kámen stimuluje funkci srdce. Pomáhá zvládnout anorexii, protože podporuje sebelásku a sebepřijetí. Čistí orgány těla. Podporuje vitalitu pohlavních orgánů a tedy i plodnost. Růženín podporuje činnost ledvin a nadledvin, což je úzce spojeno i se schopností uvolňovat nadbytečné tekutiny a nečistoty. Detoxikuje. Pomáhá při úpalu. Snižuje bolest hlavy. Potlačuje depresi, bolest uší a hrdla. Chrání těhotenství a porod. Pomáhá vám rozpoznat toho pravého partnera. Ti, kteří jej nosí při sobě, ví, že na něj okolí reaguje mnohem příznivěji než jindy. Užívá se i při umírání pro klidný přechod na druhý břeh.

K těm nejpodivnějším místům na světě patří jezero Natron. Jezero Natron najdete v severní Tanzánii, tedy přesněji na hranici s Keňou. Na první pohled působí celkem nevinně, jen kdyby jezero nebylo rudé a nepřinášelo smrt všemu živému.

Pátého února rok vstoupil do roku zemského Vepře. Tohle zvíře patří k těm nejšťastnějším a nejspokojenějším zvířatům zvěrokruhu. Většinu lidí proto v tomto roce čeká štěstí. Je to skvělý rok pro vydělávání i investice.

 

Frenologie je zajímavým to oborem, který se zaměřoval na hlavu člověka. Zkoumal stavbu lebky, velikost a tvar hlavy, protože předpokládali, že právě toto je spojeno s duševními schopnostmi a charakteristickými rysy. Jde o tzv. pseudovědu, kterou však úspěšně převzala neurověda. Nejoblíbenější byla zejména v 19. století a na začátku 20. století.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kult čarodějnictví tu je s námi úctyhodných 25 000 let. Už v době kamenné měli své čarodějky a byly to osoby velmi vážené. To až křesťanství vše postavilo vzhůru nohama. Je to však pochopitelné. Měly ohromnou moc a lidé jim věřili, a to církev, která chtěla vládnout celému světu, nemohla připustit, a proto z nich utvořila toho největšího nepřítele. Byly totiž pro ně velmi nebezpečné.