Tajemná moc růženínu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Růženín je kamenem vhodným především pro býka, raka, pannu, váhu a štíra.

Již od Antiky lidé věřili, že Růženín dokáže přivábit lásku, a proto jej považovali za kámen lásky a srdce. Učí sebelásce, pomáhá překonat psychické bloky, usnadňuje odpouštění, zbavuje zátěže. Růženín je proto ideálním kamenem pro meditaci, dokáže totiž zharmonizovat tělo i mysl. Užívá se v ezoterice i při čarování (kdy jej bílé čarodějky užívají k přivolání lásky). Růženín umístěný v místnosti zabraňuje hádkám, navozuje příjemnou atmosféru, podporuje pěkné sny a spojení s dobrými anděly, zejména s archandělem Rafaelem.

 Léčebné účinky růženínu

Růženín je možno užít k celé řadě zdravotních problémů, jako kupříkladu k léčbě popálenin, puchýřů nebo jizev. Dokáže skvěle vyčistit pleť, redukuje vrásky, regeneruje pleť. Kámen stimuluje funkci srdce. Pomáhá zvládnout anorexii, protože podporuje sebelásku a sebepřijetí. Čistí orgány těla. Podporuje vitalitu pohlavních orgánů a tedy i plodnost. Růženín podporuje činnost ledvin a nadledvin, což je úzce spojeno i se schopností uvolňovat nadbytečné tekutiny a nečistoty. Detoxikuje. Pomáhá při úpalu. Snižuje bolest hlavy. Potlačuje depresi, bolest uší a hrdla. Chrání těhotenství a porod. Pomáhá vám rozpoznat toho pravého partnera. Ti, kteří jej nosí při sobě, ví, že na něj okolí reaguje mnohem příznivěji než jindy. Užívá se i při umírání pro klidný přechod na druhý břeh.

Soudobým velmi častým problémem je život v budoucnosti. Nějak jsme zapomněli žít v současnosti, vše odkládáme na jednou. Sníme, představujeme si, žijeme v naději, že jednou…

..a život nám utíká pod rukama.

Doba dovolených se blíží a pakliže vás zaujal náš článek o cestování podle znamení, mohlo by vás zajímat i to, jaké turistické destinace jsou pro dané znamení zvěrokruhu ty nejlepší. Třeba vás to inspiruje při výběru té letošní dovolené.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Strom má důležitou symbolickou roli v celé řadě kultur. Objevuje se například v kabale, u Máyů, Germánů, skandinávských národů a dokonce i u Keltů. Svou důležitou roli našel i v Bibli. Všude je opředen legendami.