Tajemná moc růženínu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Růženín je kamenem vhodným především pro býka, raka, pannu, váhu a štíra.

Již od Antiky lidé věřili, že Růženín dokáže přivábit lásku, a proto jej považovali za kámen lásky a srdce. Učí sebelásce, pomáhá překonat psychické bloky, usnadňuje odpouštění, zbavuje zátěže. Růženín je proto ideálním kamenem pro meditaci, dokáže totiž zharmonizovat tělo i mysl. Užívá se v ezoterice i při čarování (kdy jej bílé čarodějky užívají k přivolání lásky). Růženín umístěný v místnosti zabraňuje hádkám, navozuje příjemnou atmosféru, podporuje pěkné sny a spojení s dobrými anděly, zejména s archandělem Rafaelem.

 Léčebné účinky růženínu

Růženín je možno užít k celé řadě zdravotních problémů, jako kupříkladu k léčbě popálenin, puchýřů nebo jizev. Dokáže skvěle vyčistit pleť, redukuje vrásky, regeneruje pleť. Kámen stimuluje funkci srdce. Pomáhá zvládnout anorexii, protože podporuje sebelásku a sebepřijetí. Čistí orgány těla. Podporuje vitalitu pohlavních orgánů a tedy i plodnost. Růženín podporuje činnost ledvin a nadledvin, což je úzce spojeno i se schopností uvolňovat nadbytečné tekutiny a nečistoty. Detoxikuje. Pomáhá při úpalu. Snižuje bolest hlavy. Potlačuje depresi, bolest uší a hrdla. Chrání těhotenství a porod. Pomáhá vám rozpoznat toho pravého partnera. Ti, kteří jej nosí při sobě, ví, že na něj okolí reaguje mnohem příznivěji než jindy. Užívá se i při umírání pro klidný přechod na druhý břeh.

Možná jste to nevěděli, ale BaGua (Ba gua chang) je vnitřní energetické umění starší než Tai chi. Vyvinuto totiž bylo již před 4000 lety v taoistických klášterech především pro zdraví a meditaci. V posledních několika stovkách let se stala velmi známým vnitřním bojovým uměním, které je však i velmi efektivním zdravotním prostředkem a meditativním nástrojem.

Orákulum je známé po stovky let. I když v minulosti měla jinou podobu. V antickém středověku byla za orákula považována místa, kde se věštilo. Šlo tedy o věštírny. Věštkyně v nich věštily za užití různých praktik.

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

vstoupíte kamkoliv, bezprostředně vnímáte určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, “jako doma” a jinde cítíte nepříjemné napětí, jistou stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Lída - andělské karty