Tajemná moc růženínu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Růženín je kamenem vhodným především pro býka, raka, pannu, váhu a štíra.

Již od Antiky lidé věřili, že Růženín dokáže přivábit lásku, a proto jej považovali za kámen lásky a srdce. Učí sebelásce, pomáhá překonat psychické bloky, usnadňuje odpouštění, zbavuje zátěže. Růženín je proto ideálním kamenem pro meditaci, dokáže totiž zharmonizovat tělo i mysl. Užívá se v ezoterice i při čarování (kdy jej bílé čarodějky užívají k přivolání lásky). Růženín umístěný v místnosti zabraňuje hádkám, navozuje příjemnou atmosféru, podporuje pěkné sny a spojení s dobrými anděly, zejména s archandělem Rafaelem.

 Léčebné účinky růženínu

Růženín je možno užít k celé řadě zdravotních problémů, jako kupříkladu k léčbě popálenin, puchýřů nebo jizev. Dokáže skvěle vyčistit pleť, redukuje vrásky, regeneruje pleť. Kámen stimuluje funkci srdce. Pomáhá zvládnout anorexii, protože podporuje sebelásku a sebepřijetí. Čistí orgány těla. Podporuje vitalitu pohlavních orgánů a tedy i plodnost. Růženín podporuje činnost ledvin a nadledvin, což je úzce spojeno i se schopností uvolňovat nadbytečné tekutiny a nečistoty. Detoxikuje. Pomáhá při úpalu. Snižuje bolest hlavy. Potlačuje depresi, bolest uší a hrdla. Chrání těhotenství a porod. Pomáhá vám rozpoznat toho pravého partnera. Ti, kteří jej nosí při sobě, ví, že na něj okolí reaguje mnohem příznivěji než jindy. Užívá se i při umírání pro klidný přechod na druhý břeh.

Když si nic nebudete přát, nic se vám, nic se vám nemůže splnit. Každé vaše přání může být splněno, když k němu máme tu správnou mapu. Vision board není jen taková nástěnka snů, funguje to jako magnet, který vaše touhy přitáhne do vašeho života.

Nemusíte ani zcela věřit na duchy, abyste se pokusili přesvědčit o jejich existenci. Duchové jsou v reálu všude kolem nás a je jedno, jestli si to chcete přiznat, nebo ne. Rádi byste věděli, zda jste někdy nebyli v kontaktu s duchem? Prozradí vám to určité společné znaky.

Mocní andělé, kteří při nás stojí ve všem dobrém, ale i zlém a ke kterým se obracíme s nadějí, že zlepší naše osudy k lepšímu, mají také vlastní hierarchii. V základě se dělí na tři hlaví skupiny, v těch se pak objevuje zastoupení andělů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?