Tajemná moc růženínu

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Růženín je kamenem vhodným především pro býka, raka, pannu, váhu a štíra.

Již od Antiky lidé věřili, že Růženín dokáže přivábit lásku, a proto jej považovali za kámen lásky a srdce. Učí sebelásce, pomáhá překonat psychické bloky, usnadňuje odpouštění, zbavuje zátěže. Růženín je proto ideálním kamenem pro meditaci, dokáže totiž zharmonizovat tělo i mysl. Užívá se v ezoterice i při čarování (kdy jej bílé čarodějky užívají k přivolání lásky). Růženín umístěný v místnosti zabraňuje hádkám, navozuje příjemnou atmosféru, podporuje pěkné sny a spojení s dobrými anděly, zejména s archandělem Rafaelem.

 Léčebné účinky růženínu

Růženín je možno užít k celé řadě zdravotních problémů, jako kupříkladu k léčbě popálenin, puchýřů nebo jizev. Dokáže skvěle vyčistit pleť, redukuje vrásky, regeneruje pleť. Kámen stimuluje funkci srdce. Pomáhá zvládnout anorexii, protože podporuje sebelásku a sebepřijetí. Čistí orgány těla. Podporuje vitalitu pohlavních orgánů a tedy i plodnost. Růženín podporuje činnost ledvin a nadledvin, což je úzce spojeno i se schopností uvolňovat nadbytečné tekutiny a nečistoty. Detoxikuje. Pomáhá při úpalu. Snižuje bolest hlavy. Potlačuje depresi, bolest uší a hrdla. Chrání těhotenství a porod. Pomáhá vám rozpoznat toho pravého partnera. Ti, kteří jej nosí při sobě, ví, že na něj okolí reaguje mnohem příznivěji než jindy. Užívá se i při umírání pro klidný přechod na druhý břeh.

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Máte za to, že tou nejmystičtější hodinou je půlnoc? Tak to vás nejspíše překvapí, když vám teď řekneme, že tomu tak není. Je to třetí hodina ranní. Jak to?

Co jste ještě nevěděli o Feng Shui

Feng Shui je přes 1000 let starým známým po celém světě životním stylem, který k nám dorazil až z daleké Číny. V průběhu věků byla obohacena o filozofii, alternativní terapii a o další prvky, které Feng Shui posunulo také i do kategorie ezoteriky. Jedním z pilířů této nauky je totiž i čínská astrologie. Feng Shui se zabývá vztahem člověka v životním prostoru a čase.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Třetí oko je fenoménem, který známe i jako šestý smysl. Pod třetím okem se skrývá i šestá čakra, která úzce souvisí s vůlí, moudrostí, myšlením, vnitřním dialogem, intuicí, vnitřním viděním a psychickou energií. Obvykle je zobrazována v místě mezi obočím. Je to znak naší duševní síly, intuice, telepatie a jasnozřivosti.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti