Indigové děti

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Proč indigové děti?

S pojmem indigové děti přišla ezoterička Nancy Ann Tappe, která tak označila děti s tmavě modrou aurou, které se začaly rodit koncem sedmdesátých let minulého století. Kromě aury se tyto děti vyznačují i určitými rysy a dovednostmi.

Jaké jsou indigové děti?

 • Mají vysoké sebevědomí. Vědí přesně, kdo jsou a co chtějí. Nepochybují o sobě. Mají pocit zvláštnosti a jedinečnosti. Požadují po okolí, aby reagovalo na jejich potřeby.

 • Mají dobrou intuici a silnou empatii, takže kupříkladu poznají, že jim někdo lže. Mají rovněž i dobrou intuici a empatii. Umí se proto dobře vcítit do jiných. Někteří dokonce mají dar jasnovidectví.

 • Jsou velmi kreativní. Děti i dospělí s modrou aurou oplývají velkou vynalézavostí a zajímavými nápady. Jsou velmi umělecky nadaní.

 • Indigové děti jsou velmi inteligentní, dokáží se rychle učit a zdá se, že zcela přirozeně ví věci, o nichž nemohou mít ani potuchu. Chovají se velmi zrale a dospěle, a to i v raném věku.

 • Mají vyšší povědomí. Chápou vzájemné vztahy svým zvláštním způsobem.

 • Zajímají se o filozofii. Kladou spoustu otázek. Používají hodně svou představivost a osvětlující základní věci života. Na život se dívají z nových perspektiv. Mají blízko k duchovnu.

 • Mají problémy s autoritou. Pokud se jim bude zdát něco nesmyslné, jen stěží je přesvědčíte o opaku. Zákazy bez vysvětlení nerespektují. Kolikrát odmítnou dělat různé věci pouze z tvrdohlavosti.

 • Nesnáší pravidla a příkazy. Potřebují flexibilitu. Nevyhovuje jim podřízená pozice. Rituály a zvyky mají rádi.

 • Někdy se mohou zdát až asociální. Jdou svou cestou. Je těžké se jim přizpůsobit. Často mohou být nepochopeni.

 • Neumí se soustředit. Mnoho z nich je rovněž hyperaktivní.

 • Velmi často je trápí alergie.

Jak přistupovat k indigovému dítěti?

Snažte se, aby vaše dítě bylo rozvíjeno v tom, co ho zajímá a pro co má předpoklady. Neklidné a netrpělivé dítě potřebuje fyzickou aktivitu, aby se uvolnilo a odreagovalo. Berte své dítě takové, jaké je. Pozor však, potřebuje nastavit přísná pravidla, která budou striktně dodržována. Pomáhejte vašim jedinečným dětem, aby mohla splnit své poslání.

“Největším jedem života je sebelítost.”
  Vladimír Páral

Občas tomu tak je, jednou jdeme nahoru a jindy zas dolů. Někdy si s námi život umí doopravdy pohrát a někdy je i velmi krutý. Jednou za čas máme všichni nárok propadnout skepsi, nikdy by však tento stav neměl probíhat dlouho.

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Jasmín je rychle rostoucí keř, liána, která se rychle rozrůstá a obrůstá pergoly, ploty a zdi. Kvete na přelomu jara a léta. Typické pro ni jsou sněhobílé květy, které omamně voní. Jde o magickou rostlinu, která se hojně užívá ke kouzlům a rituálům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Potom, co jsme vám představili knihu “Čtyři dohody” od Dona Miguela Ruize, přichází na řadu jeho další dílo, které má i karetní podobu a rovněž i tu u nás zdařile prezentuje již po řadu let Jaroslav Dušek.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti