Indigové děti

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Proč indigové děti?

S pojmem indigové děti přišla ezoterička Nancy Ann Tappe, která tak označila děti s tmavě modrou aurou, které se začaly rodit koncem sedmdesátých let minulého století. Kromě aury se tyto děti vyznačují i určitými rysy a dovednostmi.

Jaké jsou indigové děti?

 • Mají vysoké sebevědomí. Vědí přesně, kdo jsou a co chtějí. Nepochybují o sobě. Mají pocit zvláštnosti a jedinečnosti. Požadují po okolí, aby reagovalo na jejich potřeby.

 • Mají dobrou intuici a silnou empatii, takže kupříkladu poznají, že jim někdo lže. Mají rovněž i dobrou intuici a empatii. Umí se proto dobře vcítit do jiných. Někteří dokonce mají dar jasnovidectví.

 • Jsou velmi kreativní. Děti i dospělí s modrou aurou oplývají velkou vynalézavostí a zajímavými nápady. Jsou velmi umělecky nadaní.

 • Indigové děti jsou velmi inteligentní, dokáží se rychle učit a zdá se, že zcela přirozeně ví věci, o nichž nemohou mít ani potuchu. Chovají se velmi zrale a dospěle, a to i v raném věku.

 • Mají vyšší povědomí. Chápou vzájemné vztahy svým zvláštním způsobem.

 • Zajímají se o filozofii. Kladou spoustu otázek. Používají hodně svou představivost a osvětlující základní věci života. Na život se dívají z nových perspektiv. Mají blízko k duchovnu.

 • Mají problémy s autoritou. Pokud se jim bude zdát něco nesmyslné, jen stěží je přesvědčíte o opaku. Zákazy bez vysvětlení nerespektují. Kolikrát odmítnou dělat různé věci pouze z tvrdohlavosti.

 • Nesnáší pravidla a příkazy. Potřebují flexibilitu. Nevyhovuje jim podřízená pozice. Rituály a zvyky mají rádi.

 • Někdy se mohou zdát až asociální. Jdou svou cestou. Je těžké se jim přizpůsobit. Často mohou být nepochopeni.

 • Neumí se soustředit. Mnoho z nich je rovněž hyperaktivní.

 • Velmi často je trápí alergie.

Jak přistupovat k indigovému dítěti?

Snažte se, aby vaše dítě bylo rozvíjeno v tom, co ho zajímá a pro co má předpoklady. Neklidné a netrpělivé dítě potřebuje fyzickou aktivitu, aby se uvolnilo a odreagovalo. Berte své dítě takové, jaké je. Pozor však, potřebuje nastavit přísná pravidla, která budou striktně dodržována. Pomáhejte vašim jedinečným dětem, aby mohla splnit své poslání.

Víte, že na váš charakter má významný vliv i to, v jakém dnu v tydnu jste se narodili. Staří Římané tomu velmi věřili, a proto jednotlivé dny pojmenovali podle bohů. Ty pak vystihovali charakter narozeného člověka.

Indiánský drak představuje reliéf ve tvaru šnečí ulity se symbolickou dračí tlamou. Jde o věc, kterou do Evropy přivezl v roce 1935 francouzský inženýr, radioesteziolog I. Turenne od Apačů. Při svém pobytu v krajině se spřátelil s apačským šamanem a později i náčelníkem, který mu povolil obkreslit si obrazec z kamenného stolu, jež byl v tajné jeskyni.

Jasnovidectví je velmi obtížné blíže definovat. Všeobecně bychom ji mohli popsat, jako schopnost mimosmyslového vnímání, našeho podvědomí, které nám umožňuje nahlížet do blízké, ale i vzdálené budoucnosti. Jasnovidectví patří k těm nejstarším věšteckým technikám na světě.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mandaly jsou v současnosti velice oblíbené a vyhledávané. Jejich příběh se však píše tisíce let, protože ty první, se objevují již v paleolitu. I když mandala, čili magický kruh, pochází ze sanskrtštiny, samotné mandaly se objevují po celém světě, v různých kulturách i v náboženstvích.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty