Indigové děti

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Proč indigové děti?

S pojmem indigové děti přišla ezoterička Nancy Ann Tappe, která tak označila děti s tmavě modrou aurou, které se začaly rodit koncem sedmdesátých let minulého století. Kromě aury se tyto děti vyznačují i určitými rysy a dovednostmi.

Jaké jsou indigové děti?

 • Mají vysoké sebevědomí. Vědí přesně, kdo jsou a co chtějí. Nepochybují o sobě. Mají pocit zvláštnosti a jedinečnosti. Požadují po okolí, aby reagovalo na jejich potřeby.

 • Mají dobrou intuici a silnou empatii, takže kupříkladu poznají, že jim někdo lže. Mají rovněž i dobrou intuici a empatii. Umí se proto dobře vcítit do jiných. Někteří dokonce mají dar jasnovidectví.

 • Jsou velmi kreativní. Děti i dospělí s modrou aurou oplývají velkou vynalézavostí a zajímavými nápady. Jsou velmi umělecky nadaní.

 • Indigové děti jsou velmi inteligentní, dokáží se rychle učit a zdá se, že zcela přirozeně ví věci, o nichž nemohou mít ani potuchu. Chovají se velmi zrale a dospěle, a to i v raném věku.

 • Mají vyšší povědomí. Chápou vzájemné vztahy svým zvláštním způsobem.

 • Zajímají se o filozofii. Kladou spoustu otázek. Používají hodně svou představivost a osvětlující základní věci života. Na život se dívají z nových perspektiv. Mají blízko k duchovnu.

 • Mají problémy s autoritou. Pokud se jim bude zdát něco nesmyslné, jen stěží je přesvědčíte o opaku. Zákazy bez vysvětlení nerespektují. Kolikrát odmítnou dělat různé věci pouze z tvrdohlavosti.

 • Nesnáší pravidla a příkazy. Potřebují flexibilitu. Nevyhovuje jim podřízená pozice. Rituály a zvyky mají rádi.

 • Někdy se mohou zdát až asociální. Jdou svou cestou. Je těžké se jim přizpůsobit. Často mohou být nepochopeni.

 • Neumí se soustředit. Mnoho z nich je rovněž hyperaktivní.

 • Velmi často je trápí alergie.

Jak přistupovat k indigovému dítěti?

Snažte se, aby vaše dítě bylo rozvíjeno v tom, co ho zajímá a pro co má předpoklady. Neklidné a netrpělivé dítě potřebuje fyzickou aktivitu, aby se uvolnilo a odreagovalo. Berte své dítě takové, jaké je. Pozor však, potřebuje nastavit přísná pravidla, která budou striktně dodržována. Pomáhejte vašim jedinečným dětem, aby mohla splnit své poslání.

Třetí oko je fenoménem, který známe i jako šestý smysl. Pod třetím okem se skrývá i šestá čakra, která úzce souvisí s vůlí, moudrostí, myšlením, vnitřním dialogem, intuicí, vnitřním viděním a psychickou energií. Obvykle je zobrazována v místě mezi obočím. Je to znak naší duševní síly, intuice, telepatie a jasnozřivosti.

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Budoucnost a to, co se stane nás většinou, jako zvídané lidské tvory nesmírně zajímá. Zvláště pak u významných životních kroků, které hodláme udělat. Máme kolikrát smýšlené pocity, jsme nervózní a moc by nás zajímalo, jak to vše vlastně dopadne.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti