Pochopte svou nemoc

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Podle světoznámé léčitelky Louisy L. Hay všechno souvisí se vším. Fyzické nemoci mají souvislost s chováním a přístupem k životu nemocné osoby. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá a my jej bohužel povětšinou nenasloucháme.

Udělejte si čas a poslouchejte svému tělu. Zaběhnuté způsoby myšlení a mluvy vytváří tělesné návyky, držení těla, harmonii nebo disharmonii, která pak vyvolá nemoc.

Zamyslete se proto nad svým živote, myšlením a chováním. Ten, který je spokojen, nic nežádá a nic neočekává, zdobí ho stálý úsměv, je zdráv. Ten, kdo je nespokojen, pořád se po něčem pachtí, zlobí se, vzteká se, neustále jen něco očekává a nebylo by dne, kdyby si nestěžoval, se nejspíše moc dobře cítit nebude. Nebude se ani smát. Je celkem pochopitelné, že se takovým lidem nebude dařit a trpět bude i jeho zdraví.

Duchovní příčiny onemocnění byste neměli brát na lehkou váhu. Většinu z nich si totiž vyrobíme sami vlastním přičiněním, vlastním chováním.

 Jak k nám hovoří naše orgány

Hlava nás reprezentuje. Ukazujeme ji světu. Lidé nás podle ní také poznávají. Máte problémy v této oblasti? Jde obvykle o zásadní problém. Játra vyjadřují názor a pohled na svět, i proto je je propojen s pohybovým aparátem a očima. Žlučník pak představuje naši spokojenost se životem. Srdce je centrum všeho dění. Vyjadřuje osobnost i postoje k životu. Je spojen s citem. Vše negativní se projeví na něm, cévách, žilách a krvi. Tenké střevo je archivářem a vyhodnotitelem věcí a situací, které přichází a odchází. Žaludek nám ukazuje, kolik jsme schopni pojmout informací. Kolik toho jsme schopni strávit. A to až do té doby, než žaludek z toho všeho onemocní. Plíce potřebují být v harmonii. Symbolizují rovnováhu mezi braním a dáváním. Tlusté střevo je spojeno se vším tím, co nemůžete odpustit sobě nebo jiným. Je to místo všech křivd a neodpuštění. Ledviny hovoří o vztahu. Slinivka je vyjádřením lásky přijímané i dané. Slezina uklízí odpad a je zrcadlem naší povahy. Močový měchýř je pak o strachu, který vás naplňuje. Každý další strach jej poškozuje. Pozor, i malé dítě.

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.

Novým hitem ze světa alternativních prostředků je zelená káva, zázračný to prostředek na hubnutí. To jako vážně? Nebo je to všechno podvod. Ono totiž aby bylo jasno, zázraky se nedějí. Jaký účinek má zelená káva na metabolismus?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kreslení pravou hemisférou je pro mnohé velký zázrak, který si neumí vysvětlit. Techniku poprvé široké veřejnosti představila Betty Edwards v roce 1979. Jde o velmi efektivní výuku kreslení, která má pomoci kreslit i těm lidem, kteří si mysleli, že kreslit dokáží pouze talentovaní.