Mýty a pověry o výkladu karet

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Okolo vykládání karet koluje řada pověr a mýtů. Jedním z nich je i to, že dovednost vykládat karty je pouze pro hrstku vyvolených. Není. Vykládání karet je však nutné se naučit. Jde o skvělý nástroj sebepoznání, meditace i tradičnímu výkladu.

  1. Doopravdy k jejich práci nepotřebujete žádné nadpřirozené vlastnosti. Nemusíte být jasnovidec, abyste z karet dokázali vyčíst pravdu. Důležitá je pouze dobrá komunikace se svým podvědomím, poslouchat svou intuici a naučit se číst to, co nám karty říkají.

  2. Karty jsou čertovy obrázky. Ale kde že, vždyť je to přece jen kousek papíru s různými výtvarně a mnohdy i umělecky pojatými motivy. Kolikrát jde o hotové sběratelské kousky. Nedokáží vám sami o sobě nějak ublížit nebo vás uhranout.

  3. Nejde ani o žádnou magii. Vykladači karet nekouzlí, neužívají žádných triků, ale znalostí a speciálních dovedností, které jsou založené na intuici, a psychologii. Faktem je, že pro řadu lidí, kteří své podvědomí a intuici blokují a neposlouchají ji jsou tyto dovednosti něčím nepochopitelným a tajemným, nikoliv však čarodějným.

  4. Karet se smí dotknout pouze jejich majitel. Je však také pravdou, že mnoho kartářů nemá rádo, když lidé sahají na jejich karty. Říkají, že jim lidé narušují jejich energii. Jde však jen o mýtus a je jen na samotném kartáři, co mu vyhovuje.

  5. Výklad karet by měl být poskytován bezplatně. Tak toto je velmi častý omyl, který si myslí mnoho lidí. Jen se však zamyslete, dávali byste zadarmo své dovednosti, které vyžadují tolik učení? Kartáři se účastní řady kurzů, seminářů a nakupují spoustu knih, aby se naučili to, co umí. Výkladu karet se učí po mnoho let. Investují nemalé prostředky do nákupu karet. Napadlo by vás toto říct instalatérovi anebo klavíristovi na koncertě?

  6. A v neposlední řadě, karty mají prý vždy pravdu. Vážně? Karty nám pouze zrcadlí situaci a ukazují, co nás čeká, pokud nezměníme své chování. Kam směřuje naše budoucnost. Jsou schopny ukázat nám možnosti. Ale my se rozhodujeme a je jen na nás, jestli situaci přehodnotíme a změníme anebo necháme plynout tak, jak je.

Jarní rovnodennost je zároveň i dnem začátku astrologického roku i dnem, kdy se vlády ujímá Beran. Den je plný příslibu tepla, přísunu energie a pohybu. V tento den rovněž oficiálně začíná kalendářní jaro. Noc se zkracuje, den se prodlužuje. Začíná nový život.

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Jasnovidectví je velmi obtížné blíže definovat. Všeobecně bychom ji mohli popsat, jako schopnost mimosmyslového vnímání, našeho podvědomí, které nám umožňuje nahlížet do blízké, ale i vzdálené budoucnosti. Jasnovidectví patří k těm nejstarším věšteckým technikám na světě.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mámy jsou prostě mámy. Ať je nám pět nebo padesát, hrají jednu z nejdůležitějších rolí v našich životech. Každá matka je však jiná a dost velký vliv na to mají hvězdy. Chcete vědět zvláštnosti zvěrokruhu, které ovlivňují jednání našich matek?

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy