Mýty a pověry o výkladu karet

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Okolo vykládání karet koluje řada pověr a mýtů. Jedním z nich je i to, že dovednost vykládat karty je pouze pro hrstku vyvolených. Není. Vykládání karet je však nutné se naučit. Jde o skvělý nástroj sebepoznání, meditace i tradičnímu výkladu.

  1. Doopravdy k jejich práci nepotřebujete žádné nadpřirozené vlastnosti. Nemusíte být jasnovidec, abyste z karet dokázali vyčíst pravdu. Důležitá je pouze dobrá komunikace se svým podvědomím, poslouchat svou intuici a naučit se číst to, co nám karty říkají.

  2. Karty jsou čertovy obrázky. Ale kde že, vždyť je to přece jen kousek papíru s různými výtvarně a mnohdy i umělecky pojatými motivy. Kolikrát jde o hotové sběratelské kousky. Nedokáží vám sami o sobě nějak ublížit nebo vás uhranout.

  3. Nejde ani o žádnou magii. Vykladači karet nekouzlí, neužívají žádných triků, ale znalostí a speciálních dovedností, které jsou založené na intuici, a psychologii. Faktem je, že pro řadu lidí, kteří své podvědomí a intuici blokují a neposlouchají ji jsou tyto dovednosti něčím nepochopitelným a tajemným, nikoliv však čarodějným.

  4. Karet se smí dotknout pouze jejich majitel. Je však také pravdou, že mnoho kartářů nemá rádo, když lidé sahají na jejich karty. Říkají, že jim lidé narušují jejich energii. Jde však jen o mýtus a je jen na samotném kartáři, co mu vyhovuje.

  5. Výklad karet by měl být poskytován bezplatně. Tak toto je velmi častý omyl, který si myslí mnoho lidí. Jen se však zamyslete, dávali byste zadarmo své dovednosti, které vyžadují tolik učení? Kartáři se účastní řady kurzů, seminářů a nakupují spoustu knih, aby se naučili to, co umí. Výkladu karet se učí po mnoho let. Investují nemalé prostředky do nákupu karet. Napadlo by vás toto říct instalatérovi anebo klavíristovi na koncertě?

  6. A v neposlední řadě, karty mají prý vždy pravdu. Vážně? Karty nám pouze zrcadlí situaci a ukazují, co nás čeká, pokud nezměníme své chování. Kam směřuje naše budoucnost. Jsou schopny ukázat nám možnosti. Ale my se rozhodujeme a je jen na nás, jestli situaci přehodnotíme a změníme anebo necháme plynout tak, jak je.

Pokud chcete něčeho dosáhnout, nestačí vám pouze o tom snít, přát si to, doufat a mít naději, ale důležité je toužit, a to pořádně a horlivě. Slabé touhy totiž přináší pouze malé výsledky.

Existuje celá řada partnerských vztahů. Některé jsou pozitivní s perspektivou a některé jsou hned odpočátku předurčeni k záhubě. Dnes vám přinášíme definici třech nejzajímavějších typů partnerství, s nimiž se můžete v průběhu života setkat. Jeden je snový vztah, jeden je značka ošidný ideál a jeden je naprosté peklo, jemuž byste se měli obloukem vyhnout.

Víra v magickou moc planet sahá do hluboké minulosti. Již naši předkové věděli, že jejich vliv na Zemi je výrazný. Planety přitom významně ovlivňují nejen úrodu, počasí a zvířata, ale i chování lidí a jejich charakter. Vše závisí na tom, v jaké pozici planety při narození byly postaveny.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Astrologie vám dokáže prozradit mnoho. Kromě povahy a charakteru osoby je to i to, zda dokáže být věrný anebo má zcela přirozený sklon k nevěře. Povědomí o těchto skutečnostech vás mohou ochránit před pozdějším zklamáním. Nutno říct, že tuto skutečnost posléze ověřili i vědci. kterým nakonec nezbylo nic jiného, než souhlasit s astrology.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet