Mýty a pověry o výkladu karet

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Okolo vykládání karet koluje řada pověr a mýtů. Jedním z nich je i to, že dovednost vykládat karty je pouze pro hrstku vyvolených. Není. Vykládání karet je však nutné se naučit. Jde o skvělý nástroj sebepoznání, meditace i tradičnímu výkladu.

  1. Doopravdy k jejich práci nepotřebujete žádné nadpřirozené vlastnosti. Nemusíte být jasnovidec, abyste z karet dokázali vyčíst pravdu. Důležitá je pouze dobrá komunikace se svým podvědomím, poslouchat svou intuici a naučit se číst to, co nám karty říkají.

  2. Karty jsou čertovy obrázky. Ale kde že, vždyť je to přece jen kousek papíru s různými výtvarně a mnohdy i umělecky pojatými motivy. Kolikrát jde o hotové sběratelské kousky. Nedokáží vám sami o sobě nějak ublížit nebo vás uhranout.

  3. Nejde ani o žádnou magii. Vykladači karet nekouzlí, neužívají žádných triků, ale znalostí a speciálních dovedností, které jsou založené na intuici, a psychologii. Faktem je, že pro řadu lidí, kteří své podvědomí a intuici blokují a neposlouchají ji jsou tyto dovednosti něčím nepochopitelným a tajemným, nikoliv však čarodějným.

  4. Karet se smí dotknout pouze jejich majitel. Je však také pravdou, že mnoho kartářů nemá rádo, když lidé sahají na jejich karty. Říkají, že jim lidé narušují jejich energii. Jde však jen o mýtus a je jen na samotném kartáři, co mu vyhovuje.

  5. Výklad karet by měl být poskytován bezplatně. Tak toto je velmi častý omyl, který si myslí mnoho lidí. Jen se však zamyslete, dávali byste zadarmo své dovednosti, které vyžadují tolik učení? Kartáři se účastní řady kurzů, seminářů a nakupují spoustu knih, aby se naučili to, co umí. Výkladu karet se učí po mnoho let. Investují nemalé prostředky do nákupu karet. Napadlo by vás toto říct instalatérovi anebo klavíristovi na koncertě?

  6. A v neposlední řadě, karty mají prý vždy pravdu. Vážně? Karty nám pouze zrcadlí situaci a ukazují, co nás čeká, pokud nezměníme své chování. Kam směřuje naše budoucnost. Jsou schopny ukázat nám možnosti. Ale my se rozhodujeme a je jen na nás, jestli situaci přehodnotíme a změníme anebo necháme plynout tak, jak je.

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Chryzopras je zelenou odrůdou chalcedonu. Vyznačuje se světle zelenou, mátově zelenou až tmavě zelenou barvou. Za svou barvu vděčí niklu. Tento kámen byl nejoblíbenějším drahým kamenem Alexandra Velikého.

Na sny není nikdy pozdě. Nejsou vázány věkem. Jsou naším motorem, motivací, aby náš život byl spokojenější a šťastnější. Svých snů bychom se proto neměli vzdávat a neměli bychom je odkládat do nenávratna. Protože jen to je ten pravý důvod toho, že se naše sny v nikdy nesplní.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Důležitou součástí astrologie je planetární konfigurace, která se věnuje popisu vlivu planet a domů. Bývají mezi nimi i významné rozdíly. Vypovídají o funkčních strukturách osobnosti. Ukazují kudy proudí energie. Mají obvykle výjimečné osobnosti.